3-godišnji boravak umjesto 1-godišnjeg otkazivanja

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Ohne idealno
    sudionik

    Već sam ti rekao. Nakon što sam sa suprugom živio u Njemačkoj 6 godina, otišao sam od kuće. Produžio sam seansu sa suprugom 12 dana prije izlaska iz kuće, iako su imali sve što su htjeli od mene, ipak su mi dali 3 godine boravka. Otišao sam od kuće, žena mi je napisala pismo uredu za strance, napisala je da sam se oženio za Njemačku... Uglavnom, nisu mi dali boravišnu kartu, istraživali su. Išao sam kod odvjetnika 10 dana prije isteka fiktionsbescheinuguna koji mi je dao, odvjetnik je rekao da će on to srediti za 1.500 eura. Počeo sam hrabro čekati do zadnjeg dana. Zadnja 2 dana su mi dali rok i opet me pitali za fotku. Odmah sam shvatio da je trogodišnja sesija otkazana i da će sada dati novu sesiju neovisnu o supružniku. Bilo je tako. Dobio sam jednogodišnju samostalnu sesiju.
    Moje pitanje je hoće li se produžiti za još 1 godinu na kraju ove 1 godine? Kada ću ga dobiti na neodređeno vrijeme? Ili mogu dobiti njemačko državljanstvo?

    Čuvao si to godinu dana brate, nadam se da ću jednog dana biti slobodan kao ti. Nema dana da mi se ne prijeti ili me vrijeđaju.

    Nesibe od
    sudionik

    Mislim da si naišao na dosadnog službenika, eto zašto. U suprotnom, kao rezultat svojih smiješnih postupaka, oduzmu vam nešto što zaslužujete i zamijene to nečim drugim. čudno...

Prikaz 2 odgovora - 1 do 2 (ukupno 2)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.