Kako izgleda potvrda o spajanju obitelji A1? Izvolite

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Smail od
    sudionik

    Bilo je ljudi koji se pitaju kako je ovaj A1 certifikat nešto što radite. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    uzvišen
    sudionik

    Pa riješio si ovaj problem... ;D

    Smail od
    sudionik

    Pa riješio si ovaj problem... ;D

    Hvala ti puno brate. Mojim ostalim prijateljima koji čekaju. Siguran sam da SVATKO ovo može postići...

    propustio sam
    sudionik

    Nadamo se da je to lijepa potvrda :) Čestitamo...

    ayseyildiz
    posjetilac

    sretno...svaka čast..

    crni_kar23
    sudionik

    Svaka čast prijatelju, neka nam Bog da blagoslova, pomolimo se jedni za druge...

    medena voda
    sudionik

    Neka s ovim dokumentom dođu pred pravdu Božju.
    Za one koji su onemogućeni da svoju djecu vide zbog ovog dokumenta, čak i ako ga dobijem, imam pravo biti halal.
    Iako piše u bilo kojoj knjizi, uključena je i institucija koja mu stavlja novac u džep.
    Kažem sram vas bilo. 115 lira je grad i ispit.Ako položiš !! Oni koji ne mogu proći 2-3-4 zamaha s ulice, taj novac, a ljudi! Dobar tek onima koji ovom poslu uzimaju kruh u džep.
    Razmislite o tom zalogaju ... koliko god mislite!

    GÜLŞEN Moji
    sudionik

    sretno buraz


    Neka s ovim dokumentom dođu pred pravdu Božju.
    Za one koji su onemogućeni da svoju djecu vide zbog ovog dokumenta, čak i ako ga dobijem, imam pravo biti halal.
    Iako piše u bilo kojoj knjizi, uključena je i institucija koja mu stavlja novac u džep.
    Kažem sram vas bilo. 115 lira je grad i ispit.Ako položiš !! Oni koji ne mogu proći 2-3-4 zamaha s ulice, taj novac, a ljudi! Dobar tek onima koji ovom poslu uzimaju kruh u džep.
    Razmislite o tom zalogaju ... koliko god mislite!

    Gospodine, dobro ste govorili. Možda su ovo riječi koje većina nas ne može izgovoriti, hvala.

    kemalxnumx
    sudionik

    NEKA MI BOG OPROSTI I NEKA MI BOG ZAUVIJEK DIJELI ZABRANJENE PARE DA NESTO RECEM OVO JE SAMO DA SE ZARADE IZ DZEPA TURSKE ZABRANJENO JE I GRIJEH UKUPNA CIJENA ISPITA JE 150 YTL RAZMISLI KOLIKO LJUDI IDE NA ISPIT A DAN KAKO JE OVO PRAVDA NE MOŽEMO VIDJETI NAŠE LJUBAVI NE MOŽEMO SE OKUPITI ALI LIJEPO JE BOŽE TREBA DA UČINI OVAKVO NEŠTO DA PRIVEDE OVE ŠTO NAS JEDU IZ NOSA.SRAM IH BILO.Vrijedi li da oni mučite nas ovako, ali neka ne zaborave da je BOG JEDAN I JEDAN...

    amedxnumx
    sudionik

    Uklonio sam ovaj dokument 3 mjeseca otkako sam ga dobio, bacio sam ga, ne gledam ti lice, sad je gotovo

    IGMG-Frankfurt
    sudionik

    Bilo je ljudi koji se pitaju kako je ovaj A1 certifikat nešto što radite. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Sretno mojoj ženi...

    pariah34
    sudionik

    Diploma koju daje Sveučilište u Beču je bolja, ali za nju je potrebno Grundstufe 1-2-3-4 Mittelstufe-m1-2-3-, dakle ukupno 8 mjeseci, 5 dana u tjednu, 2 sati dnevno niti jedne riječi turskog.Pošto škola ima tečaj jezika vrlo je kvalitetan,Cijena je 2 eura za 1500 sata

    Suzanne
    sudionik

    Pozdrav, prijavila sam se na ovaj ispit, ali nisu nam dali potvrdu ???

    ozhan_cxnumx
    sudionik

    Pozdrav prijatelji, idem na specijalni tečaj gipsa, pretpostavljam da ću polagati ispit u bliskoj budućnosti. Čuo sam sye danas u 2. tjednu travnja. Ući ću unutra, ali razmišljam o tome da nastavim taj tečaj da se poboljšam

    kemalsivas
    sudionik

    Bilo je ljudi koji se pitaju kako je ovaj A1 certifikat nešto što radite. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    Da imam ovakav certifikat, bio bih dužan 300 TL, yuppie:) živjeli:) hiihi:) sramotno:) smiješno:) :haha: instaliraj ga;)

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 25)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.