Hitna pomoć u razvodu.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Skitnica34
    sudionik

    Pozdrav prijatelji, otprilike 2 godine i 4 mjeseca bio sam oženjen pod istim krovom sa suprugom i neprestani lažovi moje supruge i brak za jedan dan nije bio za mene. Preostalo je dana do završetka seanse i prije 1 tjedna prijavu, moja supruga evraga getrennt leben je napisala, potpisala je, predala, Auslanderbehorde mi nije dao cvp, otišao sam i osobni rasistički prijatelj tamo rekao je gluposti poput svrhe da budem ovdje i rekao mi da neće produžiti sjednicu. Završio sam tečaj orijentacije b25. Živio sam u istoj kući 2 godine i dao sam svojih 1 godina toj osobi koja će mi postati supruga. Što mogu sada učiniti ljudi, stuttgart, udaljen sam 2.5 km baden w. Nisam mogao bez prekida raditi godinu dana u jednoj tvrtki, ali do danas nisam primio nikakvu socijalnu pomoć u drugim tvrtkama i platio sam kredit njegove kuće prije nego što sam se oženio otkako sam došao i sada imam posao za feštu gotovo 10 mjeseca.
    Radim u velikoj tvrtki putem var zeitfirme. Trebam vašu hitnu podršku. Nemam nikoga. Supruga me zamazala, moja jedina greška je što sam od dana kada sam došao u Njemačku, radio, radio, bio povezan sa svojim domom i obitelji .. Bilo je malo dugo.

    fuk_xnumx
    sudionik

    U Münchenu postoje osnovne potkove, kažem stručnjak za ta pitanja, neki kažu da morate biti u braku 2 godine, neki kažu da morate ostati u braku 3 godine, neki kažu da nema puno zakona, ali pretpostavljam da oni produžuju najgoru sesiju 1 godinu 1 godinu. 

    Skitnica34
    sudionik

    U Münchenu postoje osnovne potkove, kažem stručnjak za ta pitanja, neki kažu da morate biti u braku 2 godine, neki kažu da morate ostati u braku 3 godine, neki kažu da nema puno zakona, ali pretpostavljam da oni produžuju najgoru sesiju 1 godinu 1 godinu.

    Kontaktirao sam ga i ima 3 tisuće eura troškova, da vidimo hoćemo li se žaliti, javit ću vam što će se dogoditi.

    volkanxnumx
    sudionik

    Prvo, ozdravi uskoro. Ja ostajem u reutlingenu. Ako želite ostaviti svoj privatni broj, pomoći ću koliko mogu.

    Skitnica34
    sudionik

    Prvo, ozdravi uskoro. Ja ostajem u reutlingenu. Ako želite ostaviti svoj privatni broj, pomoći ću koliko mogu.

    Bacio sam svoj broj od posebnog brata

    neosjetljiv
    sudionik

    Puno pozdrava prije ove teme. Dijelili smo i komentirali, dopustite mi da pokušam ponovo pomoći. Da biste dobili vizu neovisnu o supružniku, morate ostati pod istim krovom 2 godine, ako je vaš suprug turski državljanin, 3 godine. Ako vam se stanu na noge, obično zovu strani krug natrag u VSA turkiyede, misle da ne znaju zakon svima, dok takva prava nemaju. Oni su dužni održati sjednicu. Inspirirajte Turčina. Međutim, nema problema, u svakom slučaju, razdoblje razvoda trajalo je dvije godine, na primjer, dat će prebivalište u tom razdoblju, a sve dok nastavite raditi, vratit ćete se vizi za radnike za vize i ovdje je važna stvar nadahnuće Turk. Ako zaradite 1000 eura, radite, nemojte primati nikakvu državnu pomoć na papiru. Ako sada živite odvojeno, produžit će vam neodređeno vrijeme boravka.Morate raditi 5 godina i to neće predstavljati problem. Moj osobni zahtjev prijatelja koji će postavljati takva pitanja je državljanstvo djeteta ili državljanstvo nadahnuća ako se radi o braku, ako je spajanje obitelji nad djetetom, kako bi vam pomogli. Tehnički podaci. Tada vam možemo detaljnije pomoći.

    Skitnica34
    sudionik

    Puno pozdrava prije ove teme. Dijelili smo i komentirali, dopustite mi da pokušam ponovo pomoći. Da biste dobili vizu neovisnu o supružniku, morate ostati pod istim krovom 2 godine, ako je vaš suprug turski državljanin, 3 godine. Ako vam se stanu na noge, obično zovu strani krug natrag u VSA turkiyede, misle da ne znaju zakon svima, dok takva prava nemaju. Oni su dužni održati sjednicu. Inspirirajte Turčina. Međutim, nema problema, u svakom slučaju, razdoblje razvoda trajalo je dvije godine, na primjer, dat će prebivalište u tom razdoblju, a sve dok nastavite raditi, vratit ćete se vizi za radnike za vize i ovdje je važna stvar nadahnuće Turk. Ako zaradite 1000 eura, radite, nemojte primati nikakvu državnu pomoć na papiru. Ako sada živite odvojeno, produžit će vam neodređeno vrijeme boravka.Morate raditi 5 godina i to neće predstavljati problem. Moj osobni zahtjev prijatelja koji će postavljati takva pitanja je državljanstvo djeteta ili državljanstvo nadahnuća ako se radi o braku, ako je spajanje obitelji nad djetetom, kako bi vam pomogli. Tehnički podaci. Tada vam možemo detaljnije pomoći.

    Cao brate supruga mi je njemacka drzavljanka u braku sam 2 godine i 5 mjeseci i radim nisam primao nikakvu pomoc od drzave ali nazalost kad naletis na rasistu to ne dogodi, ostaješ sam s prijetnjama. Uglavnom, dao sam osnovnoj nali, snaći će se, ali malo košta..

    neosjetljiv
    sudionik

    Ako ne spava, nemojte uzalud kršiti svoju psihologiju. Čak i ako strani stan stvara probleme, dobit ćete nešto novca za odvjetnika, ali vizu možete dobiti neovisno od supružnika. Nitko vas ne može poslati i nastaviti raditi ako ne odete. Nakon 5 godina rada dobit ćete svoj na neodređeno vrijeme, pozdrav.

    muhendus
    sudionik

    Ako nije posebno, želim nešto pitati? Je li vaš supružnik Nijemac ili Turčin rođen u Njemačkoj? Zar niste znali da ste i rasistički bili bez da ste se vjenčali?

    Rasist nije njegova supruga, ali razumijem policajca u uredu za strance. Rasist se ionako ne udaje za stranca.

    Skitnica34
    sudionik

    Ako nije posebno, želim nešto pitati? Je li vaš supružnik Nijemac ili Turčin rođen u Njemačkoj? Zar niste znali da ste i rasistički bili bez da ste se vjenčali?

    Zašto bi moja supruga bila rasist, brate? Policajac koji je rasist .. moja supruga je turska državljanka Njemačke

Prikaz 9 odgovora - 1 do 9 (ukupno 9)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.