Pitanja o mojoj obitelji.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Tayna
    sudionik

    Pozdrav svima,
    Moja zaručnica je njemačka državljanka i predstavlja li problem spajanju obitelji iz Njemačke?
    Je li potrebno da se moj supružnik vrati u Njemačku i obavijesti nadležna tijela o svom braku prije nego što zatraži vizu za spajanje obitelji? (Želimo se prijaviti odmah nakon vjenčanja)
    Koliko dugo prije nego što je potreban sastanak vize za spajanje obitelji?
    Bilo bi mi drago ako imate što dodati.

    Nadam se da će svi što prije dobiti vizu. Ugodan dan. Dao Bog da se svi ponovo sjedine.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Možete ga dobiti u konsoloslukdi koja treba prijaviti vlastima o braku i njemačkom državljaninu da će ćuretina biti kupljena po pitanju viza za spajanje obitelji prilikom kupnje

    Tayna
    sudionik

    Možete ga dobiti u konsoloslukdi koja treba prijaviti vlastima o braku i njemačkom državljaninu da će ćuretina biti kupljena po pitanju viza za spajanje obitelji prilikom kupnje

    Hvala vam učiteljice na odgovoru. Je li moguće dobiti dokumente poput boravišta od konzulata?

    fuk_xnumx
    sudionik

    Za što je potreban boravišni dokument moje supruge?

    Tayna
    sudionik

    Za što je potreban boravišni dokument moje supruge?

    Znam da vam je za vizu za spajanje obitelji potreban dokument o prebivalištu supružnika koji živi u Njemačkoj.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Pretpostavljam da niste dobili potrebne dokumente za brak jer su oni zaseban problem, a traženi dokumenti nalaze se u tamošnjem obliku koji možete ponovno provjeriti ili na web mjestu konzulata.

    Tayna
    sudionik

    Pretpostavljam da niste dobili potrebne dokumente za brak jer su oni zaseban problem, a traženi dokumenti nalaze se u tamošnjem obliku koji možete ponovno provjeriti ili na web mjestu konzulata.

    Profesore, jako mi je žao, pretpostavljam da se nisam mogao izraziti.
    Dobili smo sve dokumente za vjenčanje. Dan našeg vjenčanja je u redu, samo čekamo svoj dan.
    Ako se od njega zatraži dokument nakon vjenčanja, možemo li ih dobiti iz konzulata?

    fuk_xnumx
    sudionik

    Dokumenti za vizu nakon vjenčanja već će biti dovršeni u Njemačkoj. Dokumente potrebne za vizu možete pogledati na web mjestu, a brak možete prijaviti njemačkim vlastima u konzulatu.

    Morslipdo
    sudionik

    Profesore, jako mi je žao, pretpostavljam da se nisam mogao izraziti.
    Dobili smo sve dokumente za vjenčanje. Dan našeg vjenčanja je u redu, samo čekamo svoj dan.
    Ako se od njega zatraži dokument nakon vjenčanja, možemo li ih dobiti iz konzulata?

    Ako vaš supružnik unajmljuje prebivalište i kuću, mora uzeti sa sobom ugovor o najmu. Da li brak turkiyede gerceklesicek

    Tayna
    sudionik

    Ako vaš supružnik unajmljuje prebivalište i kuću, mora uzeti sa sobom ugovor o najmu. Da li brak turkiyede gerceklesicek

    Da, učiteljice, moja supruga ima stari brak. Vjenčanje će biti u Turskoj.

Prikaz 9 odgovora - 1 do 9 (ukupno 9)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.