Što učiniti da dobijete njemačku vozačku dozvolu i tursku radnu knjižicu...

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    fuk_xnumx
    sudionik

                   

                    Prijatelji koji žive u pisanom obliku slijede u Turskoj, a dozvola je jedan od novih njemačkih zakona o slučaju njene vozačke dozvole koji započinje prelaskom s dobivanja vozačke dozvole na faze onoga što treba učiniti ako je potrebno ukratko opisati jer postizanje međusobnih dozvola iz Turske vrijedi samo u prvih 6 mjeseci u Njemačkoj, a ulazak i izlazak yaptigimizda ponovno u Suri uzamiy. Iz ovog lica slijedi Koraci koje treba donijeti trebali bi biti objašnjeni u članku. Sljedeći se članak može razlikovati od države do države, pa čim prvi put stignemo ili kada pokušamo promijeniti licencu nakon što stignemo, možemo sve pitati i naučiti valjanu proceduru. Nakon registracije potrebna je knjiga sa studija,
                                                                            Ovu radnu knjigu objavljujem za vas kao PDF na sljedećoj vezi   
    Ne mogu vam dati test jer se testovi naplaćuju, ali mogu vam pomoći da pronađete odgovarajući test nakon registracije za tečaj koji žele dati test cijene između 40 i 100 eura u ovom sustavu radi na sljedeći način: ti ih dati iz svog vlastitog kućnog računala uz pomoć interneta online, riješiti pitanje da učitelj vidi svoju odluku da unesete ispit ne možete unijeti obično 70% 80 stopa točnosti, sada možete unijeti ispit kaže da možete unijeti ispit XUMX mjesečni mjesec XUMX 3 euro Ja mogu pomoći prijateljima koji žele imati testove u vezi o ispitu. 24 ima ukupan broj pitanja koje moramo riješiti dok izvodimo testove ukupno 6 podložno istim pitanjima praveći neku vrstu pamćenja unosom vrste ispita već bu.gelelaki y Naš azid ..

                          Ako nisu prošle 3 godine otkako ste se preselili u Njemačku, a već imate važeću tursku dozvolu, možete slijediti sljedeće korake;

    prvo se pripremaju sljedeći dokumenti;

    - Prijevod vaše turske vozačke dozvole iz ADAC-a i originalne vozačke dozvole
    - test oka potreban za vozački ispit
    - fotokopija putovnice
    – Ovjerena potvrda o prebivalištu iz vašeg prvog grada prebivališta u Njemačkoj
    - 8 satni certifikat „tečaja prve pomoći“.
    - dokaz da ste upisani u vozački kurs (ako ne pohađate tečajeve)

    dostaviti te dokumente ili u autoškolu ili u zemljišnoknjižni odjel na koji je povezan tečaj vožnje. Ovisno o radnom opterećenju, ured upravitelja okruga šalje vozačkoj školi pismo između 3-8 tjedana navodeći da je vaša vozačka dozvola stvarno važeća i da možete polagati ispite bez polaganja tečaja. Auto škola vas obavještava o situaciji i govori vam da možete uzeti pismeni ispit prije nego što budete spremni.

    Nakon što završite 60 pitanja od 30 pitanja u ruci, nazovete tečaj i kažete datum kada želite pristupiti ispitu, a ako ima mjesta u ispitnom centru, prijavljuju se na ispit. Ispiti se održavaju u centrima TÜV - njemačkog tehničkog nadzornog odbora. Imate priliku napraviti najviše 110 bodova pogreške od 10 na ispitu. Pitanja su prema redoslijedu važnosti, 2-3-4-5 bodova, a ispod svakog pitanja upisuje se broj bodova kojima pitanje odgovara. Postoji samo jedna mogućnost da napravite 10 bodova pogreške i ne padnete na ispitu, a to je da se dva pitanja s 5 bodova pogriješe. Pitanja u 2 točaka najvažnija su i općenito laka pitanja, zato nemojte paničariti. Daju pravo polagati ovaj ispit najviše 5 puta, ako ga ne možete pristupiti 3 puta, cijeli postupak dobivanja licence započinje ispočetka.

    Ako položite pismeni ispit, ostaje vam još jedna posljednja prepreka. praktični ispit. Moj savjet prije polaganja ovog ispita je, ako ste vozili u velikim gradovima u Turskoj, posebno u Istanbulu, zaboravite sve svoje navike i nemojte se ponašati kao mladić govoreći "Ja ću to", uzmite 1-2 sata vožnje ( oko 45 minuta). Naučite područje na kojem ćete polagati ispit, naučite poteškoće, a posebno naučite stati na crti ispred znaka "stop" i naučiti pritisnuti spojku za hitne slučajeve pri vožnji od 40 km. Praktični ispit polaže se u vremenu od 1-45 minuta. Ako se ne zaustavite kada se netko približava pješačkom prijelazu, vaš ispit može završiti u prvoj minuti naredbom "Sklonite se, molim". Isto tako, ako ne pretječete biciklista s udaljenosti od 1 m, možete čuti naredbu "na dostupnom mjestu s desne strane u budućnosti."

    stvari koje svakako ne biste smjeli zaboraviti na praktičnom ispitu;

    * provjerite tijek prometa kroz zrcalo prije signalizacije - signalizacije - prijelaza desne trake - u potrazi za pješacima ili biciklima prije okretanja i gledanja preko slijepe točke preko ramena - dajući mjesto našem pješačkom ili biciklističkom bratu na ulici na koju se vraćate

    * Svakako dajte ispravan signal u izlazu

    * 4 kotač miruje ispred znaka zaustavljanja i ako je cesta dostupna, nastavite ponovno

    * za kontrolu prometa iza zrcala bez zaustavljanja na crvenom svjetlu i podizanje na zeleno svjetlo

    * usporite kako biste provjerili promet na desnoj strani na svakom izlazu iz ulice

    * signal prije 300m prije izlaska s autoceste i počnite ulaziti u desnu traku čim počnu crtkane linije

    * ne trube

    * izbjegavajte ulazak u promet bez prijelaza najmanje 2 traka

    Ako obratite pažnju na njih, vozačku dozvolu možete znati u džepu. Ako uspješno završite ispite, odmah ćete dobiti vozačku dozvolu ili ćete dobiti potvrdu od strica koji je pristupio ispitu, a sljedeći ćete dan dobiti vozačku dozvolu od TÜV-a. najbolje želje.

                                                                    https://turbobit.net/8ylt83h0s9tn

    Bis Zum Ende
    sudionik

    Zdravstvena zaštita u vašim rukama.

    yeliz_orh
    sudionik

    Pa super ste A1 ISPIT JE GOTOV SAD JE NA REDU VASA VOZACKA DOZVOLA KOLIKO JE ISPITA NA OVOM CENTKU,cofe:)

    fuk_xnumx
    sudionik

    idite na tečaj i dalje možete dobiti detaljne informacije od tamo bilo koje mjesto može biti različito

    Pa super ste A1 ISPIT JE GOTOV SAD JE NA REDU VASA VOZACKA DOZVOLA KOLIKO JE ISPITA NA OVOM CENTKU,cofe:)

    fuk_xnumx
    sudionik

    online test 40 počinje raditi za vas, ali ga ne prihvaćate, možete dobiti iste mjesečne 3 cijene s interneta.

    ckok na
    sudionik

    Zdravo Ufuk,

    Koja je online radna stranica koja košta 3 eura za 20 mjeseca? Sve što znam http://www.fahrschulecard.de, koliko inače tečaj preporuča, iznosi 40 eura.

    utonuo
    sudionik

    Prijatelji SA, prijavio sam se za promjenu vozačke dozvole, položio sam teoretski ispit, osoba koja je pristupila ispitu prije nego što me je počela malo izazivati, postavila sam nekoliko tehničkih pitanja. Prvu počast imam. Imam drugu počast tjedan dana kasnije Imam ispit. Profesor u počasnoj školi nije od velike pomoći, nisam od velike pomoći Pita se, kako da dam CVP? Pitanja se uglavnom odnose na gumu, četverostruko, podešavanje udaljenosti svjetla brisača, kočnicu, koji su od vas traženi i kako ste dali CVP.

    Jeynes
    sudionik

    Moj prijatelj sam ušao u praktische prüfunga 2 dana. Hvala vam na vozačkoj dozvoli. Došao sam iz njemačkog, iako je moj njemački slab. Stražnja magla, prednja magla, 4 upaljači, visoka i niska svjetla rade na njemačkom, samo ih pitajte. No, vaš učitelj ne govori njemački ne govori čovjek koji ne postavlja pitanja ne pitajte Sna ne pitajte. Nisam znao istog njemačkog koji sam išao na tečaj Ponavljam ispit. Nisu pitati. Desno, lijevo, park iza auta na ispitu, koristeći riječi kao što je povratak da bi ih razumio. Olakšajte.

    fuk_xnumx
    sudionik

    jeynes vrlo lijepo i također idealno vrijeme za dobivanje licence

    1.) Napravite svoju prvu vozačku dozvolu za turkije u Njemačku iz Turske da je dopuštanje PRIHODA 6 mjeseci (180g) vaša putovnica da za vas učinite sve što možete koristiti na svojoj e-kartici s najboljim alatima i namjeravate dosljedno raditi.

    2.) Na tečaj se možete prijaviti bez čekanja 6 mjeseci, ili nakon što završi, na vama je, ali moj je prijedlog da se prijavite nakon vožnje od 4 5 mjeseci, jer ćete naučiti sve o pravilima stila vožnje i pravu prolaska tijekom vožnje.

    3.) Kada se prijavite za tečaj, ne biste trebali dobro stavljati tečaj i ako prvo položite pismeni ispit, moći ćete polagati vozački ispit kako biste odlučili koliko ćete vježbi uzeti nakon što ste napisali.

    4.) Pisani ispit, onda možete ući u razred za upravljanje sada ste odlučili da je instruktor za upravljanje, ali ove tečajeve uzeti mjesečne naknade, tako da morate obratiti pozornost na vrlo dobro znate, čak i ako znate vrlo dobro želite zaraditi dodatne lekcije i puno novca.

    5) licenca koristi olupd aktivni instrument u Turskoj i Njemačkoj na 5 mjeseci kao posrednik da vremenom postigne do 3 upravljača kursom od blizu dovoljno do maksimalno 5 d jer već znate da vožnja potrebnim zna pravila prometa. Putokaz Što se tiče brzine koju biste mogli raditi gotovo svaku regresiju do granica do Ispuniti i uvijek obratiti pažnju na privremeno pravo s desne strane je pravo na prolazak na svim cestama od 30, pa kada dođete do raskrsnice ceste, morate držati nogu na kočnici i biti spremni na kočenje u iznenadnoj situaciji jer službenik koji ispit čini straga znači da službeno idete na 30 na cesti od 35. To znači da ostajete, pa ih učitelj već podučava na satu vožnje, a osoba će ih sigurno naučiti u 5 lekcija.

    Kada je riječ o klasi upravljanja, 6.Ders 1 je minuta i 45 je obično euro. Ako vozite isti dan 40 minuta 90 tečaj to učinite 2 naravno 5 minuta je dovoljno za one koji žele više ciljeva u svojim interesima kao što sam rekao neki učitelji pisati dodatni sati tako da bi trebao biti oprezan na sve njih.

    Ako imate bilo kakvih pitanja, možete me opet pitati ili će moji prijatelji odgovoriti.

    utonuo
    sudionik

    Hvala vam na odgovorima. Ovo je tečaj na koji sam išao. Žele zaraditi i već su to jasno rekli. Kažu da ne zarađujemo više od vas i kažu da ćemo zaraditi 5 ili 6 nagrada za to .Hocu da promijenim kurs.Oni ispit polaze i daleko od mog zivljenja,a teren je veliki.Otisla sam rekos "ja cu jer su oni bolji Turci" ali bas su me htjeli opljackati i stalno mi potresaju datum ispita...

    fuk_xnumx
    sudionik

    ali 5 6 već je rekao da nema problema u dobivanju normalno tako reći 2 naravno 90 minuta 3 puta dolaze u vozilo u odvojenim danima na takav način, ako prođe sve u ruke 500 600 ako ste još uvijek među drugima će povući novac 1000 novac dobiva oko 50 eura

    Hvala vam na odgovorima. Ovo je tečaj na koji sam išao. Žele zaraditi i već su to jasno rekli. Kažu da ne zarađujemo više od vas i kažu da ćemo zaraditi 5 ili 6 nagrada za to .Hocu da promijenim kurs.Oni ispit polaze i daleko od mog zivljenja,a teren je veliki.Otisla sam rekos "ja cu jer su oni bolji Turci" ali bas su me htjeli opljackati i stalno mi potresaju datum ispita...

    fuk_xnumx
    sudionik

    stvaran

    fuk_xnumx
    sudionik

    .

    carismaboy
    sudionik

    Mnogobrojan hvala za temu, informacije i datoteku. zshare je bio popriličan problem, ali napokon sam uspio preuzeti. Turbobit veza je mrtva. testbogen u meni bio je žrtva nesreće, a ja sam ga tražio i pronašao opet zahvaljujući tebi :) fahren lernen Sada koristim v1.5. računalni program baš kao i ispit. Polagao sam ispit 1 puta, ali tog dana sam postao jako bolestan i napustio sam ispit.

    Mogu prenijeti ovaj program ako netko želi.

    dobar dan svima.

    Rodolfo
    sudionik

    Wow, kakav test vozača. :D Imao sam 13-godišnju vozačku dozvolu u TR-u. To je to, polagao sam ispite. Ovdje nisam doživio toliko stresa i uzbuđenja kao ispit za vozačku dozvolu (upravljanje). Srećom, pobijedio sam. ;) Bog će vam pomoći.

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 61)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.