O njemačkim tečajevima A1-A2-B1-B2 !! (HILFEE A)

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    trhn
    sudionik

    Poštovani prijatelji,

    Prošlo je 2 godine otkako sam se doselio u Njemačku. Počela sam VHS tečaj, normalno da je država to učinila obaveznim. Položio sam ispite A1 – A2. Pao sam B1  ;D
    Oni koji poznaju VPH tečajeve nisu dobri, niti su učitelji. Nisam vidio pametnu korist od ovih tečajeva. Koliko se 4 sati 3 dana u tjednu mogu naučiti iz tečaja?
    Vaš posao je smiješan, tako da svatko u razredu ide na ispite, bilo da ga razumiju ili ne. S dolaskom Sirijaca, sve više radnika VPH nastavlja izbjegavati kolaps,

    a trenutno idem na B2 tečaj i počinje postajati hoch deutsch. Blijedo gledam u lekciju pitajući se što rade :) Ništa mi nije jasno 😮

    Nevjerojatno sam pod stresom :cryla:

    Vidim se na razini A2, kako se zove B1 kad nisam položio B2!! Kakav je ovo sustav!?? otkucavati:)

    Kao da sam u slijepoj ulici, molim te pokaži mi put.

    Žao mi je što sam došao u ovu zemlju. Turska je jedina tema gdje je bio pojavio oba jezika raditi protiv oba problema. Bila sam doslovno uhvaćena na kiši. Neka Allah blagoslovi naš kraj.

    tugce_doerj je
    sudionik

    dobro, oni vas ne mogu poslati na b1 prije nego što integruskurs prođe b2. Vi ćete ići i reći da nisam dobila b1 ausländerbehere na četiri da će vas poslati natrag na tečaj. Pomoći će vam s ljudima u vašem tečaju. Svi VPH instruktori su učitelji. Hickimse koji nema dopuštenje od Bamfa ne može dati njemačke b1 lekcije. Pokušavam dobiti isto dopuštenje, gotovo je nemoguće podučavati u integracijama, pa sam ga pustio.

    Kao što ste rekli, ako ste prošli a1 i a2, morate ponovno podnijeti zahtjev za b1. Nitko vam ne može pomoći ako ne kažete da ne razumijem.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Tečajevi integracija obično su od jutra do podneva svaki dan. Idete i prijavite se na tečaj integracije, a ne na tečaj stranog jezika kako biste učili normalni njemački.

    trhn
    sudionik

    dobro, oni vas ne mogu poslati na b1 prije nego što integruskurs prođe b2. Vi ćete ići i reći da nisam dobila b1 ausländerbehere na četiri da će vas poslati natrag na tečaj. Pomoći će vam s ljudima u vašem tečaju. Svi VPH instruktori su učitelji. Hickimse koji nema dopuštenje od Bamfa ne može dati njemačke b1 lekcije. Pokušavam dobiti isto dopuštenje, gotovo je nemoguće podučavati u integracijama, pa sam ga pustio.

    Kao što ste rekli, ako ste prošli a1 i a2, morate ponovno podnijeti zahtjev za b1. Nitko vam ne može pomoći ako ne kažete da ne razumijem.

    Dopustite da vam kažem;

    B1 je završio, izašla sam na ispit, uslijedila je pauza od 15 dana i krenuo je B1+/B2. Dok je B2 trajao, objavljeni su rezultati ispita i izdali su ti potvrdu da si na razini A2. Lesen, Sprechen, Hören, Schreiben, u svima sam bio na razini A2. 😮

    Dobro, ono što smo rekli je sada. Mi ćemo biti rekli weiterbildung će nastaviti B1 B2 ispit će učiniti zajedno. Što sacma sustav !!!!!!

    U B1, prijatelj je postavio pitanje svom profesoru bosanskog njemačkog jezika. Učitelj je rekao: "Moj materinji jezik nije njemački, ne mogu odgovoriti na to" kada je postavio pitanje o gramatici. Kasnije smo saznali da oni nisu profesori, nego znaju njemački onoliko koliko nam mogu objasniti. Oni nisu predmet njemačkog nastavnika sa sveučilišta. otkucavati:)

    Koliko sam puta rekao da ne razumijem, žena mi objašnjava temu koju ne razumijem na njemačkom, kao da ja njemački jako dobro znam :haha: Prevedem na telefon ili iz Worterbucha i traje duže. dok to ne shvatim. Pa, većina njih želi da vrijeme završi da možemo ići. Uopće nisam zadovoljan VHS tečajevima!! otkucavati:)

    ne znam što da radim...

    trhn
    sudionik

    Tečajevi integracija obično su od jutra do podneva svaki dan. Idete i prijavite se na tečaj integracije, a ne na tečaj stranog jezika kako biste učili normalni njemački.

    Kad sam prvi put došao u Njemačku, otišli smo se registrirati nakon što je putovnica gotova. Rekli su da su dnevni tečajevi ispunjeni Sirijcima. Otišli su na večernji tečaj. 17: 30 bis 20: Koliko 45. Počela sam izravno s A1 / 1. Bilo je stranaca poput mene na stazi.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Ako niste zadovoljni, otići ćete u ausländerbehörde reći situaciju i želite započeti novi tečaj. Po prvi put radim u VHS-u, čujem nešto takvo, nikad nisam čuo da učitelj podučava njemački jezik bez poznavanja njemačkog jezika, čak mogu reći da je za VHS nemoguće. Dakle, ne znam kako funkcionira vaša stopa.

    yenicerixnumx
    sudionik

    Pa, i ja sam se iznenadio, što da kažem? Idem i na VHS tečaj. Vrlo sam zadovoljan. Imamo 2 učitelja, jedan njemački, a drugi bugarski, ali mislim da bugarski zna više od njemačkog. pa mi je njegov izraz lica bolji. Problem je u tome što je sasvim normalno da ne razumijete jer vam daju razinu koju vi nemate. Netko na razini a2 ne može raditi b2. Trebali biste to prijaviti što je prije moguće. Jer ako ne dobijete b1 kada vaš tečaj završi, naučili smo vas dovoljno satova jezika. Nakon toga, ako kažu da idemo privatno, sve počinje ponovno. barem je vaša šteta dobit gdje god se okrenete.

    selametle

    trhn
    sudionik

    Poštovani prijatelji,

    Kao što kažete, javit ću vam da stvarno idem natrag i naprijed. Bukursi su preteški za mene. Onda ne znam što će se dogoditi. Oh ovo je iseljenik, ovo je Njemačka.

    mürselxnumx
    sudionik

    Pismo u rasponu 1 na a26 ispitu

    trhn
    sudionik

    @tugce_doerjer Kupio sam knjigu Fono Applied German Grammar na njegovu preporuku. Da vidimo mogu li ponovno napraviti B1.

    kabina
    sudionik

    Pozdrav,

    Pišem ovdje jer je to aktualna tema za B1 tečaj. Još nisam započeo tečaj, ali kao i mnogi drugi, išao sam na tečaj. Prijavio sam se za prvu sjednicu početkom travnja ove godine i dobio sam godišnju boravišnu dozvolu 3. moja žena je njemački državljanin. Živimo u Berlinu.

    Što će se dogoditi ako uzmem ispit za b3 i dobijem potvrdu da ne idem na tečaj integracije u mojoj sljedećoj aplikaciji nakon 1 godine? Ako postoji osoba koja nije pohađala ovaj tečaj, ali je došao na razinu b1 tijekom tog razdoblja, može li on / ona to podijeliti ako on / ona zna o tome kako se situacija završila?

    Kao i svi drugi, dobio sam A1 certifikat da dođem ovdje. Nisam išao na tečaj, radio sam kod kuće dva tjedna i prošao s 93-om. Mislim da mogu raditi duže u B1-u i dobiti bodove bez odlaska na tečaj.

    Želio bih zatražiti pomoć od ljudi sa znanjem i iskustvom, hvala unaprijed.

    yenicerixnumx
    sudionik

    Pozdrav, ovo nije tvoj slučaj, brate. Morate ići jer vam je vlada dala ovaj tečaj besplatno. ali ako kažeš da ću privatizirati poslovne promjene. Turčin prijatelj pokušao je isto. B1. Za tečaj 2. Nije htio doći jer je rekao da će raditi kod kuće. Otišao je i pitao. Auslandärbehorde je rekao ne. Obavezan je uložiti novac za tečaj. Još se nije pojavio, iako je to platio. Kao što sam rekao, kad dođete ovdje, Njemačka ne radi ili ne možete raditi, misleći da Vam Njemačka daje papir da će tečaj biti slobodan. Ako ga imate, morate se redovito prijavljivati ​​i odlaziti. Ali kao što sam rekao, pitajte me ako ga ne želite. Znaš da ovdje nema nikoga i kaže da je u redu. Svugdje je sustav drugačiji.
    Selametle

    trhn
    sudionik

    10.09.2017 i još uvijek nisam položila B1 ispit. Ispit ću polagati 3. put. :-X

    Registrirao sam se za EuroSchulen. Nisam zadovoljan s VHS-om. Nema balima.

Prikaz 12 odgovora - 1 do 12 (ukupno 12)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.