Iskustva s njemačkim ispitom A1 Family Reunion Exam

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    mavigece
    sudionik

    Pozdrav prijatelji

    Podučavam studente koji za vikend moraju polagati a1 ispit za spajanje obitelji. i pitao sam se prije ispita a1
    Ulazi li netko i sjeća li se pitanja ili tema? Želim više pomagati svojim studentima ..
    Hvala vam puno unaprijed…
    prijatelji ovdje, podijelimo svoja iskustva nakon ispita i ispita.

    nebo
    sudionik

    Pozdrav, plava noć. Pripremam studente za ovaj ispit, tražim isto pitanje, a pitanja koja sam do sada naučio postavljaju se iz knjige nazvane start 1, hören (richtig oder falsch), sprechen i kartice se dijele grupe od 3-4 osobe i zamolili da razgovaraju o njima. Ako imam više informacija ili vi imate ih, podijelimo ih, jednostavno

    mavigece
    sudionik

    Hvala, imam kasete i pitanja na temu mržnje, ako želite, mogu vam poslati i traku i knjižicu. Naravno, postoji nešto što vrlo dobro znate, da se vrijeme ispita mijenja u određenim razdobljima. međutim, ova vas knjižica i vrpca mogu voditi kod učitelja. Učenike možete pripremiti postavljanjem različitih pitanja na isti način.

    Pozdrav, položio sam ispit 31. listopada i položio sam ga. Postavite pitanje o njemu i on će vam poslati pitanje, a zatim vas pitaju za drugu karticu, cvp prema njemu, pa opet dobit.

    mavigece
    sudionik

    Pozdrav Mel_ay Hvala vam puno na dijeljenju. Nadam se da ste položili ispit i u pravu ste, stvarno je teška situacija, nažalost.
    Hvala još jednom na dijeljenju...

    nedostaje mi
    sudionik

    slm Nisam mogao pronaći ovu knjigu start a1, gdje je mogu nabaviti, spremam se za ovaj ispit i u vrlo sam teškoj situaciji.

    erdem_xnumx
    sudionik

    prijatelji, pripremam se, ali moram se potruditi koliko god možemo, samo nemojmo previše paničariti i to moramo stalno raditi.

    ((^ ^ SeMa ^))
    sudionik

    prijatelji, sutra ću polagati ispit :((((((((((((((((()) Imam praktično znanje, može li mi rat biti primjer? :(:(:(

    seiblossstill
    sudionik

    prijatelji, sutra ću polagati ispit :((((((((((((((((()) Imam praktično znanje, može li mi rat biti primjer? :(:(:(

    moj prijatelju 1. zašto do ovog puta nisi pitao što ostaje sutra ovdje
                  2. što želite naučiti o ispitu
    pomozimo vam da pitate koji je primjer koji želite

    ((^ ^ SeMa ^))
    sudionik

    Zapravo znam što će doći prije mene na ispitu, ali čuo sam da nastavnici koje želim naučiti pomažu na ispitu ili je razlog zašto sam to pitao taj što pomažu samo učenicima getea.

    seiblossstill
    sudionik

    Zapravo znam što će doći prije mene na ispitu, ali čuo sam da nastavnici koje želim naučiti pomažu na ispitu ili je razlog zašto sam to pitao taj što pomažu samo učenicima getea.

    prijatelju, nisam vidio da su nekome pomogli, prvi dio ispita, tj. haen lesen schreiben, ostalo mi je puno vremena ukupno 65 minuta. Ne objašnjavaju temu pisma na turskom, da i ja to kažem

    cetin03
    sudionik

    Upravo sam započeo tečaj, tek sam započeo tečaj, pitanja su određeni predmeti, učitelji predaju prema jednom od njih.

    mbarmeno
    sudionik

    Pozdrav, ja sam Mbarmeno iz Hataya. Spremao sam se 2 mjeseca i tečaj je pri kraju. Imam problema s dobivanjem datuma ispita. Nazovite ih nakon 7. siječnja. Također, prijatelj me pitao koji je sadržaj ispita je. Isti je uzorak ispita kao Goetheov. Adresa koju ću dati je potpuno ista, pitanja su naravno drugačija. Povremeno, ali sustav ispita i obrasci pitanja su svi isti. Goethe ne može ići dalje od ovoga. Budite uvjereni , ovaj uzorak ispita može vam biti vodič. Kliknite odjeljak ispita za okupljanje obitelji na www.almanyagocyasasi.com ili ( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) Napiši ovo izravno i dobit ćeš uzorak ispita. Nadam se da će ova adresa pomoći svim mojim prijateljima kojima je potrebna. Oh, prije nego zaboravim, tamo možeš kupiti Goetheovu knjigu A1, njemačka knjižara nalazi se samo 20 metara dalje sa zavoda.Pitajte sluzbenika u informativnoj sluzbi zavoda on ce odmah opisati sutra vrlo je blizu..sretno svima.Ako netko ima novih informacija neka podijeli...!!!

    mbarmeno
    sudionik

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Kada se ova stranica otvori, kliknite na Modelsatz, točan primjer sva 4 dijela ispita je tamo do…

    pilao06
    sudionik

    Prijatelji, danas sam polagao ispit Start 1. Položio sam sa 98 bodova... To nije ispit kojeg se treba bojati. Samo pronađite dokumente i učite za ono što je potrebno. Sretno svima...

    seiblossstill
    sudionik

    Prijatelji, danas sam polagao ispit Start 1. Položio sam sa 98 bodova... To nije ispit kojeg se treba bojati. Samo pronađite dokumente i učite za ono što je potrebno. Sretno svima...

    čestitam prijatelju, bravoo, dobio si sjajan rezultat, tako da nisam razumio kako si danas položio ispit i naučio si rezultat jer goethe ne daje isti dan

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 3,074)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.