Njemački tečaj o ILM-u i Goethe institutu

> Forumi > Opći njemački i njemački tečajevi kombinacije obitelji A1 > Njemački tečaj o ILM-u i Goethe institutu

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    guru
    sudionik

    Pozdrav prijatelji,

    Tražio sam na forumu, ali jedino što sam mogao pronaći o tečajevima u istanbulu bilo je netalmanca.com.

    Tražimo tečaj njemačkog A1 u Istanbulu za moju suprugu. Kad sam nazvao goethe institut, rekli su da su oni i istanbulski jezični centar ispitni centar. Međutim, mnogi centri za tečajeve na internetu kažu da su uključeni u ispit. U ovom poslu očito postoje prevaranti.

    Moramo prosijati Goethe jer nema vikend tečajeva
    Je li netko zadovoljan jezičnim centrom u Istanbulu?

    tesekkurler

    fuk_xnumx
    sudionik

    Mnogo je ispravnih institucija koje sada drže predavanja, ali institucija koja drži ispit je 4 goethe, telch, osd i tesdaf, jedna od njih je da tamo ne polažete ispit nakon što ste položili tečaj u Netalmanu ili neki drugi tečaj , ili ne postoji nijedna institucija koju ste pohađali ovaj ispit. Institucija koja polaže ispite, odnosno priprema ispitne radove, jedan je od ova 4 kolegija jer Njemačka prihvaća diplome dobivene od ova 4 imena kao valjane samo ako imate vremena raditi svoj posao, ili samostalno učiti ili ići na mjesta koja daju lekcije za ispit a1, ali samo a1 neće biti općenito njemački

    guru
    sudionik

    moja je supruga završila drugi tjedan u jezičnom centru u Istanbulu i sada je vrlo zadovoljna. Dakle, ako postoje ljudi koji žele ići, mogu preporučiti Bakırköy.

    netalman strane
    sudionik

    HANIM ASIYE DIVAN, ALI I dalje tražite tečajeve i DOBITE INFORMACIJE!

    guru
    sudionik

    dama asiye koja ne razumije? komedija ili ozbiljno ste komedija

    netalman strane
    sudionik

    :) :) :)

    guru
    sudionik

    Mislite li da ste sada nešto naučili? Nemam posla, upisao sam tečaj, ali imam posla s vama.
    To je to. Pričaš gluposti. Hvala Bogu da se ne zovem Asiye jer da si ovdje koristio moje ime mogao bih napisati i gore stvari!

Prikaz 6 odgovora - 1 do 6 (ukupno 6)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.