Njemačka web stranica

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    uzvišen
    sudionik
    Lijepa njemačka stranica na koju sam upravo naišao...

    Sve lekcije su u PDF formatu i vrlo su dobro pripremljene…

    Njemačka web stranica

    esma 41
    sudionik

    Hvala vam na dijeljenju.
    Vaša zahvalnost što ste naučili ovaj njemački jezik je vrijedna divljenja, Yücel.

    Pa, pitat ću te nešto.
    Izraz na tom mjestu je na njemačkom jeziku, imate li poteškoća s razumijevanjem njemačkih tekstova?

    uzvišen
    sudionik

    Iskreno, nisam imao poteškoća u razumijevanju predmeta koje sam gledao, naravno, bilo je i mjesta koje nisam razumio...
    Moja svrha preporučivanja ove stranice je da su teme dobro pripremljene u PDF formatu od početka do kraja...
    Nije stvar u razumijevanju ili ne...
    Uostalom, došli smo kao mladoženja iz uvoza, normalno je da neke stvari ne razumijemo…. ;D

    esma 41
    sudionik

    Iskreno, nisam imao poteškoća u razumijevanju predmeta koje sam gledao, naravno, bilo je i mjesta koje nisam razumio...
    Moja svrha preporučivanja ove stranice je da su teme dobro pripremljene u PDF formatu od početka do kraja...
    Nije stvar u razumijevanju ili ne...
    Uostalom, došli smo kao mladoženja iz uvoza, normalno je da neke stvari ne razumijemo…. ;D

    Jeste li vi mladoženja iz "uvoza"?... (ups netko je bacio tasch)  ;D

    uzvišen
    sudionik

    Jok, jesam li rekao nešto opasno???
    Ili ste se sjetili takvog TRENUTKA::)

    esma 41
    sudionik

    Jok, jesam li rekao nešto opasno???
    Ili ste se sjetili takvog TRENUTKA::)

    Ne Yucel, sve je u redu... ??? ::)

    uzvišen
    sudionik

    Kad kažeš da si i ti mladoženja iz uvoza, mislim da su i drugi mladoženja iz uvoza...

    osoblje_34
    sudionik

    Imam oba CD-a. ali ne znam kako to uploadati. Dat ću vam večernju poveznicu, a vi ćete je dobiti od tamo
    Trebam ih tematski aktuell 2 knjige.
    gdje mogu naći???
    Nažalost, nema knjiga osim originalnog tiska, jer država na tržištu prikuplja fotokopije u boji.
    Za original naplaćuju između 60 i 70 TL.
    Molim te pomozi mi.

    ALANYALI
    sudionik

    Hvala na dijeljenju i resursima, prijatelji. Hvala na trudu, dobro :)

Prikaz 8 odgovora - 1 do 8 (ukupno 8)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.