Dokumenti potrebni za njemačku vizu za spajanje obitelji zasnovane na djeci

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    fuk_xnumx
    sudionik

    VAŽNO: Dokumenti moraju biti poslani poštom

    2. [] Zahtjev se mora podnijeti osobno

    3. [] 10 putovnica vrijedi najmanje 12 mjeseci ne starija od godina
          Da bi se izdala viza u putovnici, mora postojati najmanje 2 praznih stranica na VISA stranicama.

    4. [] Ako postoji dijete, dječji dio prijavnog obrasca mora biti u potpunosti popunjen.
          Djeca bi trebala biti ni u Turskoj su i dalje u potpunosti ispunjena.

    5. [] 3 komada Slika biometrijske putovnice
          Značajka slike;
      * Posljednji 6 treba povući za mjesec dana kako bi odražavao najnoviji izgled
      * 45 mora biti X X NUMX mm veličine.
      * Rubovi moraju biti bez okvira
      * Lice bi se trebalo odraziti ispred, glave otvorene i očima vidljivima

    6. [] Obrazac zahtjeva za vizu za boravišnu dozvolu 2 jedinica
          2 obrasca zahtjeva za dozvolu boravka, ispunjena u cijelosti, čitko na njemačkom jeziku i vlastoručno potpisana podnositelja zahtjeva. Obrazcu možete besplatno pristupiti na ulazu u odjel za vize ili na stranici konzulata prije prijave.

    7. [] Izvornik, dokumenti o prebivalištu i dvije fotokopije sve djece odvojeno
       

    8. [] Izvorni primjerak Kolektivnog zapisnika o stanovništvu i fotokopija 2-a
    Originalna i puna fotokopija 2.
        (Možete dobiti od Uprave za stanovništvo)

    9. [] Naknada za obradu vize, 60 Euro
        Euro i mora biti u cijelosti

    10. [] Fotokopija dokumenta u kojoj se navodi stupanj bliskosti s građaninom EU-a
          Za bračnog druga: vjenčani list, za djecu: prijava rođenja

    11. [] Kopija osobne iskaznice ili putovnice državljanina EU

    12. [] Stare putovnice treba dostaviti ako su dostupne

    upozorenje:

    Dođite u Konzulat 15 minuta prije termina.
    Prije podnošenja zahtjeva za vizu, obratite se službi UPS-a koja se nalazi na unutarnjem dvorištu odjela za vizu i pribavite sve informacije o povratu putovnice.
    Kada odete u aplikaciju, uzmite mobilni telefon. Nemojte donositi velike torbe, računala, robu, nema mjesta gdje ih možete povjeriti.

    Trebate donijeti sve opće dokumente koje smo vam spomenuli u potpunosti, ali kada odete na zahtjev, konzularni službenik na blagajni može zatražiti dodatne dokumente zbog posebnih okolnosti.
    Nakon primitka vize, odmah provjerite točnost podataka o vizi, posebno datum valjanosti te ime i prezime vize. Ako postoje pogreške, trebate odmah kontaktirati vizni odjel.
     
    S poštovanjem,

    Njemačko veleposlanstvo / Konzulat Opće informacije o vizama i službi za imenovanje

    cetinxnumx
    sudionik

    Hvala vam Tsk

    msmsrs je
    sudionik

    Kada se dijete primjenjuje putem naknade, traži se? Ne sjećam se?

    fuk_xnumx
    sudionik

    u dokumentima koji su napisani na njemačkom državljaninu

    fuk_xnumx
    sudionik

    stvaran

    fuk_xnumx
    sudionik

    ?

    ja progiba
    sudionik

    Prijatelji 2010-a su od svibnja radili na vizama za spajanje obitelji, 3 je možda podnio zahtjev za 1 u svibnju nakon što je 2010 godina odbijena, jer smo planirali 2011 tijekom godine, kao zaposlenici, poslodavci i čak smo planirali 12 puta kroz jamca svaki put kad smo se prijavili. 13 3 su čekali nekoliko mjeseci i potrošili su našu XNUMX godinu.

    Istina je u tome da smo u to vrijeme imali kćer. Neka vam Bog da dug život. Sad ćemo podnijeti 4. prijavu putem naše kćeri, ali čudno me zbunjuje strah od CRVENE u vezi sa zatraženim dokumentima.

    Neki kažu da je potrebna putovnica i identitet djeteta, dok neki kažu da rodni list nije potreban.

    Htio bih pitati prijatelje sa znanjem o 3 puta i dobiti sažetak koji će raditi za ljude poput mene koji su zabrinuti da će doći do problema.

    U ovom sažetku Ako vam supružnik u Njemačkoj napiše i dokumente koji se apsolutno traže i gdje se mogu uzeti i izdati. Bit će jako dobro.

    Primjer: Primjer registracije stanovništva: (preuzet od Uprave za stanovništvo).

    Hitno čeka prijatelje.

    Neka vas Allah sve blagoslovi.

    ja progiba
    sudionik

    Prijatelji, čekam odgovor 1.5 mjesec. Može li netko tko zna odgovoriti na moju gornju poruku? Molimo... Željeli bismo dogovoriti sastanak ovaj tjedan.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Nakon rođenja djeteta, osobna iskaznica mora biti predočena s rodnim listom djeteta i osobnom iskaznicom.

    ja progiba
    sudionik

    Posebice sljedeće tvari

    7. [] Izvornik, dokumenti o prebivalištu i dvije fotokopije sve djece odvojeno
        Izvornik i fotokopija 2 prijevoda iz zakletog prevoditelja na Amanc.

    (Kako mogu dobiti ovu dozvolu boravka u Njemačkoj?)

    10. [] Fotokopija dokumenta u kojoj se navodi stupanj bliskosti s građaninom EU-a
          Za bračnog druga: vjenčani list, za djecu: prijava rođenja

    (Da li spominje Formulu A kao primjer registracije rođenja?

    Jedan od dokumenata koji se traži da bude preko rodnog lista djeteta proslijedi fotokopiju dokumente o majci i djetetu boravka, rekao je da će mi doći faksom ili fotokopijom ili će stići originalna pošta? Ako izvornici dolaze, hoće li moja žena ponovno biti potrebna?

    Pa, tako sam zbunjen...

    Ili moj prijatelju, ako znate i napišete da će ovaj dokument biti uklonjen sa zida i da će biti poslan sa zida po redu, bilo bi mi drago da ga napišete, ne mogu spavati bez stresa već 1 tjedan ..

    fuk_xnumx
    sudionik

    potrebno je napraviti kopiju osobne iskaznice s djetetom od supružnika i poslati rođendanski papir koji želite poslati djetetu s e-mailom na kojem su potrebni dokumenti o djetetu, fotokopiju osobne iskaznice s inspiracijom koju još uvijek imate formulu b interesa u formularu

    dejavuxnumx
    sudionik

    Prijatelji, molim vas dajte informirani odgovor, moj sastanak u konzulatu je kratak. Moj sin ima 2 godine i rođen je u Turskoj. sada su i moja supruga i sin dvojni državljani.
    sada su prvo otišli u Njemačku i tamo nastanili prebivalište. Budući da je moja supruga bila trudna, sljedećih su tjedana morali ići ranije jer je putovanje zrakoplovom bilo zabranjeno.

    Pitanje koje me je pogodilo jest da zatražite hitne informacije

    Rodit ću se u Turskoj, naša prijava preko obitelji Djeca Može li sin biti razlog odbijanja uzimanja?
    Dakle, dijete ne mora biti rođeno u Njemačkoj, zar ne?

    fuk_xnumx
    sudionik

    Dijete je već njemački državljanin, važno je da je dijete njemačko državljanstvo, nije važno gdje je rođeno, čini se da dijete sada živi u Njemačkoj i nad njim ćete imati spajanje obitelji, ne mislim da će u ovome biti problema.

    dejavuxnumx
    sudionik

    Hvala ti, odrastaš poput lijeka Ufuk :))
    Kako vrijeme istječe, ljudi postaju pod stresom. Hvala Bogu, ova stranica postoji kako bismo mogli raščistiti upitnike u našim glavama i uopće se ne stresirati… Hvala još jednom.

    oito8
    sudionik

    Prijatelju, ne brini, ako je tvoje dijete njemačko državljanstvo, vizu ćeš dobiti od mog nerođenog djeteta i ja sam se nastanio u Njemačkoj.

    Giland
    sudionik

    Prijavu sam podnio 11.04.2014. Da vidimo kada će odgovor stići :)

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 74)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.