Povezani ispit iz Njemačke u Njemačkoj

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    trhn
    sudionik

    Poštovani prijatelji,

    Preselili smo se u Njemačku spajanjem obitelji s djecom i prošlo je 7 mjeseci. Dali su dozvolu boravka od 3 godine. Počeo sam tečaj njemačkog jezika. Prvi termin od 6 tjedana je gotov. Drugi će termin započeti u 2, insAllah. O ispitu A19.10.15 nisu dali nikakve podatke. Kad će biti? Koliko bodova trebate da biste dobili barem itd itd itd?

    Želim pitati, kakav je ispit A1 u Njemačkoj? Koliko bodova trebate da biste osvojili najmanje? Što se događa kada između mogućnosti dobijemo nevažeći rezultat s ispita? Bilo bi mi drago ako prijatelji koji znaju o tim procesima mogu pisati.

    Hvala.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Nemate a1 ispit u Njemačkoj, idete izravno na b1 ispit. i za 6 tjedana morali ste naučiti kako ih izgovarati. Nisam ništa razumio o tom tečaju. Ako osoba ide na tečaj 6 tjedana i ne zna koji će ispit polagati iz bilo kojeg razloga, ili pitajte na tečaju ili ne razumijete objašnjenja u potpunosti.

    trhn
    sudionik

    Dobro, vi kažete, ali njemačka knjiga A1/1 je gotova i počet će knjiga A1/2. Otišli smo na tečaj i pitali o tome i rečeno nam je da će biti ispita. A ti si rekao: "Ne znaš koji ćeš ispit polagati."
    Recite mi, učitelj njemačkog jezika prirodno govori njemački, a njemački na njemačkom. Pa, mi tek učimo njemački. Nije li normalno da ne razumijem?

    erddinc
    sudionik

    Kada se prvi put upišete na tečaj, vašem supružniku se kaže brat ili sestra

    trhn
    sudionik

    Kada se prvi put upišete na tečaj, vašem supružniku se kaže brat ili sestra

    Rekli su nam da smo se išli prijaviti, ali žena koja je snimala nije imala puno informacija da pomogne i rekla mi je u pola srca.  :-

    fuk_xnumx
    sudionik

    Obično nigdje nema ispita a1, vi ste izravno b1 kad je modul 6 završen

    Rekli su nam da smo se išli prijaviti, ali žena koja je snimala nije imala puno informacija da pomogne i rekla mi je u pola srca.  :-

    Kaan
    sudionik

    Dobro, vi kažete, ali njemačka knjiga A1/1 je gotova i počet će knjiga A1/2. Otišli smo na tečaj i pitali o tome i rečeno nam je da će biti ispita. A ti si rekao: "Ne znaš koji ćeš ispit polagati."
    Recite mi, učitelj njemačkog jezika prirodno govori njemački, a njemački na njemačkom. Pa, mi tek učimo njemački. Nije li normalno da ne razumijem?

    Mislim da ne postoji ispit za certifikat A1. Kada su završili moduli A1 / 1 i A1 / 2, imali smo probni ispit A1 za TELC, ovo je bio samo test za mjerenje razine trenutne klase i vidjeti kako bi B1 ispit izgledao. Pretpostavljam da biste zato mogli biti na testu.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Počeli ste s normalnim tečajem b1, započeli ste s knjigom a1 jer tečajevi b1 započinju izravno s a1 i nastavljaju se kao a2 b1. Učinit ćete to nakon završetka b1 ispita. Obično oni koji imaju certifikat a1 ulaze na ispit iz jezika i u skladu s tim započinju tečaj. neki počinju izravno iz a2, neki iz b1. Normalno je da čitaju tu knjigu jer krećete od početka.

    bhawkxnumx
    sudionik

    da točno pitali smo, kupujemo li knjigu b1, rekli su ne, knjiga a2 je bila konačna. Pretpostavljam da je sustav takav ako položite ispit i dobro ga odradite, doseći ćete razinu b1, ali ne završite b1, jer sam u knjižari pogledao knjigu b1 naše serije knjiga.

    edueg se
    sudionik

    Ne obaziri se na to što ti neki pišu, kažu ima izravni B1 tečaj, to je integracijski tečaj, ali možeš i privatno-privatni tečaj po želji, krenuti od A1 i napredovati koliko hoćeš. hoću... Na kraju svakog modula je ispit.Ako je A1 A1, A2 je A2, ali možete ići u Njemačku uz državnu pomoć.Za novopridošle ne brinite za B1 integraciju, ne opterećujte se , nastavi raditi, nisam to razumio kad sam tek došao, a onda sam za dvije godine postao offentliche dienst zaposlenik, neka ti je Bog na pomoći.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Kažete da ne obraćate pažnju na ono što neki govore, ali dajete krive informacije. Nemojte davati lažne informacije kao da znate puno. Prijatelj je došao sa spajanjem obitelji. Mora li on ili ona pohađati integracijski tečaj, spajaju li se preko djeteta ili ne? mora…. Ovdje objašnjavamo module koji se podučavaju na tečaju. Reći da možete ići u privatnu školu i dobiti svjedodžbu koju želite nije ništa drugo nego gubljenje vremena. Govorite kao da su privatne škole toliko jeftine da ih svatko može pohađati. Nije li potrebno završiti integracijski tečaj i dobiti certifikat? Hoće li mu s tom potvrdom produljiti vizu ili ne? Budimo oprezni kada dajemo informacije i poštujmo pravila pristojnosti kada imenujemo osobe koje komentiraju na drugim temama...

    trhn
    sudionik

    Poštovani prijatelji,

    Hvala vam na komentarima. Položio sam ispit A1 sa 84 boda, hvala, pljesak :). Sada A2/1 završava. Modul 29.02.2016 počinje 4. Ponedjeljkom.
    Jedan od prijatelja rekao je privatni tečaj, da to je istina, ali pretpostavljam da ne znaju puno o cijeni. Sehr teuer !!

    Neka Bog pomogne nama i svima nama ..

    tugce_doerj je
    sudionik

    Sretno, želim vam uspjeh na budućim ispitima

Prikaz 12 odgovora - 1 do 12 (ukupno 12)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.