Kako predavati u Njemačkoj

> Forumi > Poslovni i radni život u Njemačkoj > Kako predavati u Njemačkoj

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    ozzzyj
    sudionik

    Poštovani, kao netko tko trenutno čeka vizu za spajanje obitelji, htio sam pitati ima li netko među vama tko ima informaciju.Učiteljica sam engleskog u državi 7.5 godina, ali ću dati otkaz kad dođem u Njemačku.Iako sam malo istraživao, nisam uspio pronaći potpune podatke, bio sam malo zbunjen, da budem iskren...
    Što trebam učiniti da bih predavao engleski u privatnoj školi ili ustanovi u Njemačkoj? Je li to moguće samo uz ekvivalenciju diploma? Ili postoji ekvivalent diplome u ovom polju za moje područje? Bilo bi mi jako drago ako bi mi netko tko zna mogao pomoći 🙏🏻 Hvala vam puno, aplauz svima vama :)

    fuk_xnumx
    sudionik

    Koliko ja razumijem oficir i časnik će doći u Njemačku da malo više razmišlja o tome, mislim,

    ozzzyj
    sudionik

    Koliko ja razumijem oficir i časnik će doći u Njemačku da malo više razmišlja o tome, mislim,

    Moram podnijeti ostavku jer je to spajanje obitelji

    yenicerixnumx
    sudionik

    Moram podnijeti ostavku jer je to spajanje obitelji

    Oni ovdje koriste malo drugačiju proceduru. Radi toga, preporučujem vam da prvo dođete informacije o anerkennung prije dolaska ovdje.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

    Ovo je stranica. Možete govoriti na engleskom. Dohvatite podatke o izmjeničnom broju telefona i sinkronizirajte diplomu što je prije moguće. Tada možete raditi gdje god želite.

Prikaz 3 odgovora - 1 do 3 (ukupno 3)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.