Studira na Sveučilištu u Njemačkoj

> Forumi > Opće sekcije o Njemačkoj i drugim europskim zemljama > Studira na Sveučilištu u Njemačkoj

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    keremxnumx
    sudionik

    dr.

    Pišem za one koji žele živjeti u Njemačkoj. Ako studirate na sveučilištu u Njemačkoj, bez ikakvog razloga dobivate dozvolu boravka na godinu dana. Ako u tom roku pronađete posao i službeno ga zabilježite, dobit ćete radnu dozvolu. Naravno, ne trebam pretpostavljati da vam za to treba vrhunski njemački. Ako kažete dobro, dobio sam dozvolu u Njemačkoj, ali moja supruga nije mogla doći. Kako da ga ponesem sa sobom. neka budem takav. Podnosite zahtjev za konzulat ili njemačke unutarnje poslove za supružnika. vaš supružnik ide na tečaj u određenom vremenskom periodu. uči njemački i njemačku kulturu (razlog da ne ostane stranac u Njemačkoj)
    ako ih odobri tim koji daje mamac na kraju dozvole može dobiti vašeg partnera. Ako već znate jezik, a autoritet vam ne daje lijek, već imate dozvolu boravka. Ako hele pronađe posao, nema razloga da vaš partner ne bude prebačen u Njemačku

    špinat
    sudionik

    ako studirate na sveučilištu dobivate dozvolu boravka za jednu godinu na kraju sveučilišta.

    Jesi li siguran u vezi toga…

    siyahgri_xnumx
    sudionik

    Prijatelji imaju problem, ako imaju znanje i dijele svoje znanje, oni će biti vrlo zadovoljni. Diplomirao sam na Ekonomskom odjelu puretina, 1 godina sam bio u TurkeyTR, ovdje želim ići na fakultet, ali barem možete imati dobar stupanj u njemačkom Show. Što mogu učiniti, moj diplama ekvivalencija prihvatiti edilirmi, mogu li svladati, što još mogu napraviti ovdje ili ne mogu procijeniti kako su dobili diplomu iz purana? Sam završio, nastavio sam ovdje reći da je B dio ovdje na sveučilištu, a zatim ono što ja mogu učiniti, to je ono što točno odgovara njemački je završio svoj dio, a to je dio onoga što čini diplomski Njemačke? Hvala ti. Ayrica site je vrlo lijep, našao sam ga slučajno, jako sam sretan.

    dennnisxnumx
    sudionik

    SLM ili sam Bise sorcam mislio sam da ide Unica za igranje gimnaziju siniftayim.okulu moj završio u Njemačkoj i vilenjaci u državljana moram ga dobiti vizu no.We dok je ponovio kako treba 4 godina je biyer tuturmamis ali OSS vodič u inozemstvu koji mora biti od strane studente koji žele studirati brane kasno da yazio igranje opet 4 Vrlo mi je drago što vam mogu pomoći ako moram zaraditi godišnji natječaj.

    Ertugrul
    sudionik

    Pozdravljam vas da mi pomognete s onim što sam pročitao na dvogodišnjim dvogodišnjim autocestama, prolazeći kao školski tehničar za prijevoz u Njemačkoj, što sam čitao, ili što mogu tamo raditi na fakultetskoj diplomi u Turskoj, već bi trebalo biti seviniirm tşk

    3,14
    sudionik

    -> klik

Prikaz 5 odgovora - 1 do 5 (ukupno 5)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.