Kako ste proveli prve mjesece u Njemačkoj?

> Forumi > Poslovni i radni život u Njemačkoj > Kako ste proveli prve mjesece u Njemačkoj?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    sky snimke
    sudionik

    Pozdrav, momci, došao sam u Hannover prije dva tjedna s vizom za ponovno spajanje obitelji. Otišao sam u prvu poslovnicu za strance i registrirao se za adresu, ali oni su zakazali sastanak za 90. siječnja kako bi 19-dnevnu vizu pretvorili u boravišnu. Mislim, postoji samo mjesec dana i budući da će u to vrijeme biti određen tečaj jezika ili nešto slično, sjedim kod kuće ne radeći ništa i jako mi je dosadno. Osjećam se vrlo izolirano. srećom, nema susjeda Turčina. Možete li mi dati prijedloge, što mogu učiniti?

    https://www.almancax.com/almanca-aile-almanca-aile-bireyleri-ve-almanca-akrabalar.html

    yenicerixnumx
    sudionik

    Prije svega, dobrodošli u gökce

    Ich kadulja dir nur 3 wörter. Langeweilig langeweilig langeweilig yuppi :)
    Ovo su dani kada je vaša glava zapravo najopuštenija i istovremeno najneugodnija koju ćete ubuduće nazivati ​​svijećama. Zašto ćete, nakon što počnete učiti jezik i polako upoznavati okolinu, pomisliti, vau, kad sam prošao.U početku ste poput ribe iz vode. Upravo je započelo razdoblje adaptacije. Mislim da se on uopće mora upisati na tečaj bez gubljenja vremena. Ako je pun, ovaj put ćete možda morati dugo čekati.
    Prije svega, mislim da upoznajete okolinu. Izađi, što je okolo. Popijte šalicu kave na središnjem mjestu. Opet, imate sreće u odnosu na većinu nas. Kažete Hannover. Počnite učiti njemački. Samostalno učenje kod kuće. Malo samoće, malo tišine dosadit će vam nakon nekog vremena, ali ako sebi nađete hobi i nađete nešto što će vam omesti um, vrijeme će prije proći. Dobrodošli natrag u Njemačku.
    Selametle

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.