Au Pair Njemačka

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Timothy
    sudionik

    Postoje li kandidati za prijavu na program Au Pair Njemačka?

    Selin68
    sudionik

    Postoje li kandidati za prijavu na program Au Pair Njemačka?

    Da, mislim, ali nisam mogao naći agenta u Turskoj. Ima li prijatelja koji mi mogu ponuditi agenta?

    Timothy
    sudionik

    Da, mislim, ali nisam mogao naći agenta u Turskoj. Ima li prijatelja koji mi mogu ponuditi agenta?

    Pozdrav, ne znam je li zabranjeno ovo ovdje Timothy Au Pair Možete to napisati na googleu. Au Pair šaljemo u Njemačku. Nemali je broj njemačkih obitelji koje žele turske au parove u našem portfelju. Ako mislite, možete nas kontaktirati.

    Selin68
    sudionik

    Pozdrav, ne znam je li zabranjeno ovo ovdje Timothy Au Pair Možete to napisati na googleu. Au Pair šaljemo u Njemačku. Nemali je broj njemačkih obitelji koje žele turske au parove u našem portfelju. Ako mislite, možete nas kontaktirati.

    Teşekürler

    Timothy
    sudionik

    Teşekürler

    Dobrodošli ste da vidite Timoti Au Pair Njemačka

    Selin68
    sudionik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    Timothy
    sudionik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    • Biti u dobnoj skupini od 18 do 26 godina
      Barem srednjoškolaca (Po mogućnosti ovo što su fakulteti)
      Znajući barem njemački nivo A1 i to dokumentirate.
      (Razina A1 je najniža razina. Oni koji su na ovoj razini trebali bi znati engleski jezik na razini B1 pored njemačke razine A1.)
      Nemajući zdravstvenih problema
      Imati čistu kaznenu prijavu
      Imati iskustva u skrbi o djeci ili bebi i dokumentirati to s referencama
      Biti uključen u program najmanje 6 mjeseci
      Imati kvalifikacije za dobivanje vize
      Prije toga nisam bio Au Pair u Njemačkoj
    • [/ List]
      Opširnije informacije na Googleu Timoti Au Pair Njemačka Možete ga napisati i pristupiti na našoj web stranici.

    Timothy
    sudionik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    Također bih htio obavijestiti Au Pairs o onima koje pružaju njemačke obitelji.
    Privatna soba (pod uvjetom da nije manja od 8 četvornih metara)
    3 obroka
    Mjesečni min. 260 eura
    50 eura mjesečno za tečaj njemačkog jezika
    Ako tečaj njemačkog jezika nije unutar pješačke ili biciklističke udaljenosti, troškove javnog prijevoza pokriva obitelj.
    Nesreća i zdravstveno osiguranje
    2 dana plaćeni dopust mjesečno
    1 polni tjedan slobodnog dana

    Za više detalja kontaktirajte nas Timoti Au Pair Njemačka Možete pretraživati ​​i kontaktirati Google.

    Timothy
    sudionik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    Koliko mjeseci barem možete ostati u Njemačkoj kao au pair?
    Općenito, obitelji žele minimalno 6 mjeseci. Poželjno je 12 mjeseci.
    Obitelji koje žele 3 mjeseca rijetko mogu izlaziti u ljetnim mjesecima.
    Google na nas Timoti Au Pair Njemačka Možete doći do unosa.

    Timothy
    sudionik

    Gdje mogu dobiti više informacija o Au Pair Njemačka?

    Postoji li njemački intervju o Au Pair Germany Visa?
    Ne postoji potpun i jasan odgovor na ovo pitanje. Ovisi o diskreciji službenika za vizu. Ako imate A1 home level certifikat Goethe Instituta (viši certifikati su uvijek povoljniji). Postoji velika vjerojatnost da će intervju biti na turskom jeziku. Oni koji nemaju potvrdu o poznavanju njemačkog jezika intervjuiraju se isključivo na njemačkom jeziku. Timoti Au Pair Njemačka Mi vam pomažemo oko vize. Do nas možete doći putem naših kontakt podataka na našoj web stranici ili ispunjavanjem prijavnice na našoj web stranici.

    Timothy
    sudionik

    Da, mislim, ali nisam mogao naći agenta u Turskoj. Ima li prijatelja koji mi mogu ponuditi agenta?

    Za obitelj s 3 djece (10, 8 i 5 godina) u Münchenu tražimo Au Parove s najmanje A2020 njemačkim jezikom na razdoblje od 12 mjeseci, koje mogu započeti u travnju 1. godine. Radni sat je 30 sati tjedno. 5 dana u tjednu. Opis posla: Dovođenje djece u školu i pomoć majci u laganim kućanskim poslovima. Posao kućanskih poslova nije potreban, jer u tjedan dana dolazi 1 čistač. Bilo bi dobro da ima licencu, ali to nije potrebno. Prijevoz je vrlo lak kao i u Münchenu. Zainteresirani kandidati Timoti Au Pair Njemačka mogu ispuniti obrazac za prijavu.

    neosjetljiv
    sudionik

    Trebao bih to nazvati modernim robovskim radom. Imao sam prijatelja na tečaju njemačkog i on je prošao istim putem, kunem se da je to učinio. Nemojte se spaljivati ​​zbog ljubavi prema Europi. Cilj je zaraditi na vama. Na primjer, radio sam u tvornici. Bilo nas je 7 ljudi s čovjekom koji je radio kao podizvođač. naše. Satnica po osobi iznosila je 34 eura, ali nam je za povišicu plaćeno 13 eura. Iako smo htjeli manje zaraditi, rekao je itd. Europljani vole strance jer ih jeftino zapošljavaju i na njima puno zarađuju. Trenutno je ista situacija u Turskoj.Poslodavci jako vole Sirijce jer im ne daju osiguranje i zapošljavaju ih jeftino.Pazite na takve stvari i ako ćete u Europu dođite tako da se vjenčate.Najbolje je imati papire i boravišnu dozvolu. Drugim riječima, ne pitajte što sam poslije radio, samo mali savjet od mene...

    zeynepxnumx
    sudionik

    Trebao bih to nazvati modernim robovskim radom. Imao sam prijatelja na tečaju njemačkog i on je prošao istim putem. Kunem se Bogom, učinio je to. Nemojte se spaljivati ​​zbog ljubavi prema Europi. Cilj je zaraditi novac od vas. Na primjer, radio sam u tvornici. Bilo nas je 7 ljudi s čovjekom koji je radio kao podizvođač. naše. Satnica po osobi bila je 34 eura, ali nam je za povišicu plaćeno 13 eura. Iako smo htjeli manje zaraditi, rekao je itd. Europljani vole strance jer ih jeftino zapošljavaju i na njima puno zarađuju. Trenutno je ista situacija u Turskoj.Poslodavci jako vole Sirijce jer im ne daju osiguranje i zapošljavaju ih jeftino.Pazite na takve stvari i ako ćete u Europu dođite tako da se vjenčate.Najbolje je imati papire i boravišnu dozvolu. Drugim riječima, ne pitajte što sam poslije radio, samo mali savjet od mene...

    Ne slažem se s tobom. Valjda se ne moramo udati za učenje jezika. :))) One koji žele postati Au Pair ne zanima učenje jezika niti ostanak i rad u Njemačkoj. Dakle, nije ljubav prema Europi kako kažete. Nažalost, nemamo financijske snage da idemo u školu jezika. Koliko košta najam sobe u Njemačkoj? Istraživao sam unutar škole jezika. To košta 200 eura tjedno, a ako dodamo hranu i prijevoz, prelazi 250 eura. To je 1000 eura mjesečno. Dakle, ako tome dodamo džeparac koji dobivamo od obitelji, naša zarada od rada au pair prelazi 1350 eura. Mislim da je 30 sati razuman broj radnih sati. S obzirom na plaće primljene u Turskoj. To je kao da zaradite 30 - 8000 TL za nekoga tko se brine za dijete 9000 sati. :)) Napravio sam račun kako bih mogao ići u jezičnu školu 12 mjeseci, godišnji smještaj + životni troškovi tome dodaju 12.000 eura, a 12-mjesečna škola jezika 20.000 eura. 130.000 TL :))) Pa naravno za to ima dovoljno snage. Ali za one koji nisu dovoljni, Au parnost može biti spasitelj za mene. Mislim da je to posao koji se mora obavljati na privremeni period, mislim. Također je vrlo teško dobiti studentsku vizu. Potrebno je dokumentirati da možete susresti tako visoke brojke. Studenti ne smiju raditi. Dakle, viza za jezičnu školu namijenjena je samo bogatima :(((Čula sam da je vrlo lako dobiti Au Pair vizu. Nije potrebno prijavljivati ​​nikakvu financijsku imovinu. Mogućnost vježbanja s obitelji vrlo je velika. Isti obrasci u školama stranih jezika). :)) Poboljšajte svoj turski i potrošite 130.000 TL. Naravno, ovo je moja ideja. Nemam drugog izbora osim Au para. 

    neosjetljiv
    sudionik

    Ma koliko bili lijepi, halali ste, ne razlikujte se od ropstva, vidio sam njegovog živog svjedoka. Očistite dom, pogledajte djecu itd., A onda su došli naučiti s kojeg jezika dolaze :) Većina onih koji dođu nekako ostaju samo jezik. To je 100 od 10 koji dolaze učiti. U svakom slučaju, nema veze, nema potrebe za svađom, neka sluškinja čuvarica bez problema dovede Nijemce no

    zeynepxnumx
    sudionik

    Ma koliko bili lijepi, halali ste, ne razlikujte se od ropstva, vidio sam njegovog živog svjedoka. Očistite dom, pogledajte djecu itd., A onda su došli naučiti s kojeg jezika dolaze :) Većina onih koji dođu nekako ostaju samo jezik. To je 100 od 10 koji dolaze učiti. U svakom slučaju, nema veze, nema potrebe za svađom, neka sluškinja čuvarica bez problema dovede Nijemce no

    Tada unosim 10% koje ste spomenuli. :))) Ionako se ne svađamo. Mi samo pišemo svoje ideje. Drugi prijatelji koji čitaju forum čitaju komentare ljudi s drugačijim mišljenjem. Većina onih koji dođu ostaju, naravno, ovisi o ljudima koji dolaze. Ako im je cilj dobra karijera u Turskoj, neće biti voljni tamo ostati ilegalno i raditi poslove ispod šaltera. Ako nauče svoj jezik i imaju dobru akademsku karijeru, vratit će se. Zatim, naravno, mogu pronaći posao u inozemstvu s puno boljim mogućnostima i legalno dobiti radne dozvole. Au Pairing nije novi program. To se radi 40 - 50 godina. Kako kažeš, da je to kao ropstvo, negdje bi zapelo. Nitko nije htio biti au pair. Također, ako pogledate, ne samo Tursku nego i Dansku, koja ima vrlo visok prihod i ekonomsku razinu; U ovom programu sudjeluju i djevojke iz zemalja poput Finske, Švedske i Norveške. Drugim riječima, da je tako loše, nitko iz tako bogatih zemalja ne bi sudjelovao u ovom programu. Ali možda ste u pravu u vezi jedne točke. Neke nasilne obitelji loše tretiraju au pair i koriste ih kao sluge. U ovom slučaju, ako ste otišli s dobrom agencijom, vaša agencija štiti vaša prava i mijenja vašu obitelj. Ali ako ste otišli kod obitelji koju ste pronašli na internetu, a obitelj nije potpisala ugovor ni s jednom agencijom, mogu vas tretirati kako žele. Sva prava Au Pair su zajamčena ugovorima. Obitelji koje se toga ne pridržavaju isključuju se iz programa. Naravno, kao što rekoh, ako obitelj angažira au pair preko agencije.Pošto sam dugo istraživala, mislim da dobro razumijem tu temu. Protivim se politici da ljudi koji imaju problema izravno ocrnjuju program. Trebalo bi razgovarati o njegovim prednostima i nedostacima. Neki mogu leći, neki ne. Također, ne postoji pravilo koje kaže da bilo tko može raditi kao au pair. Ne može se reći da je to lak posao. Valjda ne voliš Nijemce baš previše :)) Napisala si da Nijemci trebaju dovoditi sobarice za jeftine. Ali evo opet vam se neću pridružiti. Ne samo Nijemci. britanski ; Amerikanci, Francuzi, Nizozemci, čak i Kinezi (ne danas, naravno hahahahah) zapošljavaju au pair. To je svjetski program.

    Timothy
    sudionik

    Kandidati koji razmišljaju o sudjelovanju u Au Pair Njemačkom programu mogu se prijaviti na Goetheov institut za test A1 razine koji će polagati. Trenutno daju ispitni dan za Istanbul najranije u svibnju. Bilo bi korisno napraviti svoje planove prema tom datumu. Za detaljnije informacije o programu možete nas kontaktirati kao Timoti Au Pair Njemačka.

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 16)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.