Lekcija 1: Opće informacije o njemačkom

> Forumi > Osnovne njemačke lekcije od nule > Lekcija 1: Opće informacije o njemačkom

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Lara
    posjetilac
    OPĆE INFORMACIJE O NJEMAČKOM

    Pozdrav, prije nego što odemo na svoja predavanja, dajem vam neke podatke o njemačkom.
    Uvjereni smo da će biti na mjestu.
    Povezan je s germanskim indoeuropskim jezicima germanskih jezika i jedan je od zajedničkih jezika svijeta.
    Približno 120 milijuna ljudi govori njemački.
    Njemački je materinji jezik koji se najčešće govori u Europi, a govori se u mnogim zemljama izvan Njemačke.
    Na primjer, službeni je jezik u Njemačkoj, Austriji, Švicarskoj, Lihtenštajnu, Luksemburgu, Belgiji i Italiji.
    Općenito govoreći, ljudi misle da je učenje njemačkog jezika teško.
    ili se približavaju ovom pitanju predrasude. mogu.
    Ali općenito nije teško naučiti njemački, osim nekoliko predmeta. Work eksprisi,
    to je činjenica koju većina njemačkih građana čak ne poznaje, ali u takvom okruženju,
    Ova će se pitanja detaljno objasniti kada se pojavi redoslijed.
    Govoreći o učenju njemačkog jezika, recite vam rezultate istraživanja stručnjaka:
    Kao rezultat istraživanja stručnjaka, inteligencije ljudi koji su kasnije naučili njemački jezik,
    mnogo bolje u usporedbi s prethodnikom. Naravno da nismo mi, kažu stručnjaci.
    Govoreći o tome, možete poboljšati svoju inteligenciju učenja njemačkog jezika 
    Možemo reći da se riječi na njemačkom jeziku čitaju dok su općenito napisane. Mnogo je izuzetaka od ove situacije.
    Ali kad naučite vježbati, izgovor neće biti problem za vas.
    Slova su pisana velikim slovima bez razlikovanja imena ili posebnih imena.
    Možemo također reći da će svi govornici osim njemačkog jezika imati poteškoća u učenju njemačkog jezika.
    Nakon ovih općih informacija možemo započeti njemačke lekcije.

    Život također prolazi poput munje i upravo će vas postaviti gotovo u gnijezdo groba. (B.mesnev a)
    olguntuz
    sudionik

    Zahvaljujemo na vašem daljnjem posvećenju vašem poslu.

    Beti
    sudionik

    Naučit ću sve aspekte almanakaja.

    Nurleb
    sudionik

    o moj Bože moji snovi se ostvaruju ;) Njemački je jezik koji najviše želim naučiti..i naučit ću ga ovdje..hvala vam puno...

    olguntuz
    sudionik

    Nadam se da će vam se snovi ostvariti, ako stvarno želite učiti, možete učiti i ova stranica je stvarno korisna.

    anoniman
    posjetilac

    Hvala puno…

    anoniman
    posjetilac

    Hvala ti prijatelji. Eliniziraj, zdravlje svom srcu.
    Pokušat ćemo polagano učiti. :)

    gospodin
    sudionik

    sve je krzno

    murat011
    sudionik

    OPET SIGNAMO VAS ZA SVAKO PUTOVANJE

    glava
    sudionik

    danke bis ćelav...

    yavuzz
    sudionik

    Hvala puno ! Nadam se da ću poboljšati svoj njemački zahvaljujući tebi.

    Hvala puno, krenuli smo od prvog sata, neka nam je Bog na pomoći

    anoniman
    posjetilac

    KOK DANKE BOG

    tarakcixnumx
    sudionik

    Rekli smo Bismillah i počeli učiti njemački, iako sam to vidio u srednjoj školi, ali nadam se da neće biti teško i da se neću obeshrabriti………

    Nicole *
    sudionik

    zdravlje ..

    vatanxnumx
    sudionik

    Napravili ste stvarno lijep forum. Upravo sam počeo učiti njemački... danke schön!

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 83)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.