razvela sam se.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Ohne idealno
    sudionik

    Zdravo prijatelji. U prošlosti sam forum držao prilično zauzetim. Moj suprug je njemački državljanin, a ja sam Turčin. Otišla sam od kuće nakon što sam živjela pod istim krovom 5 godina i 9 mjeseci. Živio sam negdje drugdje godinu dana i razveo sam se u Turskoj. Tada sam uveo razvod u Njemačkoj s ovjerenim njemačkim prijevodom potvrde o razvodu. Sada sam službeno razvedena. Kad sam ostavio ženu, moja žena je poslala pismo uredu za strance u kojem je rekla da ne želi da živim u Njemačkoj, da želi da me se vrati u Tursku, da sam je oženio za Njemačku i napisala je puno laži mom službeniku. Tad sam tek podnio zahtjev za boravišnu iskaznicu, a oni to pismo nisu shvatili ozbiljno i dali su mi boravišnu iskaznicu. Sa 1-mjesečnim Fiktionabescheinigung-om, natjerali su me da čekam do zadnjeg dana od 6 mjeseci i dali su mi novi termin. Ovaj put rok je opet bio antragen s jednogodišnjom dozvolom boravka neovisno o supružniku. Dobio sam tu 6 godinu i na kraju 1 godine su me opet pozvali i dali mi 1 godine. Sljedeći mjesec imam rok za dobivanje boravišne karte. Sada moje pravo pitanje glasi, mogu li ponovno ući u Njemačku bez ikakvih problema nakon što sam otišao u Tursku na tjedan dana s ovom boravišnom iskaznicom koju ću dobiti? Ured za strance je imao dosta problema sa mnom, pa mi loše stvari padaju na pamet. Moja nova boravišna karta ne sadrži nikakve ograničavajuće elemente, zar ne? Na primjer, ako ovaj čovjek ode u Tursku, nikada se neće vratiti? Je li takvo što moguće?

    neosjetljiv
    sudionik

    Pozdrav, razvedeni ste, još uvijek se ne možemo riješiti vaših dosadnih pitanja. :) Čak i ne osjećam potrebu odgovoriti na tvoje pitanje. Nadam se da razumiješ odgovor. Sretan put unaprijed. :)

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.