Ne brinite o nama% 100 jamstvo Uspjeh, A1 ispit

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    netalman strane
    sudionik

    Kvalitetom privatnog podučavanja u Istanbulu, pomno pripremamo tečajeve njemačkog jezika na svim razinama za ispit A1.
    Nema razloga zašto ne možete položiti ispit A1.
    Jamčimo 100% prolaz.
    Posebna prilika za popust za članove almancaxa.

    Tel: 0216 332 3067

    saskinxnumx
    sudionik

    Šalje nam i German, neka Bog blagoslovi Germana


    Točno se slažem, zahvaljujući nijednom tečaju koji sam upisao sa znanjem almancaxa i pobijedio.

    Poškropimo drage moje...
    Tečaj koji sam pohađao na njemačkom jeziku i preporučio sam ovu stranicu svom učitelju zahvaljujući vama.
    Znate da sam otišao na krivi tečaj i nisam uspio.

    Ako preporučim svog učitelja, kojem jako vjerujem, prijateljima odavde, sretan sam.

    Apsolutno se slažem, almancax je jako dobra stranica i neka Bog blagoslovi sve za njihovu pomoć i doprinose.

    Ali ne smijem zaboraviti da bih bio sretan kada bih mogao mirne duše preporučiti i pomoći tečaj svojim prijateljima koji nemaju infrastrukturu, a žele pohađati tečaj poput mene...

    netalman strane
    sudionik

    Poštovani prijatelji,

    A1 tečaj spajanja obitelji nipošto nije normalan tečaj njemačkog jezika. Potrebno ga je pripremiti posebnim sustavom. Umjesto toga, umjesto uobičajenog tečaja, svakako biste trebali surađivati ​​s ljudima koji dobro poznaju ispit i njegov sustav, stručnjaci su u tom području, dobro vladaju njemačkim jezikom i dobro poznaju njemačku kulturu. Na taj ćete način biti pripremljeni za ispit u jednom potezu i za kratko vrijeme.

    Kao što je spomenula većina njegovih prijatelja, mnoge se institucije i pojedinci koji predaju ovaj predmet izvan Goethe instituta pripremaju za ispit bez podučavanja njemačkog jezika Grammatik dajući samo taktike pamćenja. Ali ja sam apsolutno protiv. Jer kad naši ljudi odu u Njemačku, i oni su tamo. Barem da, barem ih očekuje ovaj težak i dug proces. I kao što svi znaju, oni koji ne razumiju 2 puta 2 uopće ne razumiju 25 puta 345. Moji studenti zovu odatle i kažu: "Bog blagoslovio mog učitelja, zahvaljujući infrastrukturi koju smo dobili ističemo se među ostalim polaznicima, nemamo poteškoća.

    Također držim tečaj pripreme za A1 u 2 dijela. Obrada tema u prvom dijelu jedinice, nastava, Grammatik, faza pripreme za drugi dio, odnosno pisanje pisama, primjeri obrazaca, slušanje, čitanje, priprema za govorni dio.

    Koristimo vrlo detaljnu knjigu koju sam napisao, a u kojoj čak i ljudi koji imaju poteškoća u razumijevanju i učenju mogu pobijediti na radu radeći s ovom knjigom, pored knjiga koje preporučuju i čitaju ovlaštene institucije koje provode ispite, kao i kao razni dopunski materijali koji olakšavaju učenje. Na primjer, jedan od mojih učenika napustio je 3. razred osnovne škole Bingöl i imao 27 godina i bez poteškoća pobijedio.

    Ako redovno dolazite na sve časove i radite sve zadate zadaće, garantiram da ćete ispit položiti u jednom dahu, Allahovim dopuštenjem. Dopustite mi da dam primjer. Moji studenti dobivaju po 25 bodova na odjelima Schreiben (Pismo i obrazac) i Sprechen (Govor), a dobivaju 25 od 24.90 u svakom odjeljku i svi su ovjereni certifikatima.

    Uz to, ispit je jednostavan, ali se ne može pobijediti u jednom potezu ako se ne postigne točno mjesto. Ovdje imamo puno prijatelja, neka objasne, svi koji polažu ispit će se pitati, čak i učitelji pitaju koliko prijava, naime 2., 3., 4., 5. put.

    Na kraju, želio bih vam preporučiti i zamoliti vas da posjetite našu stranicu gdje moji studenti dijele svoja iskustva i iskustva o ispitu A1 i čitaju reference.  http://www.netalmanca.com

    Dobro razmislite i donesite zdravu odluku da ćete ispit položiti lako i na čvrstim temeljima, sa zadovoljstvom, bez glavobolje. Povjeri se Allahu, zbogom.

    netalman strane
    sudionik

    Prolaznici zadnjeg ispita iz njemačkog jezika Goethe Instituta A1:

    Mjesečina s **** 93
    Murat Ö **** 85
    Ertan s**** 82
    şükrü ş **** 74
    Sabri Ü*** 61
    Sani K********** 60

    Hvala Bogu da su svi prošli, nemamo gubitaka, opet živjeli :) ples :) yuppi :) okey :) halayy :)

    Ahmet Yildiz
    sudionik

    [img]https://[/img]Prije sam uzimao privatne satove od vlasnika velike institucije. Kad sam polagao ispit, službeno sam bio u mraku. Vidio sam da nisam ništa naučio, bio bih za novac koji sam dao ili bih svoje vrijeme sagorio od svoje žene do izgubljenog vremena. Tada sam pretražio mnoge tečajeve i jednom su me boljela usta. Elif Hocu pronašao sam sa svojim istraživanjem izvan stranica s obrascima na NJEMAČKOM. Odmah nakon prve lekcije bila sam sigurna da sam na pravom mjestu. Kad sam polagao ispit, došlo mi je tako lako, čak sam si rekao i na djetinjastom ispitu jer sam sve razumio i razgovarao. Vjerujte, učitelj će pokazati put, učitelj će dati ispravnu taktiku učenja, vi ćete raditi. Zato zovem profesoricu Elif Hocama u govorničkom odjelu, dvoje profesora na ispitu su između njih govorili njemački. Razumio sam ih sve kako nas ne bi razumjeli, čak i bili iznenađeni. :) Almancax nam je bio od velike koristi u pripremi. Neka ih Bog blagoslovi. NETALMANCA Draga Elif, neka te Bog blagoslovi. Danas su mi stigli rezultati ispita i dobio sam 83. Dopustite mi da napišem ovdje da ako možete reći Bog vas blagoslovio prijatelji koji tražite, na kraju krajeva, svi idemo na tečaj s istom svrhom. Želim vam uspjeh unaprijed. pljes:) pljes:) pljes:) pa ga tresi Turskoj ovako halayy:) halayy:) halayy:) tresi. Ti si jedinstvena, učiteljice Elif.

    Ahmet Yildiz
    sudionik

    [img]https://[/img]Prije sam uzimao privatne satove od vlasnika velike institucije. Kad sam polagao ispit, službeno sam bio u mraku. Vidio sam da nisam ništa naučio, bio bih za novac koji sam dao ili bih svoje vrijeme sagorio od svoje žene do izgubljenog vremena. Tada sam pretražio mnoge tečajeve i jednom su me boljela usta. Elif Hocu pronašao sam sa svojim istraživanjem izvan stranica s obrascima na NJEMAČKOM. Odmah nakon prve lekcije bila sam sigurna da sam na pravom mjestu. Kad sam polagao ispit, došlo mi je tako lako, čak sam si rekao i na djetinjastom ispitu jer sam sve razumio i razgovarao. Vjerujte, učitelj će pokazati put, učitelj će dati ispravnu taktiku učenja, vi ćete raditi. Zato zovem profesoricu Elif Hocama u govorničkom odjelu, dvoje profesora na ispitu su između njih govorili njemački. Razumio sam ih sve kako nas ne bi razumjeli, čak i bili iznenađeni. :) Almancax nam je bio od velike koristi u pripremi. Neka ih Bog blagoslovi. NETALMANCA Draga Elif, neka te Bog blagoslovi. Danas su mi stigli rezultati ispita i dobio sam 83. Dopustite mi da napišem ovdje da ako možete reći Bog vas blagoslovio prijatelji koji tražite, na kraju krajeva, svi idemo na tečaj s istom svrhom. Želim vam uspjeh unaprijed. pljes:) pljes:) pljes:) pa ga tresi Turskoj ovako halayy:) halayy:) halayy:) tresi. Ti si jedinstvena, učiteljice Elif.

    mudrostkilickan
    sudionik

    Bio sam netko tko je prije žalio što je otišao u poznatu instituciju. Također preporučujem svoju učiteljicu i gospođu Elif onima koji žele naučiti njemački, posebno onima koji razmišljaju o pripremi za ispit za ponovno spajanje obitelji! ..
    Zaista je dobro opremljen i stručan učitelj u svom području. Ne prodaje snove kao drugi tečajevi, uvijek ste s vama i stvarno UČITE njemački.
    Iako prije nisam znao njemački, pomogao nam je da prođemo s visokim rezultatom u jednom potezu... Ja kažem samo radi točno ono što on kaže da je dovoljno...
    Biti iskren i topao i moliti za vas cijelo vrijeme također je velika prednost! ..
    Svima želim uspjeh, predlažem da odaberete Elif GÖRGÜLÜYÜ bez razmišljanja o tome.
    Do ELiF-a HAnima stigao sam zahvaljujući NJEMAČKOM.Hvala.NJEMAČKI dužnosnici također vam zahvaljuju na CD-ima.

    netalman strane
    sudionik

    23. prosinca 2011. Rezultati ispita Goethe Instituta:

    Legendarni poredak

    Hikmet Kilickan 91
    Mustafa Kadi 82
    Memduh Gungor 74
    Može Doğan 81
    Gokhan Örs 82
    Šarka Buse 86

    Svima od srca čestitam i zahvaljujem na vašem trudu.

    erman_bd je
    sudionik

    Ja sam među onima koji su držali lekcije kod svog učitelja. Reći ću da se možete slijepo pouzdati u mrežni njemački. Volio bih da tečaj nije gotov. :) Napomena: Tko jede ove mandarine? jupi :)

    netalman strane
    sudionik

    : haha ​​:: haha ​​:: haha ​​:: haha ​​:: haha ​​:: haha ​​:: haha:

    Draga moja, opet si me puno nasmijala. Neka je i Allah zadovoljan vama, jako mi je drago što vas poznajem.
     

    Prijatelj nije spomenuo, ali dopustite mi da napišem rezultat ispita Goethe Institut A1: 85
    Čestitke opet.

    tymnn
    sudionik

    oprostite prijatelji, ali pretjerujete. U mojim očima čovjek koji razumije o čemu profesori govore na ispitu na razini je da postigne puni rezultat. Pogledajte kontradikciju: čak sam i razumio učitelje, ali dobio sam 80. Osim toga, bol uloga naših učitelja koji predaju samo napamet ovdje je ozbiljnija. nema prošlog vremena, nema veznika. Ne postoji präpositionen. sažalite novac koji dobijete.

    guru
    sudionik

    ali u tečaju a1 ionako se ne koriste prošlo vrijeme i veznici, ta sljedeća faza.

Prikaz 13 odgovora - 1 do 13 (ukupno 13)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.