Je li tako njemački toliko teško?

> Forumi > Pitanja i odgovori o njemačkim lekcijama > Je li tako njemački toliko teško?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    trhn
    sudionik

    Poštovani prijatelji,

    U Njemačkoj sam već oko 10 mjeseci, idem na tečaj Deutsch A1. Tečaj je gotovo pri kraju, ali ima toliko stvari koje ne razumijem da ne mogu ni napisati kratak opis. Vjerojatno neću uzeti sljedeći tjedan 4 ocjenjivanje čitanja i pisanja. Postajem jako ljut. Idem poludjeti. />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    CIPET
    sudionik

    Pozdrav.
    U stvari, njegova se gramatika u potpunosti temelji na pamćenju. Ali nemojte očajavati. Zaduženjem sam dobio A0 potvrdu od 29 do 1 dana. Trenutno pohađam tečaj B1 u Njemačkoj. Oni koji ne govore materinji jezik ne mogu učiti nijedan drugi jezik. Ako je vaša gramatika turskog jezika dobra, postupak će se skratiti. Nastavite učiti .Sretno sa.

    trhn
    sudionik

    Pozdrav.
    U stvari, njegova se gramatika u potpunosti temelji na pamćenju. Ali nemojte očajavati. Zaduženjem sam dobio A0 potvrdu od 29 do 1 dana. Trenutno pohađam tečaj B1 u Njemačkoj. Oni koji ne govore materinji jezik ne mogu učiti nijedan drugi jezik. Ako je vaša gramatika turskog jezika dobra, postupak će se skratiti. Nastavite učiti .Sretno sa.

    Zahvaljujemo na komentaru. Moj problem s njemačkim jezikom je u tome što razumijem riječi, itd., Ali to ne mogu skupiti u glavi. Da vidimo u koje vrijeme će se prikazati

    trhn
    sudionik

    Nije bilo toliko koliko sam si umislila, položila sam ispit hvala puno puno aplauza :) jupi :)

Prikaz 3 odgovora - 1 do 3 (ukupno 3)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.