Nedostatak sesije zbog Corone

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Mein leben
    sudionik

    Pozdrav prijatelji

    Nažalost, ne možemo ništa učiniti bez neodređene sesije.

    Prošli mjesec moj prijatelj ima njemačko dijete, prijavio se za neodređenu dozvolu boravka i dali su šestomjesečnu seansu za koronu, mislim, Fiktionsbescheinigung. Sad je moje pitanje da je moj suprug njemački državljanin i prijavila sam se na neodređeno vrijeme. Živim u Njemačkoj već 6 godine sa suprugom, hoće li mi i to dobiti 3 mjeseci? Što trebam učiniti ako daju 6 mjeseci? Uostalom, po zakonu, moraju mi ​​davati na neodređeno vrijeme nakon 6 godine

    yenicerixnumx
    sudionik

    Želim objasniti na primjeru iz sebe. Njemački zakoni ne odnose se uvijek točno na strance.
    Imao sam neodređenu sjednicu u 2,5 godine.
    Imao sam b1 jezični certifikat. Nikad nisam dobio nikakvu pomoć od države. Došlo je do nefristet vertraga. i nastavio sam aktivni b2 tečaj, dao sam i taj dokument. moje dijete tada nije bilo tamo.
    Ako imate ove dokumente, dobit ćete sesiju bez brige, ništa je ne može spriječiti. ali ako niste, možda nećete moći dobiti

    Oberfrance
    sudionik

    Na neodređeno vrijeme,

    Boraveći u Njemačkoj s njemačkim državljaninom najmanje 3 godine,
    Imate B1 certifikat,

    i morate imati posao Vollzeita bez obzira na državu.
    Kad se svi ti uvjeti spoje u isto vrijeme, možete se prijaviti na neodređeno vrijeme. Ako čak i jedan nedostaje, daju privremenu sesiju.

    Blizanci
    sudionik

    Pozdrav prijatelji

    Nažalost, ne možemo ništa učiniti bez neodređene sesije.

    Prošli mjesec moj prijatelj ima njemačko dijete, prijavio se za neodređenu dozvolu boravka i dali su šestomjesečnu seansu za koronu, mislim, Fiktionsbescheinigung. Sad je moje pitanje da je moj suprug njemački državljanin i prijavila sam se na neodređeno vrijeme. Živim u Njemačkoj već 6 godine sa suprugom, hoće li mi i to dobiti 3 mjeseci? Što trebam učiniti ako daju 6 mjeseci? Uostalom, po zakonu, moraju mi ​​davati na neodređeno vrijeme nakon 6 godine

    Pozdrav, već 3 godine živim u Njemačkoj sa suprugom, njemačkom državljankom poput vas. Kad sam tek stigao, imali su trogodišnju sesiju i prošli mjesec je istekao. Moja supruga je rekla da čak i ako je rok 3-1 dana, ne bi bio problem prijaviti se. Naravno, bio je malo opušten, prijavili smo se 2-1 dana prije kraja razdoblja, kako je rekao, a postupak je trajao 2 tjedana, pa su dali privremenu sesiju od 6-mjesečnog Fiktionsbescheinigung dok moja sesijska karta nije stigla kako ne bih bio žrtva. Budući da sam navršio svoje 6 godine, prijavio sam se na neograničeno zasjedanje i rekli su da će ga dati, samo su zatražili nekoliko dodatnih dokumenata. Stoga su tražili plaću moje supruge jer ne radim. Ne brinite, mislim da ću pokušati ponovno doći do stana za strance.

    Nesibe od
    sudionik

    Trebate li inspiraciju na neodređeno vrijeme?

    yenicerixnumx
    sudionik

    Trebate li inspiraciju na neodređeno vrijeme?

    Ne, nema potrebe.

    neosjetljiv
    sudionik

    Mislim da je logičnije podnijeti zahtjev za državljanstvo umjesto bezuvjetno. Oni koji misle da bi državljanstvo trebali preskočiti trajanje i podnijeti zahtjev za državljanstvo nakon 3 godine.

    revoltblue
    sudionik

    Nije vaša privremena sesija kako kažete Fiktionsbescheinigung .. oni vam daju seansu .. to je privremeni dokument koji se daje na upravljanje do vaše boravišne dozvole (nešto poput vozačke dozvole) .. obično daju 3 mjeseca .. ali daju za 6 mjeseci jer postoji pandemija .. cilj je voda .. vi Sada ste se prijavili na neodređenu sesiju i dobili ste je .. ali vaša sesija završava za dva tjedna .. pa što ćete onda učiniti? To je privremeni dokument koji pokazuje da imate sesiju. Fiktionsbescheinigung .. Kada stignete, vaša osobna isprava uopće neće biti valjana .. Vaše će pismo ionako doći tako da možete doći po svoju osobnu iskaznicu.

    Mein leben
    sudionik

    Hvala vam ljudi, tražili su od mene i moje supruge tromjesečni lohn Abrechnung, poslao sam ga. Prošao je mjesec dana, a nema vijesti 🙈

Prikaz 8 odgovora - 1 do 8 (ukupno 8)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.