Lekcija 13: Područja upotrebe Artikel

> Forumi > Osnovne njemačke lekcije od nule > Lekcija 13: Područja upotrebe Artikel

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Lara
    posjetilac

    Općenito se koriste svi generički nazivi zajedno s člancima na njemačkom jeziku, dok vlastita imena nemaju članak.
    U nekim slučajevima, međutim, možete vidjeti da se nazivi žanrova koriste bez pripisivanja ili da se posebna imena koriste zajedno.
    U ovom odjeljku dati ćemo vam neke informacije o iznimnim okolnostima.

    Općenito na njemačkom, članci s generičkim imenima ne smiju se koristiti u sljedećim slučajevima:

    - U oglasima koji se nalaze u Emerald pozivima, pozivima na žalbe, u novinama ili drugdje,
    u novinskim naslovima ili vijestima, tipu članka, poslovicama i fraze
    Općenito, artikulacija se ne smije koristiti.

    sljedeća posebna imena koriste se zajedno sa sljedećim:

    -SOMe imena zemlje (die Türkei: Turska, umrijeti Vereinigte Staaten: SAD, die Niederlande Nizozemska, die Schweiz: Švicarska)
    Imena se uvijek koriste zajedno.
    Osim toga, iako postoje posebni nazivi, imena ulica, planina, jezero, more, rijeka,
    imena se također mogu koristiti zajedno s artikelom.

    Da grijeh smanjuje srce i čini ga crnom dok je crna i mir je uklonjen. Postoji put ka huli u svakom grijehu. Ako taj grijeh ne bude brzo uništen sudbinom, srce ga griće kao vuk, a ne mala duhovna zmija. (Opis L)
    seytanxnumx
    sudionik

    Koliko ja mogu vidjeti
    Ušao sam u articell i nisam naišao na poteškoće
    Nadam se da neću naići na to i da ću to odmah shvatiti.
    kad sam to obavijestio nekome da je bilo teško (kad sam rekao da sam rekao)
    Pretpostavljam da neki od njih previše pretjeruju :)
    Siguran sam da ionako neće ozlijediti
    i odmah 14. Idem u razred :)
    Nakon završetka rečenica, nakon prelaska na postavljanje rečenice, nakon razgovora s predlošcima, naučit ću riječi iz online rječnika, a zatim ću ih ispisati
    onda ćete naučiti njemački :) Idemo vidjeti više staza

    danke schön Lara

    yazyagmuruxnumx
    sudionik

    UG stvarno dio izvorne Arikel ako pogledate vrlo mješoviti Soli koji kaže istina razloga što znamo sada glatka i lijepa ovdje TSK lara

    seytanxnumx
    sudionik

    Da, u pravu si.

    danke schön

    serhant se
    sudionik

    die Turkei oder turkei? Ich glaube dass Sie nicht richtig sagen

    nalanw
    sudionik

    Die Türkei je točan, ako je rečenica koju ćete upotrijebiti dativ, tada je potreban der član…

    aus der Türkei za u Turskoj

    pinefresh
    sudionik

    Prije je bilo napisano da su nazivi zemalja neutralni, ali u primjerima u kojima se das ne koristi ni u jednom od njih? Možete li mi objasniti? ???

    yazyagmuruxnumx
    sudionik

    pinefresh mi solemis za neke iznimke da se zbroji njemački učiti iz Bain kada almanci i our'm koji je dao umrijeti artikelle zemlje su iznimnu dvo situaciju da to znajući članak ove zemlje članak drugim zemljama je napisao međuspremnik uvijek das sam postao pomoćnik u redu nadam se

    mS
    sudionik

    jako puno informacija

    anoniman
    posjetilac

    Počeo sam biti težak za mene, ali ne i bijeg :)

    begummarmar se
    sudionik

    bok .. sad sam goethe ensitüsndeim in goetheen..off učimo rječnik non -stop članke itd..većina ostaje u zraku jer se ne mogu povezati s turskim riječima: (što mogu učiniti ????? ???????? Moram naučiti riječi

    Derwisch
    sudionik

    bok .. sad sam goethe ensitüsndeim in goetheen..off učimo rječnik non -stop članke itd..većina ostaje u zraku jer se ne mogu povezati s turskim riječima: (što mogu učiniti ????? ???????? Moram naučiti riječi

    bok,

    Mislim da samo učenje riječi nije dovoljno. Na primjer, iako smo naučili riječi "nachdem, schule, ich, vater, zusammen, gehen, danach, essen, gehen", ne možemo napraviti snažnu rečenicu ili govoriti strani jezik bez obavljanja mnogih drugih potrebnih vježbi.
    Kao što ste rekli, puno naučenih informacija ostaje u zraku. Ali razlog za to je uglavnom zbog međusobnog međusobnog povezivanja njemačkih riječi. Na primjer, čak ni učenje riječi Post s njezinim člankom ne pomaže puno; “u poštu, iz pošte, u pošti, u pošti, u pošti” itd. Kako možeš govoriti te stvari ako ih ne naučiš...
    Opet kažem…
    Ne znam dobro njemački. Ali imam skromna mišljenja i istraživanja na ovu temu.
    Možemo razmjenjivati ​​ideje.
    Bis…

    LG
    Derwsich

    sevinčanin
    sudionik

    Možete li razgovarati o upotrebi pluskvamperfekta, ako je moguće?

    tesekkurler

    Derwisch
    sudionik

    Možete li razgovarati o upotrebi pluskvamperfekta, ako je moguće?
    tesekkurler

    Ovaj problem možete riješiti korištenjem trake za pretraživanje… Ali još uvijek ovdje dodajem poveznice za vas…

    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=1219.0
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=1681.msg8842#msg8842

    LG

    sedayld
    sudionik

    Definitivno mi počinje biti teško, ali... fcbarcelonaxnumx Nema bijega kao što je rekao :D
    mojim prijateljima koji nam pokušavaju pomoći vrlokkkkkk Hvala vam
    s mojom ljubavi youeeeeeeeeeee

    serhatkosovali
    sudionik

    to mi neće ući u glavu. Što bih trebao učiniti? Prijatelji molim vas pomozite mi.

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 39)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.