Natječaj za elektronički rječnik

> Forumi > Novosti i najave o proizvodima i uslugama tvrtke Almancax > Natječaj za elektronički rječnik

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    sudionik
    Još jedan nagrađivani kviz od almancaxa!

    Natjecanje nagrada za elektronički rječnik

    Sudjelovanje u nagradnom kvizu elektroničkog rječnika započet će u 01.02.2013:23 u petak navečer, 30 (ovečeras) i završit će u 02.02.2013:20 sati u subotu, 00 (sutra navečer). Natjecanje može biti samo prijavljeni između ovih sati. Natjecatelji se mogu prijaviti na vrhu stranice. Moći će pristupiti natjecanju klikom na gumb "Kviz natjecanje" u izborniku sa strane i odabirom Nagrađenog kviz natjecanja za elektronički rječnik sa stranice koji se otvara.
    U natječaju bit će ukupno 20 pitanja, a pitanja su miješana u različitim temama.
    Natjecanje se može ući samo jednom, snaga prekid rada, čak i ako je pola slučajevi ostaju u konkurenciji kao posljedica problema će biti drugi put u pristupom internet veze.
    Natjecatelju se ne smije registrirati za natjecanje s različitim imenima sudionika natjecatelja, sudjelovanjem u natjecanju i sličnim zlouporabama.
    Na popisu točaka koje se izdaju od trenutka prestanka natjecatelja tržišnog natjecanja koji su dobili najviše bodova (odnosno većinu natjecatelja koji točno) bio prvo uzeti u obzir.
    Ako najviši rezultat za vlasnika (najtočniji broj) će gledati na više od jednog natjecatelja ako on će gledati na razdoblje i test Državnom natjecanju čim je prvi imao sayılacaktır.tes završavao puta završili u istom je tada almancax foruma hvala donose ocjene trgovini prikupljaju vrijednost i koji su primili najviše bodova će se računati na prvom mjestu.
    Svi natjecatelji koji sudjeluju na natječaju bit će automatski dodani na tržišne bodove na kraju natjecanja.
    Napomena: Morate biti minimalni 10 dnevni sudionici za sudjelovanje u ovom natječaju.
    Svako pitanje je vrijedi 250 bodove na tržištu kao rezultat natjecanja na taj način aktarılacaktır.örneg 10 2500 tržišta će biti dodan natjecatelj koji ispravno bodova.

    Svi troškovi nastali tijekom dodjele natjecatelju pokrivat će almanaksa.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Nagrada: 6 Dildo elektronički rječnik

    Sadržaj paketa: Elektronički rječnik, Korisnički priručnik, Baterija

    6 Dilde 60.000 je više od riječi, engleski, njemački, francuski, talijanski, španjolski, turski.

    20 puta brže od uobičajenog rječnika.

    Povećava brzinu djece koja pohađaju školu na njemačkim i engleskim tečajevima.

    Kada putujete u inozemstvo, bit ćete oslobođeni u teškim vremenima čak i ako ne govorite njemački ili engleski.

    6 Dildo 10.000 word-qualified (ukupno 60.000 riječi) engleski, njemački, francuski, talijanski, španjolski, turski.

    Svjetski sat, Konverter valuta, kalkulator, sat, alarm, veliki LCD zaslon, mali i lagani dizajn.

    Trajanje baterije do 6 mjeseci i do 12 mjeseci, ovisno o intenzitetu korištenja.

    MuhaââeM
    sudionik

    Naš natječaj kao što sam rekao u mom poruci iznad povijesnog sata 02.02.2013 20: 00 je završio kao od fuk_xnumx je započeo naš prvi.
    Čestitamo prijatelju fuk_20, koji je prvi koji ispravno odgovara na 16 problem.
    Bodovi koje su primili prijatelji koji su sudjelovali u natjecanju bili su učitani u svoje račune kao tržišne bodove.
    Hvala na Vašem interesu.

    reyyan se
    sudionik

    Propustio sam datum natjecanja. sljedeći put, insha'Allah. također čestitati našem pobjedničkom prijatelju

    Roye
    sudionik

    Yaaaaa mi je rekao i horizont, ali danas sam shvatio mjesto natjecanja :(  sve sam dobro izveo plakat ću sada :)

    MuhaââeM
    sudionik

    Ne brinite, naša natjecanja će se nastaviti :)

    Roye
    sudionik

    radujemo se :)

Prikaz 5 odgovora - 1 do 5 (ukupno 5)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.