Izvršni dug stvara problem s vizama?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Atasa
    sudionik

    Bok prijatelji,

    Imam kreditnu karticu i dug na kreditnoj kartici u banci, dug je prebačen na izvršenje.

    Prijavu sam podnio 30. rujna, podružnica za strance rekla je da smo u srijedu poslali dokumente na sidro i bojim se da će biti problema.

    Sluškinja
    sudionik

    Pozdrav,
    U slučajevima duga i ovrhe prema banci neće biti problema ukoliko banka ne nametne zabranu odlaska u inozemstvo. Međutim, ako imate dug prema državi, imat ćete problema poput poreznog duga itd. Bit će problem prilikom odlaska u inozemstvo. Osim toga, znam da u Turskoj ne povezuju državni dug u Njemačkoj. I ja sam puno istraživao. Turističku sam vizu dobio dok sam bio dužan, to nikada prije nije bio problem.

    ysmnxnumx
    sudionik

    Ako nemate zabranu iz inozemstva, mislim da se ništa neće dogoditi. Jedan od mojih prijatelja imao je dug od 10 tisuća TL. Prošli tjedan možete platiti dugovanja za vize iz inozemstva. Ali tu se plaća i kada vas carinici povuku u stranu, a vi ne dođete u Tursku.

    Sluškinja
    sudionik

    O zabrani se saznalo iz policijskih jedinica u inozemstvu.
    Naravno, ne znam sljedeći postupak. Nadam se da neće biti problema.

    Atasa
    sudionik

    Nemam nikakav porezni dug prema našoj državi, kao što rekoh, imam dug prema banci, oni su ga dali prije 2 tjedna.

    Sluškinja
    sudionik

    Ako na sebi nemaju imovine, ne bojte se, oni ne mogu ništa učiniti. Samo zovu iz odvjetničkog ureda i smetaju upravo tome.

Prikaz 5 odgovora - 1 do 5 (ukupno 5)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.