Je li itko u Istanbulu želio naučiti njemački jezik i položiti A1 ispit jednim korakom?

> Forumi > Opći njemački i njemački tečajevi kombinacije obitelji A1 > Je li itko u Istanbulu želio naučiti njemački jezik i položiti A1 ispit jednim korakom?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    memduh
    sudionik

    Pozdrav momci, ovo je Memduh GÜNGÖR.

    Živim u četvrti Beylikdüzü u Istanbulu. Upoznao sam Elif Hoca prije 2 mjeseca preko Almancaxa. Razgovarao sam s mnogim tečajevima, ali niti jedan nije djelovao iskreno. Njegovi uspjesi već objašnjavaju koliko je jednostavno obrazovanje koje pruža. Nakon dugih razgovora, počeo sam uzimati lekcije kod gospođe Elif i 23. prosinca 2011. položio ispit A1. Rezultati su stigli jučer i prije 2 mjeseca, iako nisam znao ni par riječi njemačkog, uspio sam dobiti 74 boda na jednom ispitu. Učiteljica Elif daje tako dobru lekciju da se pamti, a također ima jako dobre resurse i podatke. U istom smislu, pruža potpuno didaktičko obrazovanje, a ne učenje napamet. Udaljenost između moje kuće i mjesta gdje sam pohađao nastavu je 2,5 - 3 sata, a svaki put sam putovao javnim prijevozom 6 sati povratno. Rekao sam: "DUŽO ĆE SE VRIJEME, NEKA BUDE DUGO" i definitivno sam bio u pravu. HVALA UČITELJICE, HVALA NJEMAČKI... Ko traži tečaj u Istanbulu, ne lutajte uzalud, učiteljica Elif, samo je jedan edukator na ovom predmetu i ne znam drugog edukatora.

    DOKAZI O VIZUELNOM DOKUMENTU SU ISPOD. (To mi je bio prvi ispit i vjerujte mi, bila sam jako zabrinuta, prije nisam imala trening. Zahvaljujući svojoj učiteljici Elif, moj strah je nestao i uspio sam. Nije to bila samo učiteljica, već i naša sestra.
    JEDAN PUCAN PUN HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    sudionik

    Dobre reklame za elif hoca :)

    memduh
    sudionik

    Nije reklama, brate, vjeruj mi, činjenice se pišu. Obučavao sam ga osobno. Neka Bog bude zadovoljan mojom učiteljicom i mojom sestrom, ne štedim svoje molitve, pogotovo na dan ispita, bilo je mnogo ljudi koji su slušali tečajeve velikih institucija i polagali ga po treći put. Skoro da nam ostaju profesori u odnosu na one koji tvrde da su stekli najbolje obrazovanje....

    mutim2
    sudionik

    Istina je, prijatelju, kako si sretan... Nadam se da uvijek upoznaješ lijepe ljude po duši..

    netalman strane
    sudionik

    Pozdrav,

    Nisam mogao odoljeti jer je moje ime prenijeto, želio sam napisati. :) Umjesto moje reklame, ovi dolazeći prijatelji na ovaj način pokušavaju zahvaliti almancaxu jer dolaze iz almancaxa i - svi koji žive znaju - ovo je razdoblje doista vrlo teško i uznemirujuće i ljudi mogu razumjeti boju djela tek nakon što ga uzmu tečaj i polaganje ispita. Oni samo pokušavaju pomoći jedni drugima, da ne bi pogriješili.

    Mislim da ako se ikome ovdje treba zahvaliti, to su djelatnici Germanaxa koji su bili s nama potpuno za miloga Boga, ne tražeći nikakvu korist od bilo koga, pa ni od mene. Zapravo nisam puno napravio, samo sam izvršio svoju dužnost. Ovo je ono pravo. Ovo je platforma na kojoj svi, nastavnici i učenici, mogu imati koristi i pomoći jedni drugima. Neka Bog blagoslovi sve koji su pridonijeli. Pozdrav i pozdrav…

    mutim2
    sudionik

    Pozdrav,

    Nisam mogao odoljeti jer je moje ime prenijeto, želio sam napisati. :) Umjesto moje reklame, ovi dolazeći prijatelji na ovaj način pokušavaju zahvaliti almancaxu jer dolaze iz almancaxa i - svi koji žive znaju - ovo je razdoblje doista vrlo teško i uznemirujuće i ljudi mogu razumjeti boju djela tek nakon što ga uzmu tečaj i polaganje ispita. Oni samo pokušavaju pomoći jedni drugima, da ne bi pogriješili.

    Mislim da ako se ikome ovdje treba zahvaliti, to su djelatnici Germanaxa koji su bili s nama potpuno za miloga Boga, ne tražeći nikakvu korist od bilo koga, pa ni od mene. Zapravo nisam puno napravio, samo sam izvršio svoju dužnost. Ovo je ono pravo. Ovo je platforma na kojoj svi, nastavnici i učenici, mogu imati koristi i pomoći jedni drugima. Neka Bog blagoslovi sve koji su pridonijeli. Pozdrav i pozdrav…

    Zahvaljujući tome naučili smo tko ste kod naše učiteljice Elif, želim vam uspjeh ..

    netalman strane
    sudionik

    Danke schön.  :)  Bog vas blagoslovio.

    fotoademxnumx
    sudionik

    Učiteljice Elif, drago mi je da sam došao do vas zahvaljujući ovoj stranici i imao sam zadovoljstvo položiti je u jednom dahu, iako ne znam njemački. Neka Bog blagoslovi vas i njemački. Drago mi je da preporučujem moja učiteljica Elif, koju sam preporučio drugim prijateljima ovdje i koja je i sama uspjela u tečaju u jednom potezu, i financijski i duhovno.

      datum ispita 01.20.2012
        rezultat: 83
    Srdačan pozdrav Adamu Demiru

    guru
    sudionik

    Kako to da tečaj uspješno završimo za 4 tjedna? Oprostite, ali čak i na vašoj web stranici ne stoji gdje je tečaj. niste pouzdani.potpuno oglašavanje.

    netalman strane
    sudionik

    DOKAZALI SMO POTVRDE O SVOJIM GODINAMA, VISOKE OCJENE DOBIJENE NA ISPITU I NEMA STUDENATA KOJI OSTAJU NA ISPITU.

    OBRAĆAJTE nas da ne pišemo RAZLOGE KOJE NISMO PRONAĐENI SAMO REGIONIRAJEMO, SVA TURSKA 'NIJE ADRESA naša.

    AKO TO VAM NE DOĐE, MOŽETE NAS PITATI DO VLASTI MJESTA KOJE STE OVDJE U-GERMANCAXU!

    MuhaââeM
    sudionik

    Kako to da tečaj uspješno završimo za 4 tjedna? Oprostite, ali čak i na vašoj web stranici ne stoji gdje je tečaj. niste pouzdani.potpuno oglašavanje.

    Iz statistike je vidljivo da niti jedan student do sada nije pao na ispitu A1.

    guru
    sudionik

    Ako ćemo logično, nigdje u svijetu ne može se dati 100% garancija uspjeha. Kako to da svaki pripravnik položi ispit? Na web stranici još nije navedena čak ni adresa. Piše prijevoz jednim vozilom, ali navedeno mjesto je Göztepe. pitam se kako doći =)

    dielosch
    sudionik

    Gdje je Muharrem Admin? Možete li dati informacije o ovom tečaju?

    MuhaââeM
    sudionik

    Ako ćemo logično, nigdje u svijetu ne može se dati 100% garancija uspjeha. Kako to da svaki pripravnik položi ispit? Na web stranici još nije navedena čak ni adresa. Piše prijevoz jednim vozilom, ali navedeno mjesto je Göztepe. pitam se kako doći =)

    Daje se stopostotna garancija uspjeha, stopa uspjeha je očita. Komentari su očiti.
    Na vama je hoćete li reputirati ili ne.

    MuhaââeM
    sudionik

    Gdje je Muharrem Admin? Možete li dati informacije o ovom tečaju?

    Pozdrav dielosch, dugo ste bili odsutni, dobrodošli na forum. :)
    Tečaj njemačkog jezika u Istanbulu pripada našoj učiteljici Elif, koja je jedna od instruktora almancaxa i ima vrlo visoku stopu uspjeha. :)

    guru
    sudionik

    Mislim da ova stranica ima dogovor s damom Elif, više ne razumijem. Već sam se u petak susreo s damom Elif. Samo u petak vaša je web stranica bila u potpuno drugačijem stanju. Zašto bih trebao tražiti detaljan put. Gospođa Ustellik Elif rekla je telefonom da imam ured. Nazvao sam goethe institut, ni oni takvo mjesto ne poznaju. Dakle, ne govorim o istraživanjima koja ja

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 20)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.