A1 tečaj njemačkog spajanja obitelji u Istanbulu

> Forumi > Opći njemački i njemački tečajevi kombinacije obitelji A1 > A1 tečaj njemačkog spajanja obitelji u Istanbulu

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    sudionik

    DRAGI ČLANOVI I POSJETITELJI, KAO EKIPA Almancax, PRUŽAMO VAM GODINE U NJEMAČKOM OBRAZOVANJU I NJEMAČKOJ VIZI, PUTOVINI, ISPITU A1, OBJAVLJIVANJE OBITELJI, OBRAZOVANJE U NJEMAČKOJ, NAJPRINCIP, NAJBOLJI SMO DA SMO PREVERIRALI RESURT NA VAŠ ODGOVOR.

    DRAGI prijatelji, IZVRŠILI ISTRAŽIVANJE PREMA REZULTATIMA A1 ISPIT 80% OD ČEGA ISPITA PRVI ulazak u KAZANAMIYOR.Y IZVRŠENO ISTRAŽIVANJE PREMA REZULTATIMA U TURSKOJ, Izuzetno A1 ISPIT, PRIPREMLJEN KOLEKCIJOM BROJA NESREĆNO tri do pet OD DEĞİL.A1 PRIPREME ISPITA POKUŠAJU DA SU TEČAJEVI ZA PRIJATELJA NESREĆNO TRI GOVORNA OBRAZCA ZAMRLJENI I ŠALJENI. NITKO NE MOŽE DOBITI NAKNADU DANOG NOVCA NA TEČAJU, TEČAJ ZAVRŠAVA BEZ UČENJA NA NJEMAČKOM.

    OVI DOGAĐAJI SU VISOKO ŽIVJELI U TURSKOJ I MOŽETE VIDJETI DESET PRIMJERA NA NAŠIM FORUMIMA.

    DAKLE, OVDJE MOŽETE DIJELITI DOBRE NJEMAČKE TEČAJEVE KOJE ZNATE.

    zilanxnumx
    sudionik

    Pozdrav. Općenite informacije za Njemačku. Htio bih zamoliti Austriju. Bit će mi drago ako odgovorite. Drago mi je ako odgovorite. Okupio sam obitelj za Beč. Prošlo je 13 mjeseci. Naš dosje u policiji je istražuju prvi brak na mom poslu. Razgovarani su prvi put kada su se vjenčali, a tužitelj je u prosincu zaustavio istragu. Zatražite pitanje, pričekajte, odbit ćemo, rekli su, prošla su 7 tjedna, bilo kakva obavijest je sada došao, ako ovaj policijski mamac, ako takav set, ne bi bio odbijen, još uvijek čekamo odgovor.

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.