Jednostavan način za pamćenje riječi

> Forumi > Aktivno učenje i njemački jezični načini pamćenja > Jednostavan način za pamćenje riječi

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    mbilalxnumxt je
    sudionik

    Pozdrav, ja sam Bilal
    Već neko vrijeme živim u Njemačkoj. Učim njemački u školi. i reći ću vam kako sam ga poboljšao.
    Dok gledate televiziju ili čitate knjigu, pokušajte neke od rečenica koje čujete ili pročitate prevesti na njemački. Nisam to posebno učinio, ali nehotice to kažem na njemačkom. Valjda je ovo dobra stvar :).

    Ne pokušavajte zapamtiti puno riječi u jednom sjedenju kako biste zapamtili riječi. Potražite riječ kad vam je dosadno. I primijenite ga na riječi na koje naiđete. Ponovite tu riječ 5 puta zajedno sa člankom. Koristite sa svom gramatikom koju poznajete u rečenici. ponovite 5 puta posljednji put.

    Općenito razgovarajte s barem jednim Nijemcem ili osobom koja govori njemački dan kad to ne možete dobiti. Ako postoji riječ koju ne razumijete, pitajte ili pogledajte rječnik i upotrijebite taktiku memoriranja.

    I naučite što više gramatike.

    Nadam se da sam pomogao. byby:) byby:) byby:)

  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.