MOLIM VAS, NE OTVORAJTE PREDMET PRIJE ČITANJA OVDJE

> Forumi > Pitanja i odgovori o njemačkim lekcijama > MOLIM VAS, NE OTVORAJTE PREDMET PRIJE ČITANJA OVDJE

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    sudionik
    ŠTO TREBA RAZMATRATI PRI OTVARANJU PREDMETA

    * NIKADA NE KORISTITE RIJEČI U NASLOVU TEME KAO ŠTO SU JAKO – HITNO – POMOĆ – MOLIM – POGLEDAJTE OVDJE – MOŽETE LI POGLEDATI?

    * NEMOJTE KORISTITI BILO KOJI ZNAK OSIM TAČAKA, KOMME I PITANJA U NASLOVU TEME

    * TVOJA TEMA TREBA BITI KRATAK SAŽETAK PORUKE I UVIJEK DATI IDEJU O PORUKI

    * SVAKO PITANJE TREBA BITI POD ODVOJENOM TEMOM, NE OKLEBITE OTVORITI TEMU

    * NEMOJTE NAPISATI NASLOV PREDMETA VELIKIM SLOVIMA

    Ahmad
    sudionik

    Ako uzmete bolni primjer, rekao sam mu o tim problemima.

    MuhaââeM
    sudionik

    Žao mi je, prijatelju, nikad više neću pisati ;)

    baturay_
    sudionik

    Razmotrit ću ovo

    aysunnn
    sudionik

    slm Ne znam kako koristiti ovu državu još tvoj novi član je vrlo zbunjen gfibi pomoć mene vanjska strana Ja sam novi početak tečaj 3 dan i još više stresa 3 gn ne mogu mi dodijeliti o ispit i želim naučiti više u ime njemačkog naučiti ii

    ispari do
    sudionik

    bok Želim vas pitati možete li mi dati popis mjesta na kojima se koristi glagol

    beznadežno
    sudionik

    ili prijatelji ne mogu otvoriti temu

    bozkartal
    sudionik

    Mislim da je to najbolja stvar. :)


    Dragi prijatelji, želim dobiti informacije od vas, osnovao sam obiteljsku zajednicu u Njemačkoj, ali na sesiji moje supruge imam dijete godinu dana. Rođena je tamo kad je imala 1 godine.

    Pozdrav prijatelji, želim dobiti informacije od vas, sklopio sam obiteljsku zajednicu u Njemačkoj, ali na sesiji moje supruge imam dijete godinu dana, rođeno je tamo u dobi od 1 godine, moj suprug radi, postoji kuća, mislim da rade jednogodišnju sesiju, imate li problema?

    merxnumx
    sudionik

    Želim otvoriti temu, ali nisam uspio. Možete li nam reći kako je otvoreno?

    merxnumx
    sudionik

    Entschuldigung… ich habe gefunden aplause :)

    türkkız
    sudionik

    slm Ne znam kako koristiti ovu državu još tvoj novi član je vrlo zbunjen gfibi pomoć mene vanjska strana Ja sam novi početak tečaj 3 dan i još više stresa 3 gn ne mogu mi dodijeliti o ispit i želim naučiti više u ime njemačkog naučiti ii

    Dobro nam došli, čekamo vas u kafiću German :haha:

    adaizm je
    sudionik

    slm Ne znam kako koristiti ovu državu još tvoj novi član je vrlo zbunjen gfibi pomoć mene vanjska strana Ja sam novi početak tečaj 3 dan i još više stresa 3 gn ne mogu mi dodijeliti o ispit i želim naučiti više u ime njemačkog naučiti ii

    Proširite svoj vokabular... Skinite puno njemačkih dijaloga kao MP datoteke na svoj mobilni telefon i slušajte sa slušalicama..

    Započnite pamćenjem osnovnih obrazaca dnevnih potreba
    Na primjer, treba mi (ich brauche) ili molim vas donesite mi čašu vode) Können sie bitte ein glas wasser donosilac)
    was kostet (koliko novca) ich komme aus der türkei (dolazim iz turske) woher kommen sie (odakle dolaziš)

    za jednostavna svakodnevna nova poznanstva ili osnovne fraze.

    sretno

    nilakk
    sudionik

    Hvala na upozorenju. Razmotrit ću :)

Prikaz 14 odgovora - 1 do 14 (ukupno 14)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.