O putnom osiguranju…

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    traper
    sudionik

    Prijatelji, u nedjelju idem u Njemačku. Moram li imati putno osiguranje za ovo?? Također, postoji naknada za žig u putovnicu od 15 lira. Mogu li ga dobiti u zračnoj luci ili moram otići u ured riznice i uzeti ga? Hvala vam na pomoći.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Marku možete kupiti na aerodromu, od tamo sam je kupio. Ako dolazite s ponovnim okupljanjem obitelji, ne trebate putno osiguranje. Ako ste turist, trebate osiguranje.

    traper
    sudionik

    Marku možete kupiti na aerodromu, od tamo sam je kupio. Ako dolazite s ponovnim okupljanjem obitelji, ne trebate putno osiguranje. Ako ste turist, trebate osiguranje.

    hmm.. kužim, hvala.. avion je noću.. iako to mjesto gdje se uzimaju markice radi 7/24, zar ne...?

    tugce_doerj je
    sudionik

    Kupio sam ga kad sam prvi put došao ovdje. Već ste ga jednom kupili. Nakon što završite sesiju, nema više potrebe za tim žigom. Mislim da sam ušao u avion oko 1. Dakle, bio je otvoren oko 12.Ne znam hoće li biti otvoren u vrlo kasnim satima. Trebao bi biti otvoren.

    traper
    sudionik

    Kupio sam ga kad sam prvi put došao ovdje. Već ste ga jednom kupili. Nakon što završite sesiju, nema više potrebe za tim žigom. Mislim da sam ušao u avion oko 1. Dakle, bio je otvoren oko 12.Ne znam hoće li biti otvoren u vrlo kasnim satima. Trebao bi biti otvoren.

    OK..riješio sam...posao nisam prepustio slučaju,zatražio sam od Ziraat banke..Hvala prijatelju na pomoći..Hvala..

    tugce_doerj je
    sudionik

    u redu :) sretan put

    traper
    sudionik

    u redu :) sretan put

    Hvala.. u redu :)

    screamxnumx
    sudionik

    ;))))

Prikaz 7 odgovora - 1 do 7 (ukupno 7)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.