Govoreći na njemačkom putem Skype-a

> Forumi > Njemački Forum igre i Njemačka praksa > Govoreći na njemačkom putem Skype-a

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    umjetna
    sudionik

    Ako netko želi, dodajte me. Navečer možemo razgovarati o temi koju smo odredili (obično su to teme Deutsche welle lopte).

    Razina B1, moj govor je loš. Ovako razgovaram s nepoznatim osobama, ali mislio sam da bi bilo bolje razgovarati s turskim prijateljima zbog vremenskih razlika i povremenih problema sa skype-om.

    Skype: artificial76

    3,14
    sudionik

    –> Božji pristanak važniji je od svega. Htjela bih ti pomoći zaboga, ali ne znam kako mogu pomoći jer mi je vrijeme vrlo ograničeno. Usput, kojeg ste spola? Moram to znati prije nego te mogu dodati. Jer više volim da žene razgovaraju sa ženama, a muškarci da razgovaraju s muškarcima. Naš Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, savjetuje nas da se ne osamljujemo sa suprotnim spolom. (Allahümme Salli Ala Sayyidina Muhammedin ve Ala Ali Sayyidina Muhammed)

    umjetna
    sudionik

    Ja sam privatnik.

    3,14
    sudionik

    –> Onda ga dodajem brate. :)

    3,14
    sudionik

    –> Nekoliko puta smo se našli s prijateljem na Skypeu. Bilo je produktivno, nadam se da sam mogao pomoći.

    kenkogs
    sudionik

    kenkogs1 Ja sam na razini a2

Prikaz 5 odgovora - 1 do 5 (ukupno 5)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.