dobiti neodređenu sesiju bez B1

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    sanseyy
    sudionik

    Bok prijatelji,

    Živim u Njemačkoj već 7 godina. Oženjen sam njemačkom državljankom Turkinjom, imamo dvoje djece i oni su njemački državljani. Radim kao IT u jako dobroj njemačkoj tvrtki i dobro zarađujem. Nažalost, iz nekog razloga nisam mogao dobiti B1 certifikat. Iz tih razloga daju stalnu sjednicu od godinu dana. Nemam vremena ići na tečaj itd. Imam li priliku ako je dam odvjetniku? Ili što da radim?

    yenicerixnumx
    sudionik

    Poštovani, podnio sam zahtjev za državljanstvo nakon 6 godina i vratili su ga jer mi nedostaje samo 1 dokument. Ako je dokument formule 1 u Turskoj star, žele novi. Kad sam prije podnio zahtjev za neodređeno prebivalište, nisu ga dali zbog nedostatka dokumenata. Valjda će se to dogoditi i tebi. Ako ne ispunjavate uvjete, oni sigurno ne daju. Iskreno govoreći, mislim da se to s odvjetnikom neće riješiti.


    Čekaš 1 mjesec da dobiješ rok od ureda za strance, a treba 3 mjeseca da stigne kartica, slikaj se opet, ispuniš pristupnicu, teška je situacija. Mnogo gnjavaže. Prestaje period ponavljanja, opet iste transakcije, imam b1, ali mi daju 1 godinu i 1 godinu jer sam nezaposlen.

    Ohne idealno
    sudionik

    B1 nisi ti. To je najvažniji od izvornih dokumenata. B1 zahtjev s integracijom.

    aras.xnumx
    sudionik

    Pozdrav b1 koliko mjeseci si završio koju državu

    Nesibe od
    sudionik

    Pozdrav b1 koliko mjeseci si završio koju državu

    B1 nije težak, koliko godina živiš u Njemačkoj? Ako učite za ispit 1 mjesec, dobro ćete se zabaviti. Nemojte pretjerivati. Kupila sam ga odmah nakon 1 godine života. Nema čega se bojati b1. Na youtube-u već ima puno informacija, sadržaja i tema za ispit. Riješite ga se što prije 😇.

    Nesibe od
    sudionik

    B1 nije težak, koliko godina živiš u Njemačkoj? Ako učite za ispit 1 mjesec, dobro ćete se zabaviti. Nemojte pretjerivati. Kupila sam ga odmah nakon 1 godine života. Nema čega se bojati b1. Na youtube-u već ima puno informacija, sadržaja i tema za ispit. Riješite ga se što prije 😇.

    država Bavarska

    neosjetljiv
    sudionik

    Zaposlenik u Ausländerbehördeu može preuzeti inicijativu i smatrati da vam je njemački dovoljan i dati neodređeno vrijeme, ali postoji 1% vjerojatnosti. Ne morate ići na B1 tečaj, možete učiti direktno na internetu i polagati ispit, nemate priliku reći da nemate vremena. Ako želite učiti 1 sat svaki dan, bit ćeš spreman za ispit za 2-3 tjedna.Ne razumijem kakav je posao s odvjetnikom.Nema pravne prakse u Njemačkoj,nemoj bacati novac.

    volkanxnumx
    sudionik

    Bok prijatelji,

    Živim u Njemačkoj već 7 godina. Oženjen sam njemačkom državljankom Turkinjom, imamo dvoje djece i oni su njemački državljani. Radim kao IT u jako dobroj njemačkoj tvrtki i dobro zarađujem. Nažalost, iz nekog razloga nisam mogao dobiti B1 certifikat. Iz tih razloga daju stalnu sjednicu od godinu dana. Nemam vremena ići na tečaj itd. Imam li priliku ako je dam odvjetniku? Ili što da radim?

    pozdrav,
    Prijatelji su spomenuli neke stvari, želio bih dodati nekoliko stvari.
    Prije svega, u Njemačkoj važnu ulogu igra inicijativa službenika koji vam radi papirologiju, nažalost, neki ljudi se zateknu u vijestima o svom poslu.
    Ako se pojavite pred policajcem koji zna vaša zakonska prava, u svakom pogledu imate prednost od 1-0.
    Ne znam kako je s najnovijim zakonskim propisima, moram na vrijeme malo istražiti, ali ono što većina ljudi ne zna; U Njemačkoj ne postoji uvjet za tečaj.

    Stoga svoj certifikat možete dobiti usavršavanjem samo polaganjem b1 ispita.

    U postupku dobivanja njemačkog državljanstva rekli su mi da ideš na integracijski tečaj, pa sam rekao ne, nije obavezan, sam ću učiti i polagati ispit i tako sam i napravio.Oni koji znaju znaju ...

    Dakle, ukratko, ako vjerujete svom njemačkom, ako možete govoriti pred policajcem i pričati njemački, kada on shvati da ste iznad razine b1, neće moći tražiti dokument od vas. je u zakonu napisano jasno i jasno!

    Ako vaš njemački jezik nije na toj razini, možete otići na VHS i prijaviti se za najbliži termin ispita i dobiti b1 bez potrebe da idete na tečaj.

    Mfg

Prikaz 8 odgovora - 1 do 8 (ukupno 8)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.