Dokumenti potrebni za turističku vizu

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    fuk_xnumx
    sudionik

    VAŽNO: Dokumenti moraju biti poslani poštom
    2. [ ] Dokumenti se moraju dostaviti osobno
    3. [ ] 2 biometrijske fotografije veličine putovnice
    Značajka slike;
    * Posljednji 6 treba povući za mjesec dana kako bi odražavao najnoviji izgled
    * 45 mora biti X X NUMX mm veličine.
    * Rubovi moraju biti bez okvira
    * Lice bi se trebalo odraziti ispred, glave otvorene i očima vidljivima

    4. [ ] TR putovnica valjana najmanje 10 mjeseci, s datumom prvog izdavanja ne starijim od 6 godina
    Najmanje 2 stranica mora biti prazno da bi se viza mogla ispisati u putovnici.

    5. [ ] Fotokopija putovnice
    6. [ ] 1 Obrazac zahtjeva za schengensku vizu
    Potpuno čitljiv obrazac zahtjeva 1, potpisan od strane podnositelja zahtjeva vlastitim rukopisom. Prije nego što podnesete zahtjev za formular, možete se besplatno dobiti na ulazu u odjeljak za vize ili na stranici konzulata.

    7. [ ] Original i fotokopija turističke pozivnice osobe koja poziva, ne starija od 6 mjeseci
    Poziv mora biti izdan u skladu s člankom 68 njemačkog Zakona o boravištu.
    Poziv mora sadržavati izjavu u kojoj se navodi da je financijska situacija pozvanog ispitana.
    Ne odnosi se na pozive koje izdaje javni bilježnik u Njemačkoj, osim Ureda za strance.

    8. [ ] Izvornik i fotokopija putnog i zdravstvenog osiguranja važećeg u svim schengenskim zemljama.
    Osiguranje treba pokrivati ​​sljedeće usluge;
    – Mora vrijediti za sve zemlje Schengena.
    – Jamstveni limit mora biti najmanje 30.000,- eura.
    – Osiguravajuće društvo mora imati podružnice u zemljama Schengena i Lihtenštajnu.
    – Mora uključivati ​​troškove hitne medicinske intervencije, hitnog stacionarnog liječenja u bolnici i repatrijacije u zemlju prebivališta u slučaju bolesti.
    – Osiguranje mora pokriti traženo razdoblje vize
    – U polici mora postojati izjava da osiguranje pokriva sve zemlje Schengena. Nije dovoljno samo pisati u europskim razmjerima.
    – Važno je osigurati da u policama koje sklapaju kandidati stariji od 65 godina ne postoje nikakva izdavanja ili dobna ograničenja.
    Osiguranje ne bi trebalo navesti vremenski interval.

    9. [ ] Izvornik i fotokopija potpuno akumuliranog registracijskog uzorka stanovništva
    Izvornik i fotokopija Potpuno prihvaćenog uzorka kolektivne registracije stanovništva podnositelja zahtjeva, čiji je odjeljak o mislima u potpunosti popunjen.
    Majku, oca, sve braću i sestre, supružnike i djecu treba uključiti u papirologiju.

    10. [ ] Izvornik i fotokopija isprave o radu potpisana od strane ovlaštenog potpisnika na memorandumu
    Sadržaj dokumenta treba navesti radno vrijeme i dužnost u ustanovi.

    11. [ ] Izvornik i fotokopija dozvole s radnog mjesta tijekom trajanja vize
    (Za učitelje dozvola mora biti od Ministarstva obrazovanja)

    12. [ ] Izvornik i fotokopija Okružnice s potpisom ILI pečat tvrtke i potpis na fotokopiji
    U iznimnim slučajevima, ako se izvornik cirkularnog potpisa ne može podnijeti, papirologija se može podnijeti kao fotokopija.
    U tom slučaju, fotokopija mora nositi pečat tvrtke i potpis službenika za potpis.
    Mora biti potpisana od strane potpisnika, u suprotnom papirologija neće biti prihvaćena.

    13. [ ] Izvornik i fotokopija registracije gospodarske komore ILI pečat tvrtke i potpis na fotokopiji
    U iznimnim slučajevima, ako se ne može podnijeti izvorna prijava Gospodarske komore, papirologija se može podnijeti kao fotokopija.
    U tom slučaju, fotokopija mora nositi pečat tvrtke i potpis službenika za potpis.
    Mora biti potpisana od strane potpisnika, u suprotnom papirologija neće biti prihvaćena.

    14. [ ] Izvornik i fotokopija porezne potvrde za tekuću godinu ILI Pečat i potpis tvrtke na fotokopiji
    U iznimnim slučajevima, ako se izvorna porezna potvrda ne može podnijeti, papirologija se može podnijeti kao fotokopija.
    U tom slučaju, fotokopija mora nositi pečat tvrtke i potpis službenika za potpis.
    Mora biti potpisana od strane potpisnika, u suprotnom papirologija neće biti prihvaćena.

    15. [ ] Fotokopija SSI usluge mora imati SSI pečat
    Internet se može ispisati.

    16. [ ] Fotokopija SSI izjave o zaposlenju. Pečat tvrtke i potpis ovlaštenog potpisnika na fotokopiji
    17. [ ] Izvornik i fotokopija zadnje platne liste
    18. [ ] Izvornik i fotokopija svih dokumenata koji pokazuju imovinsko stanje
    (Dokumenti s dokumentima o kućama, zemljištu, stanovima, ugovorima o najmu kojima se dokazuje prihod od najma, licence za vozilo, kvar na računu koji prikazuje ulazak i izlazak

    19. [ ] Izvornik i fotokopija akta ili ugovora o najmu kuće u kojoj podnositelj boravi
    Ako je potrebno predočiti zemljišnoga akta i nije jasno da li se na zemljištu nalazi kuća, moraju se podnijeti dokumenti kojima se dokazuje da se radi o kući ili u kojima se živi. Na primjer: računi za struju, vodu ili telefon.

    Najam mora sadržavati najamninu.

    20. [ ] Izvornik i fotokopija osobne iskaznice podnositelja zahtjeva
    21. [ ] Zdravstveni certifikat, ako je dostupan ILI izvornik i fotokopija Bağkurovog pisma
    22. [ ] Naknada za obradu vize, 60 eura
    Euro i mora biti u cijelosti

    23. [ ] Ako je podnositelj zahtjeva oženjen i njegov/njezin bračni drug radi, potrebno je dostaviti dokumente koji dokazuju njegov/njezin prihod.
    Plaće zaposlenika, dokumenti za mirovinu, itd.

    24. [ ] Treba predočiti stare putovnice ako su dostupne

    upozorenje:
    Dođite u Konzulat 15 minuta prije termina.
    Prije podnošenja zahtjeva u uredu za vizu, obratite se UPS službi koja se nalazi u unutarnjem dvorištu odjela za vizu i pribavite sve informacije u vezi s povratom putovnice,
    Kada odete u aplikaciju, uzmite mobilni telefon. Nemojte donositi velike torbe, računala, robu, nema mjesta gdje ih možete povjeriti.
    Trebate donijeti sve opće dokumente koje smo vam spomenuli u potpunosti, ali kada odete na zahtjev, konzularni službenik na blagajni može zatražiti dodatne dokumente zbog posebnih okolnosti.
    Obrazac za prijavu je besplatan na ulazu u odjeljak za vize ili možete doći na stranicu konzulata prije nego što se prijavite. Obrazac se mora ispuniti i potpisati prije imenovanja.
    Nakon primitka vize, odmah provjerite točnost podataka o vizi, posebno datum valjanosti te ime i prezime vize. Ako postoje pogreške, trebate odmah kontaktirati vizni odjel.

    S poštovanjem,
    Njemačko veleposlanstvo / Konzulat Opće informacije o vizama i službi za imenovanje

    fuk_xnumx
    sudionik

    stvaran

    damlaözdem je
    sudionik

    halo možete li mi pomoći molim.Želim pozvati svoju svekrvu u Njemačku kao turist sam sebe calısmıyorum.esimin dobiti vrlo malo. poziv moje supruge cıkarsa će biti vlasnik moje supruge na radnom mjestu dobiti dobitak dobar bı dobiti bilo aacaba ugoditi pomoć sımdıden tsk ederim.bu u međuvremenu sam ja njemački državljanin esim turski vatandası.esim patronada njemački državljanin.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    EL-Turco
    sudionik

    halo možete li mi pomoći molim.Želim pozvati svoju svekrvu u Njemačku kao turist sam sebe calısmıyorum.esimin dobiti vrlo malo. poziv moje supruge cıkarsa će biti vlasnik moje supruge na radnom mjestu dobiti dobitak dobar bı dobiti bilo aacaba ugoditi pomoć sımdıden tsk ederim.bu u međuvremenu sam ja njemački državljanin esim turski vatandası.esim patronada njemački državljanin.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /> Nije važno tko je poslao pozivnicu, jednom sam dobio poziv od jednog Nijemca kojeg nikad nisam upoznao Ništa se neće dogoditi, oni će ionako uhvatiti one koji lažu da bi rekli istinu .

    adaizm je
    sudionik

    tko nije bitan kad sam ja uklonio pozivnicu. koji si može priuštiti cikarsin.

    Da biste se riješili svoje svekrve četrdeset somersault, ovaj luđak neupućeni nastavlja pokušavati donijeti sljedeći

    EL-Turco
    sudionik

    ............

    damlaözdem je
    sudionik

    Obratimo pozornost na naše riječi, molim! Imam majku-in-zakon i svekrva nije moja majka canım.aramımız već su pokušali ovaj posao, ali mi smo kao dva prijatelja sa svojom majkom nije razlika za mene. Hvala vam na komentarima.

    3,14
    sudionik

    –> Nemojmo koristiti riječi i rečenice koje će zadirati u privatni život.

    adaizm je
    sudionik

    Obratimo pozornost na naše riječi, molim! Imam majku-in-zakon i svekrva nije moja majka canım.aramımız već su pokušali ovaj posao, ali mi smo kao dva prijatelja sa svojom majkom nije razlika za mene. Hvala vam na komentarima.

    Šalio sam se ali nisam skužio da si ti i ovaj drugi (dečko sa naočalama na slici, čijeg se nadimka trenutno ne mogu sjetiti) novi i agresivni ljudi.Nemoj mi se javljati brate .. Ako si tako dobar kao što kažu Batu i Ufuk, ostani tamo…….sretno..

    Najbolji odgovor je tišina koju sam napravio u sljedećim sekundama……………………period

    esma 41
    sudionik

    Šalio sam se ali nisam skužio da si ti i ovaj drugi (dečko sa naočalama na slici, čijeg se nadimka trenutno ne mogu sjetiti) novi i agresivni ljudi.Nemoj mi se javljati brate .. Ako si tako dobar kao što kažu Batu i Ufuk, ostani tamo…….sretno..

    Najbolji odgovor je tišina koju sam napravio u sljedećim sekundama……………………period

    Dragi Adaismir,

    Nadam se da nećete šutjeti preda mnom uz vaše dopuštenje.

    Tvoj smisao za šalu, da li da kažem tvoj stil, ili da kažem tvoj 'izraz'...

    Da biste se riješili svoje svekrve četrdeset somersault, ovaj luđak neupućeni nastavlja pokušavati donijeti sljedeći

    ovo nije nešto na što smo jako navikli na ovom forumu.
    Stoga se mogu pojaviti nesporazumi i ovi nesporazumi mogu se ispraviti na pošten način.

    Ali ova tvoja izjava...

    ali infiltriran i diger (ne sjećam se pseudonima u ovom trenutku, dječak na fotografiji gozluka) nova i agresivna medicina koju ne shvaćaš da ne uzimaš primatelja emi ..Ako si onoliko koliko batun i horizont kažu, ostani tu…….sretno..

    Mislim da se to nikada nije dogodilo.
    Neki od članova koje nazivate 'agresivnim tipovima' uložili su velike napore u ovaj Forum.
    Možda dijeljenje ovih veterana možda neće voljeti horizont i zapad,
    to nema smisla. ali ako (Želim navesti zlato)
    ufuk ile batu ne bi bilo sasvim u redu da ih ti ljudi 'ocrnjuju i navode da su agresivni' prema pridošlici (samo zato što se ne slažu).
    Ako griješim s posljednjom rečenicom, ispravi to.

    Mladić kojeg nazivate naočalima naziva se čast (3,14), i kao što sam napisao gore, rad je jako velik u forumu.
    Ima puno truda na ovom forumu u Ufugunu.
    Ne znam tko je Batu.

    Voda je,

    Ovo je forum, svatko ima neku vrstu napora.
    Spajanje obitelji Horizon, Visa
    Pokušava pomoći.
    Čast ima velik posao na njemačkim temama,
    Osim teme, 'cafe almancax'de' ima puno truda.

    Dat ću primjer...

    Horizont se ponekad "naljuti" zbog "progona" (ažuriranja) starih izdanja (kako ga je on nazvao).
    Možda je u pravu, ali nema takvog pravila u ovom Forumu.
    Svatko može 'uskrsnuti' ili ažurirati stare teme kad god želi.
    Ovo je tema između časti i horizonta, neka budu među sobom.
    ne miješam se…
    Nemam naviku uplitati se u 'nesuglasice' među članovima...
    Kao što rekoh, važno mi je svačije mišljenje...
    Ali ako je stil protiv foruma... tada se ja miješam... kao što radim sada.
    velahsl ..
    Rekao sam to mnogo puta ali ću ponoviti....
    Nemaju svi isto mišljenje.
    Da je tako, Forum bi mi bio nepodnošljivo, dosadno mjesto.
    Ali svi, poštovanjemora biti tolerantan.
    On ne mora voljeti, apsolutno ne.
    Što god da je vaše mišljenje, branite se do kraja.
    Ali ne razumijem, zašto naš stil postaje 'ružan' i osoban dok to radim?

    Informacije su bolje kada se dijele...
    ali s našim stilom, razinom i poštovanjem
    ljepši i svijetliji.

    Moje poštovanje.

    fuk_xnumx
    sudionik

    ili esma ovdje vam kažem sve između nas i čast između nas i čast između nas i rasprave kao što ne možemo raspravljati s borbom u takvoj situaciji bih cijeniti dostojanstvo volim u čast starih pitanja Ne mislim da mislim da samo stari problemi 3 4 godišnja pitanja su još uvijek u obliku najtoplijeg Nemam pojma o nekome tko može naći i pao u obrnutom smjeru s kim u mojoj formi i nisam komentirao nijednog člana otoka, nisam poznavao nikoga s otoka, ne znam gdje je čuo što je rekao, ali mislim da nisam primio nikakve poruke o otoku, ali kao što sam rekao, Nemam nikakvu ideju, nikakav osobni ili bilo koji drugi problem s bilo kime

    3,14
    sudionik

    Šalio sam se ali nisam skužio da si ti i ovaj drugi (dečko sa naočalama na slici, čijeg se nadimka trenutno ne mogu sjetiti) novi i agresivni ljudi.Nemoj mi se javljati brate .. Ako si tako dobar kao što kažu Batu i Ufuk, ostani tamo…….sretno..

    Najbolji odgovor je tišina koju sam napravio u sljedećim sekundama……………………period

    –> Batu i horizont tebi “privatno!” Valjda, ne znam što je rekao... Jedino što mogu reći je ovo: selo koje se vidi ne želi vodiča.

    Poštovanje………….

    3,14
    sudionik

    ili esma ovdje vam kažem sve između nas i čast između nas i čast između nas i rasprave kao što ne možemo raspravljati s borbom u takvoj situaciji bih cijeniti dostojanstvo volim u čast starih pitanja Ne mislim da mislim da samo stari problemi 3 4 godišnja pitanja su još uvijek u obliku najtoplijeg Nemam pojma o nekome tko može naći i pao u obrnutom smjeru s kim u mojoj formi i nisam komentirao nijednog člana otoka, nisam poznavao nikoga s otoka, ne znam gdje je čuo što je rekao, ali mislim da nisam primio nikakve poruke o otoku, ali kao što sam rekao, Nemam nikakvu ideju, nikakav osobni ili bilo koji drugi problem s bilo kime

    –> Brate, upravo sam odgovorio prije nego sam pročitao tvoj post. Niste napisali u četiri oka, molim za predrasude. Ne želim ništa više reći. Slamanje srca je nešto što ne volim, pa mi oprostite ako jesam.

    Sevgiler ..

    esma 41
    sudionik

    ili esma ovdje vam kažem sve između nas i čast između nas i čast između nas i rasprave kao što ne možemo raspravljati s borbom u takvoj situaciji bih cijeniti dostojanstvo volim u čast starih pitanja Ne mislim da mislim da samo stari problemi 3 4 godišnja pitanja su još uvijek u obliku najtoplijeg Nemam pojma o nekome tko može naći i pao u obrnutom smjeru s kim u mojoj formi i nisam komentirao nijednog člana otoka, nisam poznavao nikoga s otoka, ne znam gdje je čuo što je rekao, ali mislim da nisam primio nikakve poruke o otoku, ali kao što sam rekao, Nemam nikakvu ideju, nikakav osobni ili bilo koji drugi problem s bilo kime

    Dragi Ufuk,

    Također ste veteran ovog foruma.
    Pomažete i vodite mnogim našim članovima.
    Ovom prilikom bih vam se zahvalio.

    Vjerujte mi da s vama nemam problema,
    I ne miješam se u one između vas i časti
    Kao što sam gore naveo. Riješite to među sobom... ako ste to učinili.

    Budući da je tema otvorena, malo
    Želio bih 'savjetovati' s vašim dopuštenjem.

    Vaše znanje i pomoć neprocjenjivi su za sve nas.
    Ali ponekad je vaš stil vrlo 'grub' ako kažem kako.
    Nemam problema s 'tvrdim' metodama,
    Naprotiv, volim ljude koji su vani.
    Prava misao, a ne ono što ljudi žele čuti
    Nažalost, ljudi koji mogu jasno izraziti vrlo je malo.
    I vi ste jedan od tih Ljudi.
    Ali ne može svatko 'podići' ovaj stil, osjetljivi su i neshvaćaju. :)
    Vjerujte, dobro znam što sam napisao, jer jednom davno
    Imao sam 'ratoborni' pečat na ovom forumu.

    Vaša svrha, vaša namjera je dobra, znam to dobro, ali
    Ponekad vas previše želite (ne možete pronaći drugi pojam)  :D

    Kao što rekoh, meni to nije problem ali... nisu svi ja.  :D

    Nadam se da bi mogao objasniti na što mislim.

    Opet…
    Oprosti mi ako nekoga nevoljko povrijedim

    fuk_xnumx
    sudionik

    Da, istina je, ponekad iznenada zablistam, možda je to učinak moje psihologije u tom trenutku, pokušavam obratiti pozornost na to, s vremena na vrijeme čujem ljude kako pričaju kao da me pokušavaju kontrolirati, to čini nervozna sam tek je sinoć bila još sam u dobroj formi oko vozačke što je baybars otvorio onaj tamo kaže da je glupo raditi za kompom ali ovdje to nitko ne komentira izašla sam van neko vrijeme ali sada pokušavam ostati miran i ako imam problem s bilo kim, možemo ga riješiti nasamo s tom osobom. Što se tiče Onura i Onura, između nas nije bilo ružnih riječi, nije bilo uvredljivih riječi taj momenat, ali sada nemamo problema izmedju Onura i Onura, on je jako dobra osoba koja voli svima pomoci. Cijenim nekoga ko ne pruza pomoc zbog sebe vec radi Allaha. Naravno, ti si jedan od vrlo smirenih članova, ne sumnjam da imate dobre namjere, ali hvala na upozorenjima, svakako ću ih uzeti u obzir..

    adaizm je
    sudionik

    Da, istina je, ponekad jako zablistam, možda učinak moje psihologije u trenutku kada pokušavam obratiti pažnju na njih, s vremena na vrijeme postoje razgovori kao da me popravljaju, to me čini nervoznom, prošlost je i dalje u formi. Tamošnja osoba kaže da je rad na računalu glup, ali ovdje nitko ne komentira jako, malo sam se izvukao, ali sada pokušavam biti smiren i riješit ćemo s tom osobom koja je u formi s tom osobom koja je posebna i s častom, kakva je loša riječ bila između nas, a povrijedljiva riječ bila je trenutna stvar, ali između nas i časti nema problema, koja voli svima pomagati vrlo ljubaznim srcem. Cijenim nekoga tko je pomogao Bože, ne sam po sebi. Naravno, vi ste jedan od vrlo mirnih članova, ne sumnjam da ima dobre namjere, ali hvala vam.

    Da, i ja sam bio sranje. Ispričavam se

    NA JEDAN ..

    Ufuk mi nije ništa rekao
    Iako ga dugo nismo vidjeli, dijete nije ništa krivo, dapače, krivo sam shvatila poruke, zato …………… Srdačan pozdrav.

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 30)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.