Pokrenuta nova kampanja njemačkih Word kartica

< Forumi < Novosti i najave o proizvodima i uslugama tvrtke Almancax < Pokrenuta nova kampanja njemačkih Word kartica

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    MuhaââeM
    sudionik
    UPDATE: BESPLATNO JE NEMAČKI NASTAVAK NAŠE KAMPANJE ZAVRŠENO I HVALA SVIM NAŠIM ČLANOVIMA I POSJETIMA.
    NAŠI PROIZVODI MORAJU SE PRUŽITI TIJEKOM NAKNADE, A MOŽETE IMATI VRLO RAZUMIJEVANJE NAŠE TRŽIŠNE VRIJEDNOSTI.

    šokiran! šokiran! šokiran!

    NIJE NE STIO! SEE uvjetom! DAO uvjetom!

    BESPLATNO PROMOCIJE VIŠE OD FINANCIJSKOG INTERNET STRANICE!

    Kao što je poznato, njemački DVD EDUCATION, koji je najpoželjniji proizvod u anketi koju smo organizirali proteklih mjeseci, besplatno šaljemo oko 2 mjeseca.
    Sada nam je drago predstaviti naš proizvod, NJEMAČKE KARTICE RIJEČI, koji se nalazi na drugom mjestu među najpoželjnijim proizvodima u našoj anketi, i objavljujemo naziv naše kampanje:

    NJEMAČKI NEĆE UČITI!
    DİLEYENE NJEMAČKO OBRAZOVANJE DVD
    ŽELITE NARODNE RIJEČKE KARTICE
    SVIH DVA
    KOMPLETNO BESPLATNO
    OTPREMITE SE
    PROIZVODI OD US

    Značajke naših njemačkih vokabularnih kartica:

    1. Za razliku od vokabularnih kartica na tržištu, spisi su napisani u prilično velikim fontovima, a vrlo je lako čitati.
    2. Svaka karta na jednoj strani ima 10-14 riječi, karte su naprijed-nazad, ukupno ih ima 23. Više od 600 riječi dano je s množinom i člancima. Također je dodano 60 uzoraka njemačkog govornog područja.
    3. Oni koji se pripremaju za A1 ispit su riječi koje trebate znati.
    4. To su najčešće korištene riječi u svakodnevnom životu.
    5. Kartice su prekrivene mobilnom slušalicom, suzu je teško nositi.
    6. To je veličina posjetnice, jednostavna za kretanje.

    Ispod su slike nekih karata, broj karata koje treba poslati je 20, ima oko 600 riječi.
    Kelimeler je dobio sa svojim množinom i artikulama.

    Prikaz njemačkih DVD i kartica riječi:


    njemački-set-1.jpg

    njemački-set-2.jpg

    njemački-set-3.jpg

    njemački-set-4.jpg

    Naše NJEMAČKE KARTICE RIJEČI počele su se slati s DVD-om NJEMAČKA OBRAZOVANJA od danas.
    Kako se broj proizvoda povećava, NIJE MOGUĆE POVEĆATI NAKNADU ZA DOSTAVU, naknada za dostavu NIJE MIJENJENA, iznosi između 7 i 9 TL, prema uobičajenim gradovima.

    Zahvaljujemo na vašem zanimanju za vodeću njemačku obrazovnu stranicu almancax i almancax proizvode.

    gokhan.gzl
    sudionik

    Želio bih zahvaliti administratorima web mjesta almacax što su dali DVD na teret bez čekanja na bilo kakav izlaz. Pronaći ću samo još jedan mali predmet u teretu koji mi je poslan i ako ne zatražim kelimske kartice, mogu li nam ih vladari dostaviti?
    ugodan vam dan

    MuhaââeM
    sudionik

    Budući da su se naše kartice riječi počele distribuirati od ponedjeljka, oni koji su tražili DVD-ove nisu mogli biti poslani prije tog datuma, već su poslani samo DVD-i.
    Naravno, kartice možemo poslati i pod uvjetom da platite naknadu za otpremu.

    netalman strane
    sudionik

    Pozdrav,

    Kao i sve usluge koje ste do sada pružali besplatno, i ove će nove kartice biti vrlo, vrlo korisne onima koji žele naučiti njemački jezik, a rad će im biti puno lakši tijekom pripreme za ispite. Bog te blagoslovio. Želimo vam nastavak uspjeha.

    saaleski
    sudionik

    DVD je stigao danas. Hvala zaposlenicima Almanxa

    tatica81
    sudionik

    Prije svega, dobar rad, proizvod je stigao od danas. Proizvod je dobar, ali postoji problem. Potrebno je precizno obavijestiti kupce. Naveden je iznos od 7 - 9 TL za naknadu za dostavu. I slutio sam da je provizija visoka jer sam slao prije preko PTT carga.Ispalo je ovako,pitao sam službenika zašto je tolika,na kraju nije bilo ni 1 desi.Što mi je rečeno bila je cijena proizvoda unutra + naknada za dostavu. Mislim da bi bilo učinkovitije da proizvod nije besplatan, ali po niskoj cijeni. Proizvod je dobar. Moja je svrha informirati ljude. Dobio sam 1 DVD + 20 kartice s riječima, kao što je navedeno.

    Želim da vaš studij bude kontinuiran, pozdrav, dobar posao

    MuhaââeM
    sudionik

    Pozdrav, već smo dali nekoliko izjava na ovu temu, učinimo to opet.
    Prije svega, želim vas obavijestiti o sljedećem: Postoje 2 načina otpreme, prvi je POŠALJNIK PLAĆEN TERET'stop i drugo PLAĆANJE TERETA KUPCA'Stop.
    Pošiljatelj koji je platio uvijek je jeftiniji nego bilo gdje drugdje, mislim da šaljete teret unaprijed plaćen vjerojatno što ste poslali s PTT-a, a teret šaljete s PTT-a, a naknade koje plaćate u trenutku kretanja (tj. SENDER PAY CARGO) trenutno su 4 $ bilo gdje Turska U TERETU S PLAĆANJEM POŠALJCA operacije su jednostavne, plaćate naknadu i šaljete teret kamo god želite.

    ALI POSLOVI PLAĆANJA TERETA KUPCA razlikuju se. Pogotovo PTT Cargo obavlja transakcije koje se razlikuju od ostalih teretnih tvrtki s primanjem uplate, tj. KOPIRANJE PLAĆANJA STRANE. Na primjer, možete otići u xxx teretnu tvrtku i poslati teret kupcu bez plaćanja naknade. naknadu za otpremu od kupca.
    Ali PTT Cargo nije takav, PTT Cargo razmatra mogućnost da kupac ne plati naknadu za otpremu i govori vam ovo kada šalje KUPAC PLAĆA TERET: “Naknadu za otpremu dajete unaprijed, kada isporučujemo teret, naplaćujemo naknadu od kupca i prenosimo je vama.“, kaže i dodaje: “Kada naknadu za teret koju primimo od primatelja prenesemo na vas, također naplaćujemo troškove prijenosa novca, budući da novac od tereta primamo od primatelja, ova transakcija spada u kategoriju prikupljanja od vrata do vrata, a naplaćujemo i fiksni pristojba..” kaže.
    Stoga, kada pošaljemo teret, naknadu za teret plaćamo unaprijed, tada se naknada primljena od kupca prenosi na naše račune, trošak prijenosa i gore navedeni troškovi odražavaju se na kupca i već kažemo da TERET NAKNADA će iznositi 8-9 TL za sve naše posjetitelje prije narudžbe.
    Sada ćete reći: "Ako je to slučaj, zašto ne isporučujete s drugim tvrtkama?" Kontaktirali smo i druge tvrtke, ali dobili smo negativan odgovor. Budući da druge tvrtke ne jamče za sebe kao PTT, kažu "mi ne možemo slati tisuće tereta svaki mjesec KOJE PLAĆA KUPAC", jer nitko ne može jamčiti prihvat tih tereta Neprihvaćeni tereti vraćaju se tvrtki za prijevoz tereta kao gubitak.
    Kao rezultat toga, iako ponekad imamo problema, jer je ovo najjeftinija i jedina metoda za naše posjetitelje, teret šaljemo na ovaj način.

    bernaca
    sudionik

    Pozdrav,

    Prije sam kupio CD, a sada želim kupiti njemačke Flashcards. Kako se mogu prijaviti? Možeš li mi pomoći?

    Hvala,

    meetalni
    sudionik

    I ja to želim, kako to mogu naručiti?

    3,14
    sudionik

    –> Kolika je cijena DVD-a i kartica? Možda imam prijatelje koji žele doprinijeti i imati koristi.

    –> Cijene su također napisane u podtemama. Cijena dugotrajne neaktivnosti... :'(

Prikaz 9 odgovora - 1 do 9 (ukupno 9)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.