idi kao diplomski fakultet .. nekoliko pitanja ..

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    rat
    sudionik

    Pozdrav svima. 2 godine suradnika diplomiram menadžment u turizmu hotela, a nastavio sam i završio 4 godine: (diplomirani poduzetnik). Moj rođak ima restoran u Njemačkoj i želim ovdje doći kao voditelj restorana ili poslovni menadžer. Pitanje koje želim postaviti je mogu li raditi u ovom polju? Odjeli su bili u istraživačkom poslu. Želim povesti supružnika i dijete sa sobom da ispune sve uvjete, 56000 eura na mom ugovoru, 56000 eura godišnje? Je li to dovoljno za vizu i plavu kartu? "Želim povesti suprugu i dijete sa sobom na put. Naš bankovni račun s partnerom je čest. Postoji li neki problem u poslu?

    rat
    sudionik

    Ima li nekoga tko bi mogao pomoći u vezi s tim pitanjima ..

    neosjetljiv
    sudionik

    Pozdrav, ljudi ne znaju puno o tim problemima i o njima nitko ne piše. Dopustite mi da razgovaram o onome što sam puno čuo. Prije svega, ako radno mjesto želi dovesti radnike u inozemstvo, tj. Izvan Europe, ne bi trebalo naći nekoga tko će raditi ovaj posao u Njemačkoj. Drugim riječima, ako ne možete pronaći radnike od nezaposlenih u Njemačkoj, ako ih ne možete pronaći iz zemalja EU, onda ih možete dovesti iz TR. Svatko može zauzeti vaš stav ovdje. Ne znam vašu gramatiku. Trebali biste imati takvu profesiju, trebali biste biti netko koga ne možete pronaći čak ni u zemljama EU, a ne u Njemačkoj. Vaša će plaća biti sasvim dovoljna. Iako je u Njemačkoj mnogo nezaposlenih, mislim da to ne dopušta dovođenje radnika iz inozemstva. Ne bih želio negativno razgovarati, ali to je moje mišljenje

    rat
    sudionik

    Hvala vam na odgovoru, ali prema ovom novouvedenom zakonu o imigraciji rekli su da ga je prvo tražio iz Europe, kao što ste već spomenuli. Međutim, na nekoliko sam mjesta pročitao da je najprije uklonjen uvjet za poziv iz Europe. Za vaš odgovor. Postoji li mjesto gdje možemo dobiti informacije o ovoj temi? Bilo bi mi drago ako pišu oni koji to znaju. Hvala.

    neosjetljiv
    sudionik

    Osobno prijatelji koji znaju gdje dobiti informacije ne znaju. Konačno ste skloni u svojoj obitelji oko vas, isprva mislite da ste Bog pomoći da vam se zna stanje turkiyenina

    Oberfrance
    sudionik

    moj rođak ima restoran u Njemačkoj
    nakon ove rečenice mi ne znači puno.
    Ne želim razbiti vaše oduševljenje, ali svatko tko trenutno živi u Njemačkoj zaslužit će me. Nažalost, koncepti poput rodbine, ujaka, dayi, tetka još uvijek nisu ovdje. Pogotovo što smo iz Turske na dodatnom NE! Neka budu uvjereni koliko žele, odbacite ih ili budite vrlo dobri ljudi. Ili ako ne želite tako opremljene, u očima desetorice koji se obučavaju u Turskoj olamami su lutali jednim paklenom Njemačkom, potrebne misli u meni će biti ljudsko biće. 2 + 2 = 4.

    Do ovog vremena nisam vidio ni čuo sretne i uspješne koji su došli u Europu vjerujući svojoj rodbini. Sve je to priča. Radnici dolaze u Njemačku, turisti dolaze, vjenčaju se, ali ne dolaze na vrata rodbine! Nitko nije došao do nećakinje izgleda ploče, draga, ne mislim da je sjeo, on je ovdje doveo jednu Tursku. Oni čine najviše prezentacija, koriste se ne znanjem njemačkog jezika i neznanjem zakona, a rade vam besplatno u Njemačkoj, gdje u Njemačkoj nitko ne radi, i nude vam ga kao uslugu. Bit će ti žao. Ljudi koji su u meni iskusni sa iskustvom i iskustvom uvijek su govorili isto. Moja rodbina to ne bi učinila. Navodno srodstvo u Europi suština obećanja yapiyorlarmis je doista stiglo ovdje ukorijenjenim obiteljima u potrazi za jednim muškarcem iz pištolja iz kojeg ste došli iz Turske, već jezikom, onako, takvu neznanu posadu ne pozdravljate ni nakon postupka učenja u Njemačkoj.

    pozdravi

    neosjetljiv
    sudionik

    Yafes, slažem se 100 od 100. Više nema nikoga koga vidim, gdje smo živjeli kao prijatelji, naravno da sam se odselila od svih njih u Njemačkoj. Ne prezirem ljude, ali oni ništa ne dodaju čovječanstvu. Neuki, koristoljubivi, nezahvalni ljudi koji su ovdje rođeni i odrasli neka se klone došljaka. Neka budu blizu Boga, a daleko od mene. ..

    Srebrna ribica
    sudionik

    Pozdrav svima. 2 godine suradnika diplomiram menadžment u turizmu hotela, a nastavio sam i završio 4 godine: (diplomirani poduzetnik). Moj rođak ima restoran u Njemačkoj i želim ovdje doći kao voditelj restorana ili poslovni menadžer. Pitanje koje želim postaviti je mogu li raditi u ovom polju? Odjeli su bili u istraživačkom poslu. Želim povesti supružnika i dijete sa sobom da ispune sve uvjete, 56000 eura na mom ugovoru, 56000 eura godišnje? Je li to dovoljno za vizu i plavu kartu? "Želim povesti suprugu i dijete sa sobom na put. Naš bankovni račun s partnerom je čest. Postoji li neki problem u poslu?

    Dopustite mi da podijelim ono što znam o ovoj temi. Ako niste imali vrlo specifičan posao kao što su prijatelji pisali prije izlaska ovog zakona o imigraciji, njemačka je država dala prednost Njemačkoj i zemljama EU.
    Prema novom imigracijskom zakonu koji je objavljen ovog ožujka, ovaj je događaj postao lakši. Prije svega, morate provjeriti ekvivalentnost svoje diplome na web mjestu Anabin u Njemačkoj. Ispunjava li ovo djelo u Njemačkoj vašu diplomu? a vi ćete ga predstaviti njemačkim vlastima. Vaš će vam rođak poslati pozivnicu za posao ili ćete dobiti 700-mjesečnu vizu za traženje posla. Naravno, način na koji njemačke vlasti moraju pružiti određenu razinu morate znati znanje njemačkog jezika, poput doktora koji su radili C6 istiyorlar.s sektor, morat će se zadovoljiti možda B6 razinom lekcija naučenih u Turskoj isteyecektir.b on kaže da ne dobivam vizu. Čovjek kaže hoćete li potražiti posao ili naučiti jezik.
    Ako je ovo vaš rođak, moj radnički ugovor, možete taj dokument predati službenim vlastima i ostati tamo. Potomstvo je lako ako imate plavi karton, ali ako ste normalan radnik, možda će vam trebati neko vrijeme.
    Možda sam napisao da ove teme nedostaju, ali opći postupak funkcionira onoliko blizu koliko sam slijedio.
    Također vam ponizno preporučujem da, bez obzira koliko je vaš rođak jak, otići ćete u drugu kulturu, drugu religiju, drugi jezik, zemljopis. . Uvijek je dobro biti oprezan. Bilo je to što se stvari nisu odvijale onako kako želite da samostalni povratak u Tursku zauzvrat mora ići obitelji.

    Nesibe od
    sudionik

    Zdravo! 100% se slažem s onim što drugi prijatelji kažu o odnosu rodbine. Dakle, ako želite doći, trebali biste doći sa svojim kabanom. Osim toga, što je potrebno za vizu za posao koja traži vašu profesionalnu grupu? Ali blokirani račun vrijedi za sve profesije. Razina jezika varira ovisno o profesionalnim skupinama. Plus prebivalište itd. Postoji mnogo postupaka. Takve transakcije imaju sanirim u Turskoj i konzultantske tvrtke. Možete raditi s pouzdanom tvrtkom.

Prikaz 8 odgovora - 1 do 8 (ukupno 8)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.