Što bi mogao biti razlog za odbijanje vize?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    melo1903melo
    sudionik

    Iako je moj zaručnik prijatelja poslao sve dokumente koji su mu poslali u podružnicu stranaca punom poštom, izjavio je da je dosje dovršen i poslao natrag Izmiru nakon 15 dana, a konačna odluka bila je u njemačkom konzulatu u Izmiru, ali prema onome što je rekao moj zaručnik, situacija je bila negativna ako je dobila negativno odbacivanje. Mogu dati informaciju o tome. U pravilu nije moguće izgladnjivati ​​glađu. Sada razmišljamo, koji je razlog? Moj zaručnik živi s njegovim roditeljima, a ako je njegov otac pacijent s rakom, plaća najam kuće, dobija oca i socijalnu pomoć. Usput, moj zaručnik nije njemački državljanin

    fuk_xnumx
    sudionik

    što građanin travnja

    melo1903melo
    sudionik

    Ako ste znanstvenik, želio bih napomenuti da sam svog vjerenika u Makedoniji upoznao kad sam studirao na sveučilištu, prvobitno je bio makedonski narodnjak i već dugi niz godina živi u Njemačkoj, među nama je razlika od 9 godina, imali smo dobar posjet u konzulatu, otac mog zaručnika bio je pacijent s rakom, pa smo željeli tamo vjenčati, a prijavu sam podnio 16. ožujka. Bio sam u Njemačkoj do 20 dana do 2 mjeseca, bio sam angažiran za svoj boravak, ondada sam prije nego što sam opet HamburgTr angažirao moj tip puretine u svoju stranu, pronašli su kako su pronašli, kao, ja se sumnjam, sumnjam, nisam razumio moj jučer ayriyetten s domaćim teretnim sMS-om s nominalnim spominjanjem otpremanja mog puta do drage, ali nisam stigao do više ruku Umirem od radoznalosti vjerujem odbacivanje Pitam se jesu li odbili, iz kojeg razloga ..

    SLM,
    Koja je vaša inspiracija, kolika su vaša primanja?

    Oberfrance
    sudionik

    Pozdrav,

    Ako vaša supruga nema prihode da osigura vlastitu noć, dolazi do odbijanja. (U prosjeku žele oko 1400 neto prihoda.)
    Ako vaša supruga ostaje s roditeljima, ona nema prihoda, a ako joj obitelj osigura noć od Arbeitsamta, odbacivanje dolazi ponovo.

    Osim toga, ako se kvadratni metar kuće u kojoj se živi smatra nedovoljnom, opet, nažalost, dolazi do odbacivanja.

    Zapravo, njemački ili turski državljanin, bez obzira na to gdje ću ostati u ambicioznoj situaciji s dvije točke Turske i kako osigurati sredstva za život?
    Možete poboljšati ove uvjete i pokušati ponovo.

Prikaz 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.