Žalba na odbijanje vize

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    melo1903melo
    sudionik

    Pozdrav prijatelji, moja molba za vizu za spajanje obitelji odbijena je iako sam imao neto plaću 2150 eura, a originalni tekst prepisao bih u nastavku, pa sam se odlučio prijaviti svom odvjetniku zaručnika, jer kuća u kojoj su živjeli moj zaručnik i njegova majka je 1000 eura, iako su mi pokazali 500 eura za konzulat i divljinu. Kada je rezultat našeg prigovora grani i kakve povratne informacije obično daju da se vrate prigovorima, očekujem komentare iskusnih prijatelja Seite 2 von 3 GmbH (ungekündigtes und unsfristetes Arbeitsverhältnis, Eintritt 01.07.2008). Der pfändbare Betrag bei einem Nettolohn von 2147,93 € monatlich liegt bei 672,99 € (vgl. Bekanntmachung zu den s8 850c und 850f der Zivilprozessordnung, Pfändungsfreigrenzenbekanntmachung 2019 vom 11. travnja 2019). Für die Abgabe einer Verpflichtungserklärung ist ein pfändbarer Betrag u Höhe Haushaltsvorstand nach §§ 20, § 28 SGBII, zzgl. als Wohnungskosten der Richtwert für eine Person u Höheu od 495,00 €). već od 927 € (432,00 € Regelbedarf für den Die gemäß § 5 (1) broj 1 AufenthG geforderte eigenständige Sicherung des Lebensunterhaltes konnte somit nach intenzivirati Prüfung sowie unter Berücksichtigung der Weisungis 1/2014 Zum Ausländerrecht) zum gegenwärtigen Zeitpunkt nicht festgestellt werden. Ich möchte Sie vorsorglich auf Folgendes hinweisen: Sollte die Ehe. der Tabelle zum Ehegattennachzug niedrigere Anforderungen ergeben, als zur Abgabe einer Verpflichtungserklärung, würde das Einkommen der Referenzperson, auch ohne Berücksichtigung von Steuerklasse III, ausreichen, um den Lebensunterhalt zu sichern (Grundbedarfé). §§ 1380,00, § 20 SGB II za Haushaltsvorstand u Höheu od 28 €, zzgl. Regelbedarf für Haushaltsangehörige ab 432,00 u Höhe von 18 sowie Wohnungskosten u Höhe von 345,00 € (Richtwert für 603,00 Personen) dem ein zu berücksichtigendes Einkommen u Höhe von 2 € gegenübersteem, welches sich auf EUF auf ehaltto €, abzgl. Pauschalbetrag pro Erwerbstätigen nach § 2047,93. b (2147,93) SGB II u Höhe od 11 € gegenübersteht). Mit freundlichen Grüßen Im Auftrag

    neosjetljiv
    sudionik

    Lijep pozdrav, njegova majka i otac ne rade, mislim da ne primaju novac od države, ako sam dobro shvatio, situacija je takva. Kad dođeš u Njemačku, misle da 2000 eura neće biti dovoljno za četveročlanu obitelj. Ne brinite, ne plaćajte odvjetnika. Esin bi trebala iznajmiti zasebnu kucu i pokazati da zivi sama makar joj familija ne radi neka ode po socijalu ces joj dobiti boravisnu sto prije mislim da ti je prepreka sto ona zivi s obitelji i njezina obitelj nema nikakvih prihoda.Ljudi u ministarstvu vanjskih poslova drže se zakona, ali ispituju najsitnije detalje i procjenjuju rupe. Daj malo logike. Učinimo. Da biste bolje razumjeli, kažete iznos novca potreban za mjesečne troškove za 4 osobu je 432×432=4 +1728 eura za stanarinu, plaća mora biti 1000 eura da bi vam se izdala viza. Legalno ne možete ništa, ako angažirate 2728 odvjetnika to će vas koštati 10-4000 eura, najbolje što kažem je savjetovati. Kao, neka ide u zasebnu kuću i živi sam, nemaš drugog izbora, svaka čast.

    melo1903melo
    sudionik

    Hvala na komentaru, prijatelju. Hvala na komentaru. Ako ste uopće razmislili i sami zaključili, ali postoji situacija kao što je ova, budući otac Bey obolio je od raka i prima značajnu pomoć, a potvrđena gospođa već prima novčanu pomoć od arbeitsama, odnosno novac koji je dobila nema nikakve veze s njihovim sredstvima za život, što je odbijeno bez obzira što ne znate njemački. U svom pismu nisu naveli takav razlog, zašto su mi pokazali 900 eura neobičnog novca, razumjeli smo da su dodali dio koji kaže da nisam oženjen, da sam zaručnica tamo, ali kako pokazuju cijenu najma osobe na papiru 495 eura?

Prikaz 2 odgovora - 1 do 2 (ukupno 2)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.