Prigovor na odbijanje vize ..

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    nosorog
    sudionik

    Pozdrav prijatelji

    Prijavila sam se njemačkom konzulatu putem IDate za petodnevno putovanje. Student sam i namjera mi je bila pohađati četverodnevni seminar. Dan nakon moje prijave poslani su mi putovnica i 5 dokumenta u vezi s odbijanjem vize.

    Razlog je; '' Za cijelo predviđeno razdoblje putovanja ili za povratak u zemlju prebivališta ili odlaska,
    ili dovoljna financijska sredstva za tranzit u treću zemlju za koja je zajamčeno da će biti prihvaćena.
    dokaz o posjedu nije predan ili legalan
    nije ti moguće da se vratiš na cestu. ''

    Nije me bilo briga što je moj račun i očev račun u tom trenutku pokazivao malo novca, jer je moj sponzor pokrivao sve moje troškove. Sad ću prigovoriti i pokazati vlasnički list, licencu preko 5000 lira. Koliko dana i kako uopće završavaju prigovori? Bilo bi mi drago ako postoje prijatelji koji imaju znanje.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Napišite i pošaljite svoju molbu za prigovor, nadam se da će je obraditi u kratkom vremenu. Vrlo je teško reći koliko dugo će odgovarati.

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.