almancax

> Forumi > Cafe almanac > almancax

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    SMC-403
    sudionik

    Prijatelji, koji su iza sebe ostavili muku, ne ulaze na forum, ili forum na kratko ulazi u začarani krug, razlog je nepoznat, ali forum je definitivno zašutio.

    Ljetni su raspusti, zato…..

    SMC-403
    sudionik

    Mislim da će ovim tempom završiti sezonu kao i ostale serije. :D

    noć2
    sudionik

    SLM Nadam se da su svi dobro. Pa ja sam u blizini dečki. :D

    SMC-403
    sudionik

    SLM Nadam se da su svi dobro. Pa ja sam u blizini dečki. :D????

    već ste ovisni o ovom mjestu

    noć2
    sudionik

    SLM Nadam se da su svi dobro. Pa ja sam u blizini dečki. :D????

    već ste ovisni o ovom mjestu

    Pa da  ;D ;D ;D ;D ;D

    noć2
    sudionik

    Pozdrav na njemačkom gdje su ljudi nestali ste…..

    SMC-403
    sudionik

    Gdje su ljudi, dobro je pitanje da li uživaju na odmoru na moru ili trče za radom na poslu, hmmm, valjda ima i onih koji spavaju :D

    noć2
    sudionik

    Gdje su ljudi, dobro je pitanje da li uživaju na odmoru na moru ili trče za radom na poslu, hmmm, valjda ima i onih koji spavaju :D

    U pravu si, sms 403 Nisam išao u tursku, mislim da su svi takvi hehe  ;D Naravno, vrijeme odmora neće biti ovdje, notlerya hehe  ;D

    3,14
    sudionik

    Da prijatelji, ljeto je, svi su tu negdje... Ni ja se ne mogu stalno logirati... ;D

    Idas
    sudionik

    Pa na kraju krajeva imaš važnijih stvari za raditi 3,14 brate ili čast brate  ;) ;D ;D

    noć2
    sudionik

    İdas očito ni vi ne idete, pa ovdje ste na godišnjem odmoru ;)

    noć2
    sudionik

    dobrodošli u vremensko izvješće Amancax

    Prema podacima koje smo dobili jutros, današnji stanovnici almacaxa su sretni; čekaju vas nakon hladnih vjetrova, toplih duhovitih prozračnih minuta s vama na njemačkom.
    ;) :D

    SMC-403
    sudionik

    dobrodošli u vremensko izvješće Amancax

    Prema podacima koje smo dobili jutros, današnji stanovnici almacaxa su sretni; čekaju vas nakon hladnih vjetrova, toplih duhovitih prozračnih minuta s vama na njemačkom.
    ;) :D

    Dolaze li ove šale iz Njemačke ili su iz Turske? :D

    noć2
    sudionik

    dobrodošli u vremensko izvješće Amancax

    Prema podacima koje smo dobili jutros, današnji stanovnici almacaxa su sretni; čekaju vas nakon hladnih vjetrova, toplih duhovitih prozračnih minuta s vama na njemačkom.
    ;) :D

    Dolaze li ove šale iz Njemačke ili iz Turske? :D

    Zajedno emitiramo sms :D

    SMC-403
    sudionik

    dobrodošli u vremensko izvješće Amancax

    Prema podacima koje smo dobili jutros, današnji stanovnici almacaxa su sretni; čekaju vas nakon hladnih vjetrova, toplih duhovitih prozračnih minuta s vama na njemačkom.
    ;) :D

    Dolaze li ove šale iz Njemačke ili iz Turske? :D

    Zajedno emitiramo sms :D

    Bit će vrijeme, gle, ne želim ovdje nikakvu diskriminaciju. :D

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 32)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.