Ehefähigkeitszeugnis ! Ludim...

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    alfonsoxnumx
    sudionik

    Pozdrav svima, hoće li trebati 2 mjeseca da nabavimo ovaj prokleti Ehefähigkeitszeugnis? Dok svi ostali to dobiju za 1 tjedan ili 2 tjedna, sada je prošlo 7 tjedana, mi ćemo to još dobiti i vjenčati se. Ovo će mi biti drugi brak, jel zato tako dugo traje? Informacije koje ste nam dali (poslat ćemo vaše papire za razvod u Tursku, mislim da će ih oni poslati u Tursku na odobrenje) Prošlo je 2 tjedana, poludim, što da radim? Treba li angažirati odvjetnika ili nešto? Moja zaručnica je u Frankfurtu, a ja sam u Istanbulu... Molim vas, pokažite mi put...

    impresionirati
    sudionik

    Jeste li poslali sve svoje dokumente za ovo? . Poslao sam samo potpunu kopiju potvrde o identitetu, međunarodni rodni list, potvrdu o prebivalištu i fotokopiju osobne iskaznice, samo je fotokopija identiteta ovjerena, a ostali nisu imali prijevod. Rekao sam da će ih prevesti u Njemačkoj, ali ni oni nisu htjeli da se prevedu tamo i taj su dokument isporučili izravno u roku od tjedan dana.

    alfonsoxnumx
    sudionik

    Gospodine, sve sam poslala, uključujući i svoju odluku o razvodu jer sam prije bila razvedena, uključujući i formulu B... (Formula B pokazuje da ste razvedeni i slobodni) poslali smo i čekamo, ako ne uspije, on ići ću kod odvjetnika u Frankfurt, moj zaručnik, nema se što raditi, hoće li trebati 2 mjeseca da dobijem papir...

    alfonsoxnumx
    sudionik

    Napomena: Sve papire sam dao napraviti na njemačkom + notar + apostille, da ne bih imao problema čak sam ovjerio dokument koji nije trebao biti ovjeren i stavio ga na apostille, ali čekam 2 mjeseca na rezultat i eto nema informacija....

    vidjeti
    sudionik

    Nemojte pogrešno razumjeti mog prijatelja, ali mislim da je Ehefähigkeitszeugnis primio dokument od općine za jedan dan.

    alfonsoxnumx
    sudionik

    Nemojte pogrešno razumjeti mog prijatelja, ali mislim da je Ehefähigkeitszeugnis primio dokument od općine za jedan dan.

    Hvala vam na uputama, ali i moja je zaručnica dobro. Ima na forumu,procitaj ako zelis.Ovaj papir koji vec dugo ceka je problem jer mi je drugi brak.Jucer su mi ljudi u Berlinu rekli da ce mi ga dati u roku od 2 tjedna. ..

Prikaz 5 odgovora - 1 do 5 (ukupno 5)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.