PRIJATELJI!… DAJTE MI DA DUBOKO UDAHNEM!… VIZA MI JE STIGLA!…

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    darudigy
    sudionik

    Općenito sam prisustvovao kao gledatelj jer sam do sada bio vrlo pesimističan... Međutim, puno ste mi pomogli... Posebno oko A1 ispita... Položio sam s lakoćom, zahvaljujući vama... mogu pomoći svakome kome je potrebna pomoć unutar mog vremena... Sada bih želio zahvaliti svima vama bez imalo oklijevanja... Nitko ne treba biti demoraliziran... Postoji samo čekanje, Postoji čežnja, postoji razočarenje, postoji test strpljenja... Ukratko, sve je zapravo tu... Toliko se toga skupilo u ovu godinu dana... Pripreme za svadbu cijelu godinu, u međuvremenu rad na poslu, stres i živci, kako da objasnim ... Znam da razumiješ... Što govorim... Prijatelji poput... Opusti se... Radi što želiš i ništa više... Daj prednost supružnikovoj plaći i kući koja je na vrhu od toga... Daj ispit, ostalo je putovnica i pečat sa slikom VISUM zalijepljen na putovnici... Hoćeš li reći da mi samo to fali... Još čekam moj muž... jako mi nedostaje .. ne mogu ti to objasniti... vjenčanje u kolovozu, pa medeni mjesec da se oslobodim ovog stresa, a onda putovanje... jedinoj osobi za koju sve može biti učinjeno za mene... Moja žena... Neka svačija čežnja završi... Još jednom hvala svima... VEEEEEEEEEEE! SADIIIIIIIII!:::::: HAJDE TETA!!!!!!! halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) yuppie:) yuppi:) clap:) clap:) clap:) dance:) dance:) dance:)

    mavili_mavis
    sudionik

    dragi prijatelju, pročitao sam što si napisao, jesi li dobro napisao, nadam se da će tvoj sljedeći život biti oslobođen stresa, s ljubavlju i srećom

    Bog vas blagoslovio i pomogao vam :)

    osmijeh35
    sudionik

    Doživljavam sve što si rekao, prijatelju, ja sam jedan od onih koji su se prijavili u travnju, kao i ti, još uvijek čekam 8. travnja, nema spletkarenja, nema dokumenata, sve je dostupno.. Sretno mojoj prijatelju, jako mi je drago zbog tebe, nadam se da će ti biti dobro, spomenula si plaću i kuću, kolika je bila tvoja plaća?

    grozni
    sudionik

    Hajde, razjasni se, prijatelju, proso, svojim prijateljima koji čekaju vizu

Prikaz 3 odgovora - 1 do 3 (ukupno 3)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.