Njemačka Viza je stigla, kratki procesi

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    hasanxnumx
    sudionik

    Da, prijatelji, mislim da sam jedan od ljudi koji najviše čekaju među vama. Prijavila sam se u Ankari 04.10.2013. Imao sam problema sa služenjem vojnog roka, otvorio sam puno tema, sad sam nazvao vojni ogranak, odavde ne mogu ništa, idite kod mene, ako na putu bude problema, potpisuje mi se papir da otiđite tamo za 14.03.2014 dana u turski konzulat. Izrezao sam karte za utorak. Pokušat ću pomoći novim prijateljima prateći ovu stranicu od tamo.

    Konyali42
    sudionik

    sretno :) :) Sretan put od sada, aplauz:) aplauz:) aplauz:) aplauz:)
    Tako je, zvao sam aerodrom, ako se čekiramo u van radno vrijeme, samo se papirić potpiše. Odnesu ga u vojnu ispostavu tijekom radnog vremena i daju ga potpisati. Onda nema problema pri izlasku iz plesa :) dance:)
    Pa brate, zašto ti je tako dugo trajala viza? Kad sam slijedio taj interval, on je dostavio papire nadahnuća u ured za strance. nakon toga sam izvadio kurac ???

    hasanxnumx
    sudionik

    eyw tşkler darısı za vaš tisak, doveo sam suprugu u Tursku otprilike 2 mjeseca. Ostao sam ovdje otprilike 3 mjeseca i moj bi dosije bio pokriven. Ako je problem ovdje, trebao sam otići u siječnju.

    Gzm243
    sudionik

    Pozdrav prijatelji, prijavio sam se za spajanje obitelji u Ankari 18.03.2014., Moja je supruga danas nazvala policiju za strance i rekli su da se dokumenti moraju prvo obraditi u konzulatu. Zna li netko među vama što se događa u konzulatu i koliko traje?

    serkantan
    sudionik

    U prosjeku su potrebna 2 ili 4 tjedna. Tada, ako zatreba, traže dokument od njegove supruge.

    Pozdrav prijatelji, prijavio sam se za spajanje obitelji u Ankari 18.03.2014., Moja je supruga danas nazvala policiju za strance i rekli su da se dokumenti moraju prvo obraditi u konzulatu. Zna li netko među vama što se događa u konzulatu i koliko traje?

    PyrO1250
    sudionik

    Sretno, prije svega, naravno, svi smo ovako prošli ovaj proces, ja sam čekao vizu 6 mjeseci, to je poseban razgovor, ali prava stvar počinje ovdje, stvari će biti jake, govorio sam dok ne dođe, ostalo nije nimalo lako, najveći problem je što si nezaposlen, ovo je sasvim drugi svijet, neka te Bog blagoslovi.

    Gzm243
    sudionik

    U prosjeku su potrebna 2 ili 4 tjedna. Tada, ako zatreba, traže dokument od njegove supruge.

    Serkantan, iz kojeg ste se konzulata prijavili i u kojem će se gradu u Njemačkoj obrađivati ​​dokumenti?

    serkantan
    sudionik

    Prijavila sam se iz Ankare .. Mjesto zvano Ismaning .. blizu Münchena

    Serkantan, iz kojeg ste se konzulata prijavili i u kojem će se gradu u Njemačkoj obrađivati ​​dokumenti?

    Gzm243
    sudionik

    Prijavila sam se iz Ankare .. Mjesto zvano Ismaning .. blizu Münchena

    Moja supruga je danas zvala policiju za strance i rekli su da će dokumenti vaše supruge stići sljedeći tjedan, nazovite ponovo početkom travnja i javit ćemo vam ako je potreban dokument. Moja žena je rekla što god vam treba, ja sam već spreman, ali su također rekli da se potrebni dokumenti razlikuju od osobe do osobe. Moja supruga je njemačka državljanka i njemački časnik je rekao mojoj ženi da se nema potrebe previše brinuti pošto si Nijemac. Da vidimo što će se dogoditi, nadam se da će mi dokumenti biti poslani i odobreni što prije.. :-X

    Break4Love
    sudionik

    Svatko se prijavljuje iz Istanbula u Berlin?

    Gzm243
    sudionik

    Dečki, imam pitanje. Zanima me da li strana policija želi vjenčani list porijeklom iz Njemačke? I postoje li još neki dokumenti koje trebam poslati?

    serkantan
    sudionik

    Ne žele vjenčani list .. Ne morate ga slati ni u jednom dokumentu.

    Dečki, imam pitanje. Zanima me je li strana policija tražila izvorno vjenčani list iz estena u Njemačkoj? I postoje li još neki dokumenti koje trebam poslati?

    Gzm243
    sudionik

    Prijatelji, danas su zvali iz konzulata i rekli da mi je viza odobrena i da ću dobiti putovnicu za 3 ili 4 dana. Datum mog zahtjeva za vizu je 18.03... Trebalo je manje od mjesec dana.Službeno :)

    serkantan
    sudionik

    Je li konzulat zvao? Jeste li zvali konzulat? Valjda su me samo iznervirali.Čekam od 24. Prijavio sam se iz Ankare. i dalje nema odgovora. Nadam se da ćete što prije dobiti putovnicu s vizom u njoj. Bilo bi mi drago ako biste nas mogli obavijestiti.

    Prijatelji, danas su zvali iz konzulata i rekli da mi je viza odobrena i da ću dobiti putovnicu za 3 ili 4 dana. Datum mog zahtjeva za vizu je 18.03... Trebalo je manje od mjesec dana.Službeno :)

    Gzm243
    sudionik

    Je li konzulat zvao .. jeste li zvali konzulat? Valjda su me samo iznervirali .. Čekam od 24. siječnja. Podnio sam prijavu iz Ankare. još uvijek nema odgovora. Nadam se da ćete što prije dobiti putovnicu s vizom .. Ako nas obavijestite, bit će mi drago.

    Mislim da su iz konzulata zvali da testiraju njemački jer sam prije 2 godine bila na tečaju u Beču i tamo živjela 2 godine.Odnijela sam B2 dokument koji sam tamo dobila na razgovor za vizu.Danas me zvala jedna njemica iz konzulat. Razgovarali smo u potpunosti na njemačkom. Pitala me koliko dugo sam ostao u Beču na tečaju. Pošto nemam dokument A1, to je jedan od obveznih tečajeva, pa jesam li njemački? Mislim da želite to izmjeriti ... Vaša viza je odobrena i poslat ću vam putovnicu odmah. Pitao sam koliko će trebati da stigne. Rekao je da će biti u vašim rukama za 3 ili 4 dana. Da vidimo... će vas obavještavati o razvoju događaja.

    šišmiš_u
    sudionik

    Koliko sporo radi ova ankara prijatelju.. cekamo barem 3 tjedna u svakojakim stvarima, ha?

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 27)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.