Tražili smo spajanje obitelji, ali još uvijek nismo dobili odgovor: (((

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    benjaminhaven
    sudionik

    Pozdrav moj brate, 16. lipnja podnio je zahtjev za ujedinjenje obitelji. Bio je to vrlo lijep sastanak. Tražili su ulazne i izlazne dokumente njegove faktinske supruge u Tursku. Dali su vrijeme do 20. srpnja. Došla je supruga moga brata. tjedan dana. Otišao je u ured za strance i pitao ga, pogledao je računalo od tamo, rekao je, jer su vaši dokumenti poslani u ured za strance 28. srpnja, što će se sada dogoditi, još jedan prijatelj koji je u lipnju zatražio zahtjev 7, odmah je dobio vizu.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Moj prijatelj je potpuno sretan, nitko ne zna ovo razdoblje. Zbog njegove službene vize nema nikakve veze zbog vize u Njemačkoj, nema nikakve veze s problemima koje je izazvao službenik u Njemačkoj. Supruga njegovog brata neće napustiti njegovu potragu , koji će im držati ruke brzo, ali sada je to mjesec dana normalnijeg vremena.

    benjaminhaven
    sudionik

    Pa, što tamo učiniti teta gospođa. Što reći stranoj policiji? Postoji li formula za to? Tamo je svaki tjedan gužva.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Pazi, sada sustav ne znam koliko ima državnih službenika, ali recimo da imam 4 službenika, oni dijele 28 slova na njemačkom jeziku na 4, a prvih 7 slova počinje od A, jedno se gleda na 7 slova nakon tako da, bez obzira na to koje je prezime, tetkino prvo slovo ne gleda kome odgovara. Još je gore da operacije budu gužve, pa se vrijeme produžava, obično su rana područja u gradu koja će landrasamt nije gužva, ako teta treba otići i izmisliti izgovore da bi ubrzala postupke, dijete će znati da želim da moja supruga bude u kući ili nešto drugo, ali pretpostavljam da bi to moglo rezultirati za 1 tjedan. Neka nazovite i pitajte konzulat koji je prijavio svom bratu, pitajući što se dogodilo i što su rekli.

    Pa, što tamo učiniti teta gospođa. Što reći stranoj policiji? Postoji li formula za to? Tamo je svaki tjedan gužva.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Moj prijatelju, na koji si datum rekao da želiš ići? Ako ste rekli nešto poput rujna ili nešto slično, pričekat ćete još malo. Imajte na umu da vam šalju vizu prema datumu kada želite ići.

    benjaminhaven
    sudionik

    Nijedan prijatelj natezanja, datum na koji ste željeli ići nije naveden. Budući da su rekli vizist, ići ćete ovdje bilo kojeg datuma.

    Rekli su da sudbina nije bitna.

    maduri
    sudionik

    Ovdje je dijete, ismet die child, čitao sam ga od 5. svibnja do zadnjeg puta kad sam ga pročitao, napisao sam to posebni mudrac, rekao sam mu što će se dogoditi nakon ispitivanja, čekao je da mu viza ispita galıbu da vidimo kakav će biti rezultat! Mislim da neke stvari Nijemci koji ga nose sa strane i bave se šugom ne bi smjeli napustiti kraj konopa, pogotovo supružnici u Njemačkoj imaju sjajan posao !!!

    tugce_doerj je
    sudionik

    Nijedan prijatelj natezanja, datum na koji ste željeli ići nije naveden. Budući da su rekli vizist, ići ćete ovdje bilo kojeg datuma.

    Rekli su da sudbina nije bitna.

    Bolje je ne spominjati, kad date budući datum, oni vas čekaju do tog datuma, oni su na računu 1 dan 1 dan. :)))

    Bthnkdgn
    sudionik

    Gustoća mjesta u koje ćete otići vrlo je važna, a birokracija je spora kada su u pitanju stranci ovdje.
    Ako postoji hitna situacija, možete ubrzati postupak dokumentiranjem. Moja supruga je bila trudna. Vizu sam dobio na 25 dana s liječničkim izvještajem. Brzo vrijeme za grad poput Hamburga u kojem ima mnogo stranaca.

    benjaminhaven
    sudionik

    Danas je prošlo 17 dana, a naši dokumenti još uvijek nisu stigli. Dokumente ne stignete u prosjeku za koliko dana i kako se možemo raspitati o ovom pitanju. To bi bio rezultat našeg poziva u konzulat.

    Bthnkdgn
    sudionik

    Zovete policiju za strance zbog dokumenata, a ne konc. Ali ako dokumenti ne budu primljeni, trebat će 1-3 mjeseca da se da klasični odgovor. U Hamburgu su rekli najmanje 20. U Bremenu može biti drugačije, možete nazvati i pitati policiju za strance.

    namege77
    sudionik

    Zahtjev sam podnio 9. svibnja, još uvijek nema odgovora, nazvao sam policiju za strance, supruga je bila malo ljudi ili nešto slično, nisu ih mogli obučiti, samo su rekli nešto poput `` Nemojte misliti da je zaustavljen ili odbijen. Što to znači, da ne bismo mogli proslijediti upit, konzulat u Turskoj tražio bi od policije stranaca da obradi spajanje naše obitelji, inače bi ubrzo poslao odgovor na odbijanje.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Moj prijatelj radi tako sporo, vjeruje podružnica stranaca. Pogotovo ako u budućnosti bude mnogo Turaka, proces postaje duži. Vrijeme je za pauzu ovdje. Kamo god išli, nekome je dozvoljeno. Umjesto dopuštenog, nitko drugi ne gleda.

    Prošla su 2 mjeseca otkako sam ovdje, imam krizu. ili rade do podneva ili nikad ne rade. neki su dana potpuno slobodni. Spomenuo sam da je istočna Njemačka, ne znam što rade na zapadu ^^

    moj raj
    sudionik

    Moj prijatelju, na koji si datum rekao da želiš ići? Ako ste rekli nešto poput rujna ili nešto slično, pričekat ćete još malo. Imajte na umu da vam šalju vizu prema datumu kada želite ići.

    Pitaju te za datum na koji želiš ići ??

    benjaminhaven
    sudionik

    Tražili su datum kada želite ići dok se forum popunjavao, ali tamo nismo upisali datum.

    namege77
    sudionik

    Prošlo je 4 tjedna od ispitivanja, još nema odgovora, strana policija kaže da je još u postupku. Kad bi osoba gledala 30 pismo 1 dana, dolazila bi kod mene svakih 15 dana. Ne razumijem je li ovo znak sreće ili ne poludjet ću..

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 21)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.