fuk_18 brate možeš li mi pomoći?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Soyer
    sudionik

    Pozdrav brate Fuk_18, imam pitanje. Rekli su da si upućen u ovu problematiku i da mi možeš pomoći. Zaboga, bio bih sretan ako imaš bilo kakvu informaciju i možeš mi pomoći... Moja supruga je njemačka državljanka, ali nema posla,prima pomoc od drzave,a unajmila je odvjetnika i rekla da ce mi on pomoci.U slucaju da nesto krene po zlu.Zanima me hoce li biti odbijeno ili odbijeno.Unaprijed hvala.Ma Bože pomozi nam svima.Amen.

    veseo
    sudionik

    I moj prijatelj je pitao isto pitanje, uvijek su od mene tražili dokumente jer, iako sam bila Nijemka, htjeli su ugovor o radnom mjestu na plaći, najam kuće, sve. Morao sam se naći danas, predao sam dokumente, nikada nisam ništa rekao, pogotovo odvjetnik. Kad sam telefonski zakazao sastanak, rekao sam zašto ste me tražili za te dokumente ili nešto slično, rekao sam da sam unajmio odvjetnika ili odvjetnice, reagirali su vrlo loše. Danas sam otišao i dao dokumente i policajac kojeg sam vidio bio je vrlo dobra osoba, nije gledao dokumente, rekao je da ih želim. To je vaša najveća šansa da budete njemački državljanin ili nikada ne biste mogli donijeti inspiraciju, rekao je, vaši prihodi nisu dovoljni. Sutra šaljem odobrenje Ankari, rekao je da dođem na dvotjednu vizu :))) Ne paničarite, pređite na časničku naviku i dajte im što god žele :)

    u zasjedi
    sudionik

    Kažem vam da ste njemački državljanin, oni samo žele da imate veliku prednost.

    muratbdr
    sudionik

    I moj prijatelj je pitao isto pitanje, uvijek su od mene tražili dokumente jer, iako sam bila Nijemka, htjeli su ugovor o radnom mjestu na plaći, najam kuće, sve. Morao sam se naći danas, predao sam dokumente, nikada nisam ništa rekao, pogotovo odvjetnik. Kad sam telefonski zakazao sastanak, rekao sam zašto ste me tražili za te dokumente ili nešto slično, rekao sam da sam unajmio odvjetnika ili odvjetnice, reagirali su vrlo loše. Danas sam otišao i dao dokumente i policajac kojeg sam vidio bio je vrlo dobra osoba, nije gledao dokumente, rekao je da ih želim. To je vaša najveća šansa da budete njemački državljanin ili nikada ne biste mogli donijeti inspiraciju, rekao je, vaši prihodi nisu dovoljni. Sutra šaljem odobrenje Ankari, rekao je da dođem na dvotjednu vizu :))) Ne paničarite, pređite na časničku naviku i dajte im što god žele :)

    Pripazite, nadam se da će moji dokumenti uskoro stići.

    omerumuten
    sudionik

    Pozdrav brate Fuk_18, imam pitanje. Rekli su da si upućen u ovu problematiku i da mi možeš pomoći. Zaboga, bio bih sretan ako imaš bilo kakvu informaciju i možeš mi pomoći... Moja supruga je njemačka državljanka, ali nema posla,prima pomoc od drzave,a unajmila je odvjetnika i rekla da ce mi on pomoci.U slucaju da nesto krene po zlu.Zanima me hoce li biti odbijeno ili odbijeno.Unaprijed hvala.Ma Bože pomozi nam svima.Amen.

       
          Kažem vam sada, nema koristi od angažiranja odvjetnika u vašoj prvoj molbi za vizu. Ne postoji situacija u kojoj odvjetnik može intervenirati u vaš zakon. On mu može pomoći dok pokušava otići (osim ako vaša supruga ima nekoga tko bi se brinuo u svakom slučaju, naravno)

    Soyer
    sudionik

    Vealeykum, pozdrav, Mery, brate moj. Neka te Bog blagoslovi, smirio si me. Nadam se da će se dogoditi kako si rekao i da neće ništa poći po zlu. Koliko je trebalo da te obavijeste? Prošlo je više od 2 tjedna otkako sam došao iz Ankare, ali nije bilo nikakvih vijesti za moju ženu. :)

    tugce_doerj je
    sudionik

    Pozdrav brate Fuk_18, imam pitanje. Rekli su da si upućen u ovu problematiku i da mi možeš pomoći. Zaboga, bio bih sretan ako imaš bilo kakvu informaciju i možeš mi pomoći... Moja supruga je njemačka državljanka, ali nema posla,prima pomoc od drzave,a unajmila je odvjetnika i rekla da ce mi on pomoci.U slucaju da nesto krene po zlu.Zanima me hoce li biti odbijeno ili odbijeno.Unaprijed hvala.Ma Bože pomozi nam svima.Amen.

    Ako je vaš supružnik njemački državljanin, od vašeg supružnika ne traže potvrdu o prihodima. Čak i ako se traži, oni to traže kao formalnost. Ne brinite, viza će vam biti izdana uskoro.

    Soyer
    sudionik

    :) :) Nadam se, moj brate Tuğçe, sad sam stvarno sretan, naravno, sretno, moj Gospodin zna najbolje, nadam se da ćemo svi uskoro dobiti svoje.  :)

    sretno
    sudionik

    :) :) Insha'Allah Tuğçe brate Sad sam zaista bio sretan, naravno, sretno, moj Gospodar zna najljepše, insha'Allah, svi ćemo uskoro izaći.  :)

    SOYER MOJA SUPRUGA NJEMAČKI GRAĐANIN TRAŽEN JE ZA UGOVOR O NAJMU. BILI SMO ZAŠTITNI JER JE MOJA SUPRUGA RADILA NA RAZGOVORU SLUŽBENIK REČE FORMALNOSTI REPOSITORIJ JE NEKOGA REkao:

    Soyer
    sudionik

    :) :) Ajde brate nadam se da ti je sa srecom, neka te Bog blagoslovi, laknulo mi je, nadam se da ce biti kako kazes... Pa jesi dobio vizu?

    sretno
    sudionik

    :) :) Ajde, sretno brate, Bog te blagoslovio, laknulo mi je, nadam se da će biti kako kažeš... Pa jesi dobio vizu?

    Službenik je rekao ne, sutra ću poslati odobrenje. Ne znam koliko će trajati slanje vize u Ankari. Neka Bog svima podari strpljenja.

    Soyer
    sudionik

    amen amenn nadam se kada si se prijavio? Koliko je prošlo?

    sretno
    sudionik

    ammin aminn insha'Allah, kada si se prijavio? pa koliko je prošlo?

    Prijavila sam se 05.01.2015. Nakon 16 dana, dokumenti su stigli u Njemačku.

    Soyer
    sudionik

    Prijavio sam se 13.01.2015, još uvijek nema novosti, da vidimo hoće li proći dobro, nadam se da će biti dobro. :) Nadam se da će tvoj doći što prije. :)

    u zasjedi
    sudionik

    Prijatelji, nije prošlo ni mjesec dana, navršila su se 1 dana :cryla: strpite se inšallah.

    muratbdr
    sudionik

    Prijatelji, nije prošlo ni mjesec dana, a mi smo napunili 1 dana :cryla: strpite se, dogodit će se inšaAllah.

    Ne razumijem zašto tako dugo traje, brate moj, inače dokumenti stižu za 2 tjedna. Ako ih pokupiš, trebali bi stići za 1 mjesec. Visa nije njemački državljanin zbog situacije s bračnim partnerom. Imate li takvih problema kao pravni ili školski status itd.? Gledam neke dijelove, ima onih koji čekaju i po 4 mjeseca, čini mi se tako smiješno, zašto toliko dugo?

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 19)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.