Njemački prijevodi čiji se dokumenti također mogu zatražiti.

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    svijetao
    sudionik

    Ugodan vam dan;

    Podnijeli smo zahtjev za spajanje obitelji putem djeteta. Imam sastanak u njemačkom konzulatu u studenom, traženi su mi dokumenti prijavljeni putem e-maila, sve sam ih ispunio, ali oni se nalaze na dnu traženih dokumenata. [Zapravo, gore spomenuti dokumenti dovoljni su za obradu zahtjeva, ali u nekim će slučajevima i dalje biti potrebni dodatni dokumenti i njihov prijevod na njemački jezik.] Bio bih vrlo sretan ako se javi prijatelj koji zna koje dokumente treba prevesti.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Prijevod više nije potreban. Ako je prije došlo do razvoda, oni žele samo papire za razvod, inače više nije potreban prijevod.

    Ugodan vam dan;

    Podnijeli smo zahtjev za spajanje obitelji putem djeteta. Imam sastanak u njemačkom konzulatu u studenom, traženi su mi dokumenti prijavljeni putem e-maila, sve sam ih ispunio, ali oni se nalaze na dnu traženih dokumenata. [Zapravo, gore spomenuti dokumenti dovoljni su za obradu zahtjeva, ali u nekim će slučajevima i dalje biti potrebni dodatni dokumenti i njihov prijevod na njemački jezik.] Bio bih vrlo sretan ako se javi prijatelj koji zna koje dokumente treba prevesti.

Prikaz 1 odgovora (ukupno 1)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.