Putovnica mog supružnika izdaje se do ožujka 2010., a trenutna do 2010.?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    uragan66
    sudionik

    zdravo prijatelji

    Kao što je gore napisano, putovnica moje supruge vrijedi do ožujka 2010

    Na primjer, idem sada na sesiju.

    Tromjesečna sesija moje supruge završava za 9 mjeseci

    Recimo da će memmur dati dvije godine, ali putovnica vrijedi do ožujka 2., daje li onda 2010 mjeseci?

    Ako se to dogodi, produžit ću putovnicu odmah po dolasku.

    sekada
    sudionik

    Što je putovnica duža, to se više vremena može dati. Naravno, produžite kad imate priliku i situaciju. Produžio sam ga za 50 € na 3 godine, također ne oklijevajte kad je tako jeftin. 303 TL u Turskoj.

    dejavuxnumx
    sudionik

    Prijatelji, bilo bi mi drago da pišu oni koji imaju informacije na tu temu. I ja ću biti u istoj situaciji kad stignem u Njemačku, putovnica će mi trajati otprilike 1 godinu, i ima smisla prvo produljiti putovnicu, mislim je kupiti od desetogodišnjaka. Ali ako promijenim putovnicu prije produženja sesije, možemo li je produžiti dok je na 10-mjesečnoj vizi? Mislim, dat će mi istu putovnicu s vizom, zar ne?

    reyyan se
    sudionik

    stari komentari, ali neka ipak napišem  :D  Obavezno produžite putovnicu prije produženja dozvole boravka.

    reyyan se
    sudionik

    Prijatelji, bilo bi mi drago da pišu oni koji imaju informacije na tu temu. I ja ću biti u istoj situaciji kad stignem u Njemačku, putovnica će mi trajati otprilike 1 godinu, i ima smisla prvo produljiti putovnicu, mislim je kupiti od desetogodišnjaka. Ali ako promijenim putovnicu prije produženja sesije, možemo li je produžiti dok je na 10-mjesečnoj vizi? Mislim, dat će mi istu putovnicu s vizom, zar ne?

    Ako ne pogriješim, dopustite mi da objasnim vaše tumačenje na sljedeći način. Znam da razdoblje vize napisano na njemu nije važno. trajanje putovnice je nešto drugačije. Stare putovnice su već uklonjene, a sada su prešle na džip sustav. Produljuje putovnicu za 10 godina, bit će vam bolje i isplativije. Prvo daju vizu na 3 mjeseca. Nakon što dođete u Njemačku, odete u ured za strance i oni ga opet zadrže. Kad sam prvi put došao u Njemačku, dali su mi tri mjeseca. Čim sam stigao, otišao sam u ured za strance i oni su dobili trogodišnju rezidenciju. ali tada sam imao putovnicu izrađenu 3 godine. Haaa momci, da vas podsjetim i na to. Imajte na umu da vam ured za strance nikada neće dati boravišnu dozvolu sve dok vam je putovnica istekla, ali velika vam je prednost što ćete dugo biti dužni izdavati putovnicu, barem kad istekne konzulat, riješit ćete se naknada iznova i iznova. Platio sam 3 eura za produljenje od 3 godina. Također, kao što sam rekao, kad odete produžiti boravišnu dozvolu, koju ured za strance kratko zadržava, svaki put kad vam istekne putovnica, riješit ćete se 10 i drugi i treći put.

Prikaz 4 odgovora - 1 do 4 (ukupno 4)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.