Natočio sam čaj, da pijemo….

> Forumi > Cafe almanac > Natočio sam čaj, da pijemo….

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    ZUZUU se
    sudionik

    sramežljiv:) Pozdrav prijatelji, kako ste? Zajedno smo prošli kroz uzbuđenja oko A1 vize, a nakon toga... Jesu li svi zadovoljni svojim životom? Koliko je Njemačka ispunila vaša očekivanja? Prošlo je 2.5 godine otkako sam došao i sada se osjećam kao da sam se promijenio.. Njemačka me naučila ovim stvarima: distanca, negativnost, sebičnost i individualno razmišljanje, skepticizam, sram :) jer svi su isti.. svi su navikli živjeti površno.. život bez ljubavi i nesretan život.. okus prijateljstva u Turskoj. Zašto ga nema ovdje? Ponekad se pitam umire li čovječanstvo kako materijalnost raste???

    Nedostaju mi ​​moji prijatelji i rodbina koji kažu da pijemo čaj ... čeznuo sam za dubokim razgovorom .. kako si?

    IGDIR76
    sudionik

    Nekome tko ima lijep društveni život u Turskoj zaista je teško živjeti u zemlji poput Njemačke, koja ima hladno vrijeme i ljude. Iako u Njemačkoj živi 3 milijuna Turaka, najmanje 70% njih je robotizirano ili živi u robotiziranom stanju uma. Razmislite o mjesecima kada ste prvi put došli u Njemačku, kako je to lijepa zemlja, pogledajte vodene strukture, pogledajte ljepotu automobila, svi komercijalni taksiji su najnoviji model Mercedesa, ističe se kao vrlo čista zemlja , ali kako vrijeme prolazi, ljudi uviđaju važne nedostatke.
    Turska Pokušavam uživati ​​u svom životu više nego što sam i ja otišao, moja radost je sve veća zakonska regulativa. Ne znam imam li više vremena, ali jest.
    Prošle godine sam boravio u Turskoj 4 mjeseca, a kada sam se vratio ovdje, moja psihologija je bila poremećena 2 mjeseca. :-) Mislim da Njemačka ima ime i okus Turske. Čak nas i Nijemci nakon dolaska u Tursku na odmor pitaju zašto dolazimo ovamo, ostavljajući za sobom ta prekrasna mjesta? Ali svatko ima priču o dolasku ovdje, neki sretni, neki nesretni, to je činjenica.

    EL-Turco
    sudionik

    Dugo ga pišem kad imam pauzu, ali sada ću doći do vaše ključne riječi samo za mene.
    - Natočio sam čaj, nedostaju mi ​​prijatelji i rodbina koji su rekli "ajmo piti"
    Ovdje ima novca, ali nema života!

    ZUZUU se
    sudionik

    Dugo ga pišem kad imam pauzu, ali sada ću doći do vaše ključne riječi samo za mene.
    - Natočio sam čaj, nedostaju mi ​​prijatelji i rodbina koji su rekli "ajmo piti"
    Ovdje ima novca, ali nema života!

    ;) U redu.Pišimo i dijelimo.Mnogi od nas imaju zajednički problem,slični nam se događaju... Pitam se ima li netko tko je došao i ostao isti?

    ZUZUU se
    sudionik

    Nekome tko ima lijep društveni život u Turskoj zaista je teško živjeti u zemlji poput Njemačke, koja ima hladno vrijeme i ljude. Iako u Njemačkoj živi 3 milijuna Turaka, najmanje 70% njih je robotizirano ili živi u robotiziranom stanju uma. Razmislite o mjesecima kada ste prvi put došli u Njemačku, kako je to lijepa zemlja, pogledajte vodene strukture, pogledajte ljepotu automobila, svi komercijalni taksiji su najnoviji model Mercedesa, ističe se kao vrlo čista zemlja , ali kako vrijeme prolazi, ljudi uviđaju važne nedostatke.
    Turska Pokušavam uživati ​​u svom životu više nego što sam i ja otišao, moja radost je sve veća zakonska regulativa. Ne znam imam li više vremena, ali jest.
    Prošle godine sam boravio u Turskoj 4 mjeseca, a kada sam se vratio ovdje, moja psihologija je bila poremećena 2 mjeseca. :-) Mislim da ime Njemačke ima okus Turske. Čak nas i Nijemci pitaju nakon što dođu u Tursku na odmor, zašto dolazimo ovdje, ostavljajući za sobom ta prekrasna mjesta? Ali svatko ima priču o dolasku ovdje, neki sretni, neki nesretni, to je činjenica.

    Da, za svakoga je drugačije. Različite stvari svakoga čine sretnim. Ali ako ste duhovno nastrojeni poput mene, život je težak ovdje. Izgubio sam radost, sram me je :)

    mybirdxnumx
    sudionik

    Bok, živim i radim u Berlinu već 2 godine i idem u strukovnu školu, a ponekad se osjećam vrlo usamljeno. Ako netko ima vremena, nađimo se u Berlinu na doručku, ručku ili večeri ili u kafiću Kuchen. S poštovanjem

    (Noć…)
    sudionik

    Da, naravno da ljudima nedostaje atmosfera rodnog grada "Nalio sam čaj, ajmo piti"...  :)
    Hvala Bogu, moj dragi prijatelj, moj prijatelj iseljenik, kaže: "Skuhao sam kavu, hajdemo popiti piće." Soba je prekrasna...  ;)

Prikaz 6 odgovora - 1 do 6 (ukupno 6)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.