Kakav je povratak moje profesije tamo?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Break4Love
    sudionik

    Ovdje sam majstor pekara, radio sam ovdje na poznatim mjestima, nakon astme sam ga neko vrijeme ostavio, a zatim i računalo. Bavio sam se stvarima kao što su popravci i sl. Sad god se bavio profesijom, udio u dobiti je velik.

    Pokušavam s tvrtkom koja sam u Turskoj sa neto prihodom u 2500

    Nisam puno čekao na računalu, 1800. Otprilike ima naknada za ove poslove

    Koliki je prihod od tih zanimanja u Njemačkoj i koja je isplativa?

    fuk_xnumx
    sudionik

    ako nemate diplomu u rukama, iako radite na tome da nikada ne vratite 1300 eura u lice iz Turske 80 i 90 n, ne radi svoju profesiju već pomisli na njih unaprijed da biste mogli zamahnuti velikim dusuncelerom da popuštanje frustracije gledate sebe u najboljem prošlom

    Break4Love
    sudionik

    Moj učitelju, inače sam pekarnica, ali imam astmu, ali ja sam statua da to radim kad god želi, tako da nema problema, a ja sam u tehničkoj službi depPC-a, bit ću certificiran za takve radove.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Nemojte sada razmišljati o njima, idite u Njemačku i tada ćete pronaći posao za sebe i nećete naći posao kao što ste rekli da ionako radite svoj posao, već ćete raditi na poslovima koji su vama prikladni.

    lwntygt
    sudionik

    Ili možete pronaći posao u turskim pekarama, slastičarnicama i radnim mjestima bez diplome.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Razmislite prije nego što odete, ali ono što sam rekao na početku, nemojte imati s velikim snovima, turski pekari, pa čak ni turski frizeri ne vode Turke sa sobom, mislim da Nijemci bolje rade u disciplinskom smislu.

    Ili možete pronaći posao u turskim pekarama, slastičarnicama i radnim mjestima bez diplome.

    EL-Turco
    sudionik

    Pronalazak posla pomalo je povezan s regijom u kojoj se nalazite. Makaroni se prirodno automatski mijenjaju. Turska pekara obično ne pronalazi posao u njemačkoj slastičarnici ztaten jer je naučila prema turskom ukusu. Postoji razlika između posla na istoku i novac kupljen na jugu i centru grada. Nije tako lako naći posao noću. Korisno je slušati što je rekao moj mali brat.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Ne znam zapad ili jug, ali definitivno trebaju diplomu da biste radili u pekari u istočnoj Njemačkoj. Ovdje nema posla za one koji nisu stekli strukovno obrazovanje i čije obrazovanje nema diplomaciju.

    Ne planirajte planove prije nego što stignete, tada će vam biti žao. Nećete moći raditi godinu dana jer morate ići na tečaj jezika. To znači da oni koji pohađaju tečaj mogu raditi samo pola dana. prvo napravite svoje planove prema mladenkinoj situaciji.

    lwntygt
    sudionik

    Razmislite prije nego što odete, ali ono što sam rekao na početku, nemojte imati s velikim snovima, turski pekari, pa čak ni turski frizeri ne vode Turke sa sobom, mislim da Nijemci bolje rade u disciplinskom smislu.

    Ne čuje se od usta do usta, već sam boravio u Njemačkoj, ali neko vrijeme vidio sam da su Turci svugdje Turci. Kažete disciplina, ali kad pogledate normalnu njemačku ulicu, a zatim odete na tursku ulicu, ionako ćete shvatiti razliku, ako tamo živite, znate da su Turci svugdje Turci.

    fuk_xnumx
    sudionik

    Shvatio sam kad sam pisao od početka, rekao sam da se nećete uvrijediti, govorio sam općenito, ne znam koliko ste ostali, moram dugo ostati da prepoznam svojih 10 godina, 15 godina ili 5 godina, a mogućnosti za posao već su u sredini

    Nije se usmeno čulo da sam i ranije boravio u Njemačkoj, ali vidio sam da su Turci posvuda Turci. Kažete disciplina, ali kad pogledate normalnu njemačku ulicu, a zatim odete na tursku ulicu, ionako ćete shvatiti razliku, ako tamo živite, već znate da su Turci svugdje Turci

    Break4Love
    sudionik

    Što će se dogoditi ako ne mogu naći posao?

    fuk_xnumx
    sudionik

    Kad idete na tečaj, ako u to vrijeme ne radi, bit će na porodiljnom, vi ćete ići na tečaj, država će vam pomoći, nakon završetka tečaja, šalju vam pismo u kuću za posao i pošaljite ga na svoje radno mjesto i pošaljite ga na radno mjesto, odnosno država će paziti na vas dok ne nađu posao

    Break4Love
    sudionik

    Država je sada pronašla kuću, dat će mi i esmie koliko i moja supruga za 3 tjedna. Vidjet ću bide, vidjet ću se.

    tugce_doerj je
    sudionik

    Uvijek ćete naći posao. Arbeitsamt će vam slati oglase za posao dok ne pronađete stalni posao. Ovisno o tome što možete učiniti, stići će vam oglasi i morat ćete im poslati svoj životopis. To će se nastaviti tako dok ne pronađu posao.

    EL-Turco
    sudionik

    Država je sada pronašla kuću, dat će mi i esmie koliko i moja supruga za 3 tjedna. Vidjet ću bide, vidjet ću se.

    Naravno da tave nikad ne mogu raditi problem ako se želite vratiti u Tursku nije prva ucakla! ​​Makar Avionske karte koje ste besplatni gelir.yap ne arkadasim više dolaze iz tava krilo stvari radite almayin.yazik pokušava uzeti glavu kako biste pomislili doći ovamo na trud svojih supruga koje vas čekaju u jednom od gumba.

    Break4Love
    sudionik

    Naravno da tave nikad ne mogu raditi problem ako se želite vratiti u Tursku nije prva ucakla! ​​Makar Avionske karte koje ste besplatni gelir.yap ne arkadasim više dolaze iz tava krilo stvari radite almayin.yazik pokušava uzeti glavu kako biste pomislili doći ovamo na trud svojih supruga koje vas čekaju u jednom od gumba.

    Eywallah doğru diyorsunda devlet ne kadar verecekti yetermiki hocam

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 19)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.