SELAMUN ALEYKUM Moja braća 17 MART VISA PRIJAVA?

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    ümmetimuhammed
    sudionik

    17. ožujka 2015. Zatražila sam vizu u njemačkom konzulatu u Izmiru. Kad je moj suprug otišao i pitao, njegovi su dokumenti stigli elektroničkim putem, rekli su da još nije došao poštom, a prošla su 32 dana, je li to normalno? Moja supruga je turska državljanka, ima dobru plaću, nema problema, ne prima državnu pomoć
    mjesto dusseldorf
    Imam li braće i sestara koji mi mogu pomoći u vezi s tim?
    Bog vas blagoslovio sigurno ..

    Heidi 078
    sudionik

    Pozdrav brate, tek sam postao član. Dopustite mi da vam kažem da su datumu moje prijave 19. ožujka nedostajali samo dokumenti. Popunio sam ga 26. ožujka na svom popisu, dao sam mu ga, moje odredište je REMSCHEID, vrlo sam blizu u Düsseldorf, otišao sam u Njemačku nekoliko puta prije nego što je tamo moja obitelj. Upoznali su se, mojih dokumenata nema, još nisu ispitali, ali još nisu ispitali, rekli su da je zahtjev za azil previše, mi ćemo poslati vam pismo što je prije moguće, čekamo.

    ümmetimuhammed
    sudionik

    Pozdrav, puno vam hvala
    Je li vaš supružnik njemački državljanin?
    i iz kojeg ste se grada prijavili?
    rečeno je da je moja supruga došla elektroničkim putem, ali papiri još nisu poslani iz Izmira.
    problem se govori u izmiru

    Heidi 078
    sudionik

    Molim vas, moja supruga je turska državljanka i ima normalan 8-satni posao plus dodatni posao za vikend, nikada do sada nije primala državnu pomoć, njemački konzulat u Ankari može biti moje mjesto prijave, mislim da je situacija povezana u Izmir kasni. Otišao je u Njemačku, mislim da je dobio vizu za 5 dana, njegova supruga je njemačka državljanka. Nakon 17 dana vaša će se supruga pobrinuti za vaše dokumente, rekla je da je mjesto u koje ćete ići malo , to neće potrajati. Da vidimo, čekamo.

    ümmetimuhammed
    sudionik

    sretno oko nas, inshaALLAH, strpljenje i povjerenje su neophodni
    Puno vam hvala na pomoći, ako bude nekih poboljšanja, molim vas napišite, ako je imam, napisat ću i ja.
    Čuvaj se

    Heidi 078
    sudionik

    Kako to misliš? Mislim da ne mogu pomoći, ali dijeljenje informacija je malo dobro za one u našoj situaciji. Prije nego što sam postao član, čitao sam i pratio što je napisano neko vrijeme, iako je besmisleno je paziti na svaki članak jer je kod svakog drugačija situacija i pozicija... Naravno, obavještavajmo se o zbivanjima.. Sretno brate, neka nam svima Bog podari strpljenja i lakoće.

    ümmetimuhammed
    sudionik

    Pozdrav braćo i sestre
    Ako bude bilo kakvih poboljšanja u mjesecu ožujku, javite nam i ovdje. Pomozimo jedni drugima radi ALLAH-a.
    Neka moj GOSPOD udijeli strpljenje svoj svojoj braći koja čekaju.
    AMINE

    erddinc
    sudionik

    Sa Koliko dana nakon prijave šalje se mrežna pošta. Ima li netko podataka o toj temi?

    kurca ja utor
    sudionik

    Sa Koliko dana nakon prijave šalje se mrežna pošta. Ima li netko podataka o toj temi?

    Moja se supruga prijavila iz Izmira 11. ožujka. U sustav je uvedeno 17 marttova. Dokumenti su u ured za strance stigli 30. ožujka.

    erddinc
    sudionik

    Moja se supruga prijavila iz Izmira 11. ožujka. U sustav je uvedeno 17 marttova. Dokumenti su u ured za strance stigli 30. ožujka.

    Oni obrađuju kasno kada su na mreži, u sustav: $

    ümmetimuhammed
    sudionik

    Iz kojeg se grada prijavio 11. ožujka?
    i vašeg supružnika u kojem gradu
    jer su nam važni za dobivanje informacija, veliko hvala.

    kurca ja utor
    sudionik

    Iz kojeg se grada prijavio 11. ožujka?
    i vašeg supružnika u kojem gradu
    jer su nam važni za dobivanje informacija, veliko hvala.

    Da, ja sam njemački državljanin, napisao sam svom suprugu, prijavio se iz Izmira, ovdje je limburg a..hesen država ... ali čini se da je naš posao malo duži, konzulat je zatražio ispitivanje, ali nisu dajte još dan. :(

    Heidi 078
    sudionik

    Pričali smo da se javimo, danas je stiglo zadnje pismo, tromjesečna plaća, dokumenti koje popunjava radno mjesto da ima ugovor o radu na neodređeno vrijeme, dokumenti koje popunjava stanodavac, putovnica... Doviđenja, sretan rođendan.

    ümmetimuhammed
    sudionik

    Neka nam Bog svima pomogne
    InshaALLAH, sve ovo ostaje u našim mislima kao slatka uspomena uskoro.

    kurca ja utor
    sudionik

    Hej brate,
    Danas ste imali unakrsno ispitivanje, kako je bilo? Što su pitali?

    erddinc
    sudionik

    Insha'Allah je sve prošlo u najboljem redu.

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 21)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.