uvezeni mladoženja i nevjeste nominirani Altin tavsiyeler

> Forumi > Opće sekcije o Njemačkoj i drugim europskim zemljama > uvezeni mladoženja i nevjeste nominirani Altin tavsiyeler

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    Stuttgart bazi
    sudionik

    Pozdrav;
    Prijatelji, malo sam pogledao vaš forum i vidio sam da je mnogo ljudi (posebno svatova i mladenki) došlo u Njemačku.
    Imaju veliku želju i želju. Nemojte to pogrešno shvatiti, ali želim vas upozoriti da ovo nije Nebo u vašim maštarijama.
    Čak i ovisno o osobi za koju se vjenčate i obitelji, ovo mjesto može se pretvoriti u gore mjesto nego što je pakao, ne zaboravite to
    Iznimke su možda prvi ljudi koji su iz svojih sela došli u Njemačku.
    Imam nekoliko brzih savjeta za vas;
    1-ako je vaš posao u Turskoj; Dakle, ako se znate po noći, definitivno ne dolazite u Njemačku (ako ga voli, neka dođe u Tursku :) )
    2-Tražim avanturu, ako kažete da jako volim svoju ženu, (Molite se, neka vaša supruga i obitelj budu dobri) 
      a-) Nemajte djece prve 3 godine.
      b-) Ne ulazite u psihologiju nezaposlenosti čim dođete, nemojte biti raspoloženi raditi što god bilo.
      c-) Morate ići na tečaj jezika. Trenutno imate 6 + 3 mjeseca (900 sati) tečaja (dajte b1 ispit)
      d-) Obavite pripravnički staž prema svojoj profesiji u Turskoj (ne padajte u sindrom nezaposlenosti, sjetite se da je najbolje ulaganje ulaganje ljudima)
    Zapravo ima još puno toga za napisati, ali je prekasno...
    Neka te Allah spasi.
    Tvoja.

    KAZENIS
    sudionik

    saoL ali ne volim ovu riječ o uvozu !!

    jentzsch2
    sudionik

    Napor većine prijatelja ovdje nije da dođu u Njemačku, već da upoznaju supružnika, osobu koju vole, pa trpe toliko stresa i ove poteškoće.

    Hvala u svakom slučaju na vašem savjetu .. :)

    merytyl je
    sudionik

    Dragi Stuttgart, hvala ti na savjetu!! Ali još uvijek ne razumijem koji je tvoj cilj? Čini se da ti je turski vrlo dobar. Mislim da si jedan od onih koji su napustili svoje selo i otišli u Njemačku!! Možda dosađujte se tamo, ali ne zaboravite da još uvijek imate priliku vratiti se u Tursku. Vodimo psihološki rat. Problem je prešao fizičke dimenzije. Sada! Riskiramo sve.. Može biti raj ili pakao, vi znas sta, bas me briga!!!Dok god smo sa bracnim partnerom to nam je cilj!! Molim vas da svoje UPOZORENJE i komentare zadržite za sebe!! Također, hvala vam na vašim molitvama! Neka Bog vodi vaš put……

    furdom
    sudionik

    Također mi se nije svidio ovaj izraz, nije mi se svidjela riječ uvezena, ali hvala na savjetu. Također sam vidio da ste u pravu u vezi s jezikom, čak i Turci koji su oženjeni Nijemcima vrlo loše govore njemački, a u gramatici ostaju nula.

    Stuttgart bazi
    sudionik

    Bok opet;
    Prije svega, drago mi je, prijatelji su napisali svoja pozitivna ili negativna mišljenja.
    Ako mogu ostaviti upitnik u vašoj glavi, koliko sam sretan. Moj je cilj upozoriti vas.
    Obavezno imajte plan B,

    mineralna voda
    sudionik

    Bok opet;
    Prije svega, drago mi je, prijatelji su napisali svoja pozitivna ili negativna mišljenja.
    Ako mogu ostaviti upitnik u vašoj glavi, koliko sam sretan. Moj je cilj upozoriti vas.
    Obavezno imajte plan B,

    Mislim da je to što si rekao vrlo logično.. Slažem se s tobom, toliko mi je žao što sam došao ovdje.. budući prijatelji će razumjeti kad dođu ovdje…….

    mineralna voda
    sudionik

    Ovdje je jako teško naći posao... Vaš suprug mora imati dobar posao, život je jako skup...

    furdom
    sudionik

    Mislim da je to što si rekao vrlo logično.. Slažem se s tobom, toliko mi je žao što sam došao ovdje.. budući prijatelji će razumjeti kad dođu ovdje…….

    Ako se kaješ što si došao, zašto se ne vratiš, prijatelju, našao sam posao čim sam došao, kako je ovaj posao? Tko želi raditi, može naći posao bilo gdje u svijetu, zato nemojte razgovarati a da to ne znate. Nitko nije zainteresiran za Njemačku ili bilo koju drugu zemlju. Naravno, nitko nikada nije lijepa zemlja poput Turske, ne mogu promijeniti lokaciju Turske, ali okolnosti ljude uvijek vode u drugu stranku. 

    KAZENIS
    sudionik

    Pa što da radim, pa da odustanem od svega?

    mineralna voda
    sudionik

    Ako se kaješ što si došao, zašto se ne vratiš, prijatelju, našao sam posao čim sam došao, kako je ovaj posao? Tko želi raditi, može naći posao bilo gdje u svijetu, zato nemojte razgovarati a da to ne znate. Nitko nije zainteresiran za Njemačku ili bilo koju drugu zemlju. Naravno, nitko nikada nije lijepa zemlja poput Turske, ne mogu promijeniti lokaciju Turske, ali okolnosti ljude uvijek vode u drugu stranku.  

    Ako je do mene, odmah se vraćam! Ali moja supruga radi ausbildung pa moramo ostati .. Što se tiče pronalaska posla, to ovisi o tome gdje živite.

    mineralna voda
    sudionik

    Pa što da radim, pa da odustanem od svega?

    Ako ste zadovoljni svojim životom, zašto biste odustali...

    furdom
    sudionik

    Ako je do mene, odmah se vraćam! Ali moja supruga radi ausbildung pa moramo ostati .. Što se tiče pronalaska posla, to ovisi o tome gdje živite.

    Nije relevantno, živim u Istočnoj Njemačkoj. Ovdje je strano stanovništvo vrlo malo u usporedbi sa Zapadnom Njemačkom. Manje je prilika za posao nego u Zapadnoj Njemačkoj, a u našoj zemlji je više stranog neprijateljstva. Možete li mi reći kako je? Ovdje sam vidio puno turskih ljudi i dajem njemačkoj državi pravo na rad. Prijatelju, ako ne možeš naći posao, idi imaj posao za 2,5 euro, idi radi tamo, ako im se sviđa tvoj posao, pokupit će te na vollzeit

    SİMURG
    sudionik

    Ako se kaješ što si došao, zašto se ne vratiš, prijatelju, našao sam posao čim sam došao, kako je ovaj posao? Tko želi raditi, može naći posao bilo gdje u svijetu, zato nemojte razgovarati a da to ne znate. Nitko nije zainteresiran za Njemačku ili bilo koju drugu zemlju. Naravno, nitko nikada nije lijepa zemlja poput Turske, ne mogu promijeniti lokaciju Turske, ali okolnosti ljude uvijek vode u drugu stranku.  

    FUCHS prijatelju, slažem se s tobom do kraja. Moj savjet prijatelju IMPORT, koji nam daje zlatni savjet, jest da ako svoj brak započneš s planom B, već ćeš zažaliti.
    Ovdje sam medicinska sestra, vrlo dobro zarađujem u današnjim uvjetima. U mojim je uvjetima to u redu, ali ništa me ne može odvratiti od supruge.
    Ali moja je supruga vrlo dragocjena i svugdje idem s povezima na očima. Većina mojih prijatelja ovdje je takva; nitko nije ljubitelj Njemačke.
    Ali sigurno je da je to zemlja u kojoj oni koji idu s različitim planovima mogu biti nesretni.

    KAZENIS
    sudionik

    Ako ste zadovoljni svojim životom, zašto biste odustali...

    Prema članku koji je napisao vaš prijatelj, od njega moramo odustati .. !! Njemačka, nema lošeg posla, nema života, nema vode, nema vode .. Zahvaljujem vam na savjetu, ali ono što vam dobro dođe, loše je za mene.
    Kao rezultat toga, volio sam i želim biti s onim koga volim .. Svaka osoba želi živjeti u svojoj domovini, ali što ćete učiniti kad nema mogućnosti?

    uzvišen
    sudionik

    Bok Stutgart,

    Dotaknuli ste se vrlo dobre teme. Naravno, ovdje postoje iznimke.
    Ali tvoje zapažanje je točno... slažem se s tobom.
    (Ili ste uvoznik poput mene? ;D)
    Jedan koji je došao u Njemačku je zažalio, a drugi koji nije mogao...

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 108)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.