Lijek za one koji kažu da sam depresivan. "Ljudski životi ono što se događa u mozgu"

> Forumi > Cafe almanac > Lijek za one koji kažu da sam depresivan. "Ljudski životi ono što se događa u mozgu"

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    noć
    posjetilac
    281068.jpg
    Mozak je takva snaga ..

    Vjerujem da je svaka misao koja ti prođe kroz glavu zahtjev... Ako želiš dobro i misliš na lijepo, odgovor će doći upravo takav, Ali ako uvijek živiš sa strahom i sumnjom, tražit ćeš one iste stvari.

    Ljudi koji se boje prometnih nesreća uvijek upadaju u nesreće. Ako sa strahom krenete na put i stalno to zamišljate u mozgu i širite negativnu energiju uokolo, sigurno ćete uzrokovati nesreću vozaču, ali ako vozite auto i imate takve strahove, nemojte voziti...

    Djeci prezaštićenih roditelja uvijek se nešto dogodi, pa i ako netko baci kamen, doći će.
    Vaše dijete se zbuni, tada mislite: "Ako ga ne zaštitim, uvijek će mu se događati negativne stvari."

    Pitam se zašto ?

    Ne zvuči li ovo kao (moje jaje izlazi iz kokoši ili piletine)?

    Postali smo toliko nesretno društvo da ne možemo jedni drugima reći dobro jutro, uvijek razgovaramo o negativnim događajima kad se okupimo, bojimo se reći da sam dobro ako netko kaže kako ste, odmah se žalimo i kažemo nam da je sve loše i gore, govorimo o našim bolestima i smrtnim slučajevima.Lijepote i uživanja u razgovoru s prijateljima više nema.

    Uvijek se žalimo da nema novca, kao da će nam tko ovo pita tražiti novac.
    Samo nastavi dalje, što god kažeš NE, nastavi to uništavati, stalnim prigovaranjem i pojavljivanjem negativnog i patetičnog, sve je nestalo.
    propustite svoj blagoslov i shvatit ćete da su vam na kraju toliko cviljenja nedostajali prijatelji.

    Ljudima koji uvijek kažu da nemaju novca toliko nedostaje obilje novca da jednog dana dođu vidjeti da im je zaista ponestalo novca, ali ovaj kraj može biti u obveznim troškovima koji nisu na računu naglo i mogu postojati iznosi koje treba potrošiti na zdravlje.

    Ljudi koji kažu da sam uvijek bolestan definitivno će se razboljeti, bez obzira na kondicionu sposobnost mozga, bez obzira na to od koje se bolesti bojite i nazivate je, donijet će vam.

    Nakon nekog vremena, Stvoritelj počinje primati te blagoslove od svojih slugu koji ne znaju biti zahvalni na datim blagoslovima.
    Pogledajte oko sebe, vidjet ćete mnogo primjera.

    Dođite onima koji kažu kako ste od sada
    Za početak recite da sam JAKO DOBAR. :)

    Postali smo takvo društvo da ne možemo pronaći vremena da volimo drugu osobu, a da je ne osuđujemo. Oh :)

    Međutim, ljubav nam je potrebna u svim dobima.

    Ako se ljubav ne nudi, to nije ljubav.

    Bez obzira što volite, ali u sebi imate intenzivne osjećaje ljubavi.

    Kad nekome kažete svoju ljubav i pojačate je gestama, šaljete tako lijepu energiju da je to od povratka njegove sreće vama u obliku energije.
    Ni u čemu drugom nećete pronaći pozitivno što dobijete.

    Ako majka s novom bebom ima problema ili ima negativnu osobnost, uzmite njezinu bebu u naručje i dodirnite je golu kožu kad je to najpozitivnije.
    Ako želite da vaše bebe budu mirne i zdrave bebe, pokušajte ih odgajati u mirnom, mirnom i pozitivnom okruženju.  
    Pokušajte ga ne držati u naručju kada je ljut i pokažite mu svoju bezgraničnu ljubav.
    Poljubi, pomiriši i znaj da će ovi dani tako brzo proći i
    znajte da vrlo brzo rastu.

    Iako neke majke i očevi jako vole svoju djecu, oni to ne mogu izraziti i pokazati.

    Zašto je to ?

    Kada ćete to pokazati?
    Nije li zahvalnost i zahvala što na najbolji način pokazujemo ljubav prema ovom Božjem daru?

    Mozak je takva snaga da

    Koristeći moć mozga, osoba se može paralizirati, ubiti ili pobijediti rak.
    Sve dok može kondicionirati mozak.
    Oko 13 milijardi živčanih stanica u našem mozgu
    ima. Svaka stanica oslobađa oko 7.3 kilo volta energije.
    U praksi to nije moguće, ali u teoriji pretpostavljamo da sve živčane stanice u mozgu istodobno oslobađaju energiju, oslobađa se energija od oko 350 milijuna kilograma volta, koja će zadovoljiti sve potrebe za električnom energijom velike metropole.
    ima moć susreta.
    Želim vam reći o incidentu koji je ušao u medicinske knjige,

    “Vlak hladnjača koji se koristi za prijevoz mesa zaustavlja se na stanici radi čišćenja.
    Radnici počinju čistiti vagone, dok jedan radnik čisti vagon, drugi radnik misli da je vagon prazan i zaključava vrata izvana.
    Nešto kasnije vlak kreće, a jedno stajanje kasnije zaustavlja se na stanici kako bi kupio meso.
    Kad se otvore vrata kola zatvorenog radnika, radnik
    čini se da je smrznuta do smrti.
    Ali vide da se temperatura vagona ne prenosi na normalnu temperaturu, tj. Na zamrzivač.
    Ali budući da zatvoreni radnik to ne zna i misli da će umrijeti smrzavanjem, mozak je pripremljen točno na uvjete za smrzavanje,
    Svoje tijelo prilagođava tome pokazujući sve znakove smrzavanja.”

    Stoga usmjerite svoj mozak na pozitivne stvari.
    Postoje neki ljudi, ako živim dok pričam
    Govoreći da ću živjeti još 1-2 godine i često to radim
    ponavljaju i sebi postavljaju rok.
    Jako se bojim ove riječi, ako je izgovore s uvjerenjem, uvjetuju mozak na takav način da zapravo umru kad je izgovore.
    Stoga, bez obzira na to koliko godina imate, uvijek imajte cilj i snove kako biste mogli dugo živjeti.
    Ljudi su živjeli onoliko koliko su zamišljali.
    Što nije točna riječ?

    Jučer je gotovo. Ne postoji ponavljanje jučer, baš kao ni snovi.
    Sutra, ne znamo, mogu se dogoditi dobre ili loše.

    Ali znam svoj trenutak, noga mi je slomljena, pišem ovaj članak, ali supruga je sa mnom, djeca su mi živa i zato sam najsretnija osoba na svijetu i budući da ne znam za sutra, napisat će ovaj trenutak na najbolji, najugodniji i pozitivan način.
    Procjenjujem.

    Ne mogu otrovati ovaj trenutak razmišljajući o budućnosti koju ne znam.

    Učinite to ovako i podijelite svoj život s 3, pod uvjetom da ga ne miješate.

    Jučer Danas sutra...

    Volimo iznenadne stresove.

    Budući da se u naglom stresu u tijelu i pamćenju povećava adrenokortikotropni hormon (ACTH), percepcija i energija postaju vrhunski.

    Dakle, ovaj je hormon osiguranje tijela od stresa.

    Ali ako pretvorite ovaj stres u začarani krug, odnosno ako ga neprestano postavljate u svom mozgu, ako uvijek razmišljate o tome, sve pozitivne stvari koje se vrate vratit će se nazad.

    Drugim riječima, zaborav, gubitak energije, nevoljkost, migrena, gastrointestinalne tegobe, nesanica, tumori mozga, oscilacije krvnog tlaka, utrnulost u raznim dijelovima tijela, nesreća, čak i depresija, povezana sa srcem
    Pripremate teren za pritužbe i rak.

    Zašto biste ovo vidjeli sami?

    Dovoljno je biti pametan, kontroliran i pozitivan.

    Ako ste bili pod velikim stresom, pronađite si hobije, pa si odvratite pozornost.

    Usmjerite se na druge poslove kako bi stresor bio manje učinkovit ili se bavio stvarima koje volite i učinio vas sretnima.

    Ako to ne možete učiniti, molite se, mistični učinak koji molitve stvaraju na ljude učinit će ih pozitivnima.

    Uvijek želim dobrotu i molim za dobrotu, i u kući i na ulici... :angel:

    Hvala prof. Yildiz Batirbaygil

    ATAAN2
    sudionik

    Ben JA SAM VRLO DOBAR Dopustite mi da počnem tako što ću reći, Onda draga noć, hvala, hvala, veliko dijeljenje aplauza:) aplauza:) aplauza:)

    noć2
    sudionik

    alkis :) alkis :) alkis :)

    maslinovo
    sudionik

    Ben JA SAM VRLO DOBAR

    …misterija…
    sudionik

    Pročitala sam jednu ovakvu knjigu i djelovalo je neko vrijeme, ali nakon toga je izgubilo učinak kad ga nisam mazala, probat ću opet, neću odustati od pokušaja... bravo :) sestro, ti si super, hvala na ovom lijepom dijeljenju... :-*

    LJUBAV-40
    sudionik

    u redu :) u redu :)

    …misterija…
    sudionik

    Ovo je samo za tebe ljubavi moja... aplauz :) (budi zdrav zauvijek... :-* )

    Ne propustite
    sudionik

    Neka vas Bog blagoslovi što nas tjerate da razmišljamo u pozitivnom smjeru. Hvala vam na trudu. Jako sam sretan. Hvala Bogu. Bit ću jako dobro.

    noć2
    sudionik

    u redu :) u redu :) u redu :)

    noć2
    sudionik

    Ben JA SAM VRLO DOBAR Dopustite mi da počnem tako što ću reći, Onda draga noć, hvala, hvala, veliko dijeljenje aplauza:) aplauza:) aplauza:)

    I ja ću sutra ovako započeti dan ;)
    Mislim da bih trebao s vremena na vrijeme pročitati ovaj članak, u redu :)

    noć2
    sudionik

    održala sam riječ, ;)
    Ben Ja sam vrlo dobro Započela sam dan rekavši, živjeli :)

    …misterija…
    sudionik

    alkis :) alkis :)

    noć2
    sudionik
    Jučer je gotovo. Ne postoji ponavljanje jučer, baš kao ni snovi.
    Sutra, ne znamo, mogu se dogoditi dobre ili loše.

    Ali znam svoj trenutak, noga mi je slomljena, pišem ovaj članak, ali supruga je sa mnom, djeca su mi živa i zato sam najsretnija osoba na svijetu i budući da ne znam za sutra, napisat će ovaj trenutak na najbolji, najugodniji i pozitivan način.
    Procjenjujem.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    …misterija…
    sudionik

    alkis :) alkis :)

    noć2
    sudionik
    Dođite onima koji kažu kako ste od sada
    Za početak recite da sam JAKO DOBAR.

    alkis :) alkis :) alkis :)

    …misterija…
    sudionik

    Da ne kažem da sam JAKO DOBAR... :haha: Ne bi li "Super sam" prekinuo? tečaj ;) ;D

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 19)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.