Popunjen obrazac zahtjeva za spajanje obitelji iz Njemačke (UZORAK)

DOBRO DOŠLI NA ALMANCAX FORUME. SVE INFORMACIJE KOJE TRAŽITE O NJEMAČKOJ I NJEMAČKOM JEZIKU MOŽETE PRONAĆI NA NAŠIM FORUMIMA.
    nazlixnumx
    sudionik

    Mislim da će sada pasti na moje srce!
    Da smo je vidjeli prije, voljela bih da smo je napunili u 2 dana.

    Ali koliko smo mjesta popunili drugačije?

    **) Zamolio sam ga da ostane prazan
    Jer ako postoje dvije zvijezde, ispunjene iz Njemačke, kaže da nema potrebe za odgovorom.
    Nismo ništa napisali?

    I pitanje kako zaraditi za život
    Na njemačkom
    Htio sam da piše "Radim sa suprugom". Je li to istina i za njih?

    A u obrascu 21, rekao sam da napišete "na neodređeno vrijeme" na pitanje "Koliko dugo želite ostati u AFC-u?"
    I na kraju obrasca, dopustite mi da vam kažem da tamo napišete "ich beantrage die Aufenthaltserlaubnis für …….." i "unbefristet".
    tj. na neodređeno vrijeme.

    Jesu li to pogrešno? Molimo odgovorite.

    nazlixnumx
    sudionik

    i još jedno pitanje,
    Kažete da se ne držite slike u obrascu?

    Jesmo, ali?
    Zašto bi inače željeli sliku, ako je nećemo staviti?

    fuk_xnumx
    sudionik

    koju sliku si učinio i da ćeš dati sliku u formi koju ne držiš na dodatnoj bitanemi sada ću ti dati dodatni bitemesi koji radiš onda kada želiš umetnuti sliku, ali ne ubacuješ formu, ali ne popunjavaš mjesto na kojem nemaš problem kako to učiniti? popunite mjesta koja su već na obrascu

    nazlixnumx
    sudionik

    moja žena biometrijske slike preuzete iz
    popunila dva oblika i zalijepila oboje
    uzeo je dodatne slike s vama

    fuk_xnumx
    sudionik

    U redu, ali obično ne preporučujemo nikome da se drži informacija koje znate samo vrlo dobro, pa kažemo da ostatak konzulata vodi brigu o vlastitom već izbjegava rizik

    reyyan se
    sudionik

    Prije nego što je Horizon došao u Njemačku, nisam mogao ispuniti ovaj obrazac za prijavu sam. Tada mi je njemački bio vrlo nedovoljan. Znate, platio sam puno novca prevoditeljskoj agenciji da ispunim ovaj obrazac !! Kakva si zapravo dobra osoba. neka svi znaju vašu vrijednost vAllahi. prijatelji stvarno horizont Njemačka čini puno za budućnost. Daje puno informacija, a objavljivanje ovog prijavnog obrasca na turskom jeziku na razumljivom jeziku štedi vam velik teret. Vratio sam se u te godine. Bilo mi je teško. Moj muž je bio u Njemačkoj, nisam ga mogla prevesti sama, i kao što sam rekla, popunila sam ovaj obrazac u zamjenu za novac. ZNAJTE DA SE HORIZONT NE MOŽE PLAĆATI.

    HVALA UFUK. U redu:)

    yfatih
    sudionik

    Također imam kronični alergijski bronhitis astme .. Trebate li to spomenuti u odjelu bolesti? Što je njemački?

    reyyan se
    sudionik

    Mislim da uopće ne morate pisati. Imam bronhitis, nisam pisao.  :)

    fuk_xnumx
    sudionik

    stvaran

    fuk_xnumx
    sudionik

    ?

    sasha
    sudionik

    Dečki, pogriješio sam na koliko mjesta, mogu li napisati na njemu tako da ne postoji grebanje?

    fuk_xnumx
    sudionik

    Ako je u redu, ponovno ga izvadite iz pisača

    sasha
    sudionik

    Jebiga brate, obrisao sam ga korektorom, nadam se da neće biti ništa. Usput, zar ti forumski radovi ne moraju biti originalni?

    fred48
    sudionik

    Preuzeo sam obrazac iz konzulata u Ankari i neki su se dijelovi promijenili. Je li moguće da objavite ispunjeni uzorak novog obrasca

    nutricionista
    sudionik

    Poštovani, u obrascu za prijavu postoji pitanje je li vam prije bio blokiran ulazak u Njemačku. Moja turistička viza, za koju sam prethodno podnio zahtjev, odbijena je. Što da napišem ovdje??? Hvala unaprijed na odgovoru…

Prikaz 15 odgovora - 1 do 15 (ukupno 51)
  • Za odgovor na ovu temu morate biti prijavljeni.